Užsisakykite internetu ir nemokamai atsiimkite jau po 2 valandų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių atsiėmimo punktuose!

tik_internetuEnergijos klasės informacija

Skalbimo mašina AEG L9WBE49W, 9 kg

Kodas: NM9H8Z5H9CP4

1 349,00 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Skalbimo mašina AEG L9WBE49W, 9 kg

Prekės aprašymas:

Novatoriškas prietaisas „ÖKOKombi“ su technologija „SensiDry®“ tai pritaikyta sistema skirtingiems audiniams – šilkiniams, vilnoniams ar lauko drabužiams. Prietaisas su šilumos siurblio technologija kontroliuoja temperatūrą ir būgno judėjimą, kad kaskart būtų užtikrintas vienodas skalbimas ir džiovinimas.

 

ŽEMA TEMPERATŪRA GERESNIAM EFEKTYVUMUI IR EKONOMIŠKUMUI

Pirmoji pasaulyje skalbyklė-džiovyklė su unikaliu šilumos siurbliu naudoja novatorišką technologiją „SensiDry Technology®“. Panaudojus žinias apie audinius, buvo sukurtos veiksmingiausios ir ekonomiškiausios programos. Tai kiekvieno ciklo metu padeda sutaupyti iki 40 % energijos ir vandens, palyginus su kitais prietaisais.

 

„DUALSENSE“ - KRUOPŠČIAI KIEKVIENO AUDINIO PRIEŽIŪRAI

„DualSense“ technologija siūlo skirtingas programas pagal audinio tipą. Sumažintas karštis ir pritaikyti būgno judesiai užtikrina, kad galima saugiai skalbti net ir pačius reikliausius audinius. Tiek skalbimo, tiek džiovinimo ciklai yra patvirtinti „Woolmark Blue“, todėl saugus rankomis skalbiamų rūbų skalbimas yra garantuotas. Taip pat siūloma skalbimo programa ir lauko drabužiams, išsaugant medžiagos tekstūrą.

 

„PROSENSE TECHNOLOGY®“ CIKLŲ PRITAIKYMAS ABSOLIUČIAM PATOGUMUI

„ProSense Technology®“ automatiškai pritaiko skalbimo ir džiovinimo trukmę pagal skalbinių kiekį. Patogūs ir ekonomiški ciklai padeda taupyti laiką, energiją ir vandenį, nesvarbu, skalbinių būtų daug, ar mažai.

 

SKALBINIAI IŠSKALBAMI IR IŠDŽIOVINAMI VOS PER 3 VALANDAS

Naudojant programą „NonStop 3h/3kg“ iki 3 kg skalbinių įkrova išskalbiama ir išdžiovinama vos per tris valandas. Drabužius bus galima dėvėti panaudojus vieną skalbimo ir džiovinimo ciklą be jokių pertraukų. Patogiausias drabužių priežiūros būdas – jokių kompromisų.

 

NAUDOKITE GARUS - LYGINKITE MAŽIAU

Garų programa sušvelnina rūbų audinį bei sumažina raukšles, dėl to nebereikia jų lyginti. Taip pat užtikrinama, kad rūbai atrodys ilgiau kaip nauji. Tai suteikia galimybę greitai atšviežinti rūbus jų neskalbiant, dėl to rūbai mažiau dėvisi, nes nėra veikiami aukštesnės temperatūros.

Pagrindinė informacija:

Skalbimo mašina AEG L9WBE49W, 9 kg

Skalbimo talpa, kg
9
Energetinio efektyvumo klasė
C
Energijos efektyvumo klasės skalė
A - G

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Italija
Plotis, mm
597
Aukštis, mm
870
Spalva
Balta
Skalbimo programos
Eco 40-60, Medvilnė, Sintetika, NonStop 3h/3kg, Švelnus plovimas, Šilkas, Vilnaplovimas rankomis, Lauko rūbai, Garai, Skalavimas
Programų skaičius
10
Džiovinimo talpa, kg
6
Gylis, mm
636
Triukšmo lygis džiovinant, dB
66
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Skalbimo mašinos - džiovyklės
Vaikų saugos funkcija 
Taip
Apsauga nuo vandens išsiliejimo 
Taip
Triukšmo lygis skalbiant, dB
51
Ekranas
Taip
Gręžimo greitis, aps./ min
1400
Prekės ženklas
AEG
Džiovinimas
Taip
Triukšmo lygis gręžiant, dB
75
Vandens sąnaudos ciklui, l
50
Programos pradžios atidėjimas 
Taip
Ekrano tipas 
Sensorinis
Gaminio informacijos lapas