0
Titulinis
ERMI PRO

ERMI PRO

 

Kas yra ERMI PRO?

 

ERMI PRO – lojalumo programa, kuri suteikia daugybę nuolaidų bei naudų ir galioja fiziniams ir juridiniams asmenims.


 

Kodėl naudinga turėti ERMI PRO?

 

MAŽESNĖS KAINOS KASDIEN

 

Su ERMI PRO gausite nuolatines nuolaidas nuo baltų kainoženklių. Taip pat suteikiamos nuolaidos, kurios taikomos kitų ERMITAŽO lojalumo programų dalyviams. Suteikiama palankiausia kaina, o nuolaidos nesumuojamos. 

Iki 20 % mažesnės kainos apdailos, sodo – daržo, laisvalaikio, elektros instaliacijos, apšvietimo, namų apyvokos, smulkios ir stambios santechnikos, autoprekėms.

Iki 10 % mažesnės kainos stambiai ir smulkiai buitinei technikai, elektronikos prekėms, statybiniams mišiniams, plytoms, blokams ir betono gaminiams, apšiltinimo medžiagoms ir stogo dangoms, gipso sistemoms.

Nuolaidos galioja fizinėse parduotuvėse ir www.ermitazas.lt

 

PAGALBA APSIPERKANT

 

ERMI PRO programos dalyviams priskiriamas asmeninis vadybininkas, kuris padės išsirinkti tinkamiausias prekes ir sukomplektuoti užsakymus.

 

PREKIŲ PRISTATYMAS

 

Pristatysime prekes jums patogiausiu būdu: krovininiu autobusu, automobiliu su puspriekabe ar kranu-manipuliatoriumi.

 

PREKIŲ UŽSAKYMAS IŠ KATALOGŲ

 

Neradote norimos prekės mūsų parduotuvėse? Su ERMI PRO jas galėsite užsisakyti iš tiekėjų katalogų pateikus užsakymą didmenos prekybos vadybininkui arba internete www.ermitazas.lt

 


Kaip galiu gauti ERMI PRO?

 

Kortelę galite gauti užpildę anketą parduotuvių didmeninės prekybos skyriuje arba internetu.

Fiziniams asmenims kortelė išduodama nemokamai, įsipareigojant per artimiausius 3 mėnesius išleisti 300 Eur su PVM sumą. Įvykdžius įsipareigojimą, kortelės galiojimas pratęsiamas 12 mėn. laikotarpiui ir taikomas įsipareigojimas išleisti 1200 Eur su PVM per 12 mėn.

Juridiniams asmenims kortelė išduodama su įsipareigojimu išleisti 2000 Eur per 6 mėnesius ir galioja 12 mėn. Įvykdžius įsipareigojimą, kortelės galiojimas pratęsiamas 12 mėn. laikotarpiui ir taikomas įsipareigojimas išleisti 4000 Eur su PVM per 12 mėn.

Neišleidus fiziniams ir juridiniams asmenims nustatytos sumos po 3, 6 ar 12 mėnesių (priklausomai nuo kortelės ir pirkėjo tipo), lojalumo programa keičiama į CLASSIC.

 


Programos taisyklės

Privatumo politika

Registruokitės ir tapkite ERMI PRO nariu

Noriu gauti ERMI PRO