0

Pristatymas

Maloniai kviečiame saugiai ir greitai apsipirkti mūsų internetinėje parduotuvėje ermitazas.lt ir pasirinkti tau palankiausią prekių atsiėmimo būdą:

  1. Prekių atsiėmimas Ermitažo išdavimo vietose;

  2. Prekių pristatymas – kurjerio paslauga;

  3. Prekių pristatymas į paštomatą;


1. PREKIŲ IŠDAVIMO VIETOSE

Pirkinius saugiai, greitai ir nemokamai atsiimk prekių atsiėmimo punktuose! Pirk iki 14 val. ir užsakymą atsiimk po 4 darbo valandų. Padidėjus srautui atsiėmimo laikas gali būti ilgesnis siekiant išlaikyti pirkėjų saugumą. Lauksime tavęs atsiėmimo punktuose. Juos rasi prie kiekvienos ERMITAŽO parduotuvės:

Kaip rasti išdavimo vietą?

Atsiėmimo vietų žemėlapis čia: atsiėmimo punktai

Apie paruoštą užsakymą būsi informuotas elektroniniu paštu. Paruoštą užsakymą saugosime 3 dienas, pasibaigus laikui jį anuliuosime ir per 14 kalendorinių dienų pinigus grąžinsime į sąskaitą iš kurios buvo atliktas apmokėjimas.

2. PREKIŲ PRISTATYMAS – KURJERIO PASLAUGA

Prekių pristatymas nurodytu adresu gali užtrukti iki 4 darbo dienų. Tavo užsakymą kurjeriui perduodame per 1-2 darbo dienas, tačiau tikslios pristatymo datos ir pasirinkimo galimybės nėra, vertinant pristatymo bendrovių darbo apkrovas ir suplanuotus maršrutus bei prekės tipą.

Susidarius tokiai situacijai, dėl užsakymo pristatymo statuso patikslinimo prašome kreiptis el. paštu - [email protected].Kurjeriui už prekes gali atsiskaityti tik banko kortele.

Prieš pristatant siuntą kurjeris susisieks su tavimi, tavo nurodytu telefono numeriu. Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8 iki 17 valandos.

Prekių pristatymas vykdomas visoje Lietuvos teritorijoje, įskaitant ir Kuršių Neriją.

3. PREKIŲ PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ

Pristatymo kaina - 2,49 €

Siunta bus pristatyta nuo 3 iki 4 darbo dienų, po užsakymo patvirtinimo į tavo pasirinktą LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą.Maksimalus svoris – 30kg. Maksimalūs išmatavimai – 35*61*74,5 cm

DRAUDŽIAMOS prekės pasirenkant pristatymo tipą - LP EXPRESS savitarnos terminalą.

Pristatymo kaina - 2,49 €

Siunta bus pristatyta per 3 darbo dienas, po užsakymo patvirtinimo į tavo pasirinktą OMNIVA siuntų savitarnos terminalą.

Maksimalus svoris – 30kg. Maksimalūs išmatavimai – 39*38*64 cm.

DRAUDŽIAMOS prekės pasirenkant pristatymo tipą - OMNIVA savitarnos terminalą.

Pristatymo kaina - 2,49 €

Siunta bus pristatyta per 1-2 darbo dienas po užsakymo patvirtinimo į tavo pasirinktą DPD siuntų savitarnos terminalą.

Maksimalus svoris – 30kg. Maksimalūs išmatavimai – 36*43*61 cm.

DRAUDŽIAMOS prekės pasirenkant pristatymo tipą - DPD savitarnos terminalą.

Pristatymo kaina - 2,49 €

Siunta bus pristatyta per 1-2 darbo dienas po užsakymo patvirtinimo į tavo pasirinktą VENIPAK siuntų savitarnos terminalą.

Maksimalus svoris – 30kg.

DRAUDŽIAMOS prekės pasirenkant pristatymo tipą - VENIPAK savitarnos terminalą.


Apie atvykusią siuntą būsi informuotas SMS žinute, o atsiimti galėsi per 3 dienas bet kuriuo paros metu, suvedus specialų kodą.

SVARBU! Esant žemai oro temperatūrai, prekėms, kurios yra jautrios šalčiui, rekomenduojame rinktis kitą pristatymo būdą.


Maksimalus vieno Pirkėjo užsakymo dydis yra 500 kg arba 6 m3. Jeigu užsakytų prekių svoris arba tūris didesnis, prekių pristatymo mokestis didėja atitinkamai (pvz., jeigu 501 kg arba daugiau, mokama kaip už du užsakymus ir t. t.).

Prekei, kurios matmenys viršija 1200 mm gali būti taikomas 20 % antkainis už pristatymą, kuris apskaičiuojamas nuo prekės svorio. Gyvi augalai nėra pristatomi.