0
Titulinis
Pristatymas

Pristatymas

Maloniai kviečiame saugiai ir greitai apsipirkti mūsų internetinėje parduotuvėje ermitazas.lt ir pasirinkti Jums palankiausią prekių atsiėmimo būdą:

  1. Prekių atsiėmimas Ermitažo išdavimo vietose;
  2. Prekių pristatymas – kurjerio paslauga;
  3. Prekių pristatymas į paštomatą;

1. PREKIŲ IŠDAVIMO VIETOSE
Pirkinius saugiai, greitai ir nemokamai atsiimkite prekių atsiėmimo punktuose!
 
Jei prekių krepšelio suma, neįskaičius pristatymo mokesčių, yra mažesnė nei 20€, bus taikomas 1.49€, jei yra didesnė nei 20€ bus taikomas 0.49€ administravimo mokestis.
 
Atsiėmimo punktus rasite prie kiekvienos ERMITAŽO parduotuvės:

 
Kaip rasti išdavimo vietą?
Atsiėmimo vietų žemėlapis čia: atsiėmimo punktai
Apie paruoštą užsakymą būsite informuoti elektroniniu paštu.
Paruoštą užsakymą saugosime 3 dienas, pasibaigus laikui jį anuliuosime ir per 14 kalendorinių dienų pinigus grąžinsime į sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas.
 

2. PREKIŲ PRISTATYMAS – KURJERIO PASLAUGA

Prekių pristatymas nurodytu adresu gali užtrukti iki 4 darbo dienų. Jūsų užsakymą kurjeriui perduodame per 1-2 darbo dienas, tačiau tikslios pristatymo datos ir pasirinkimo galimybės nėra, vertinant pristatymo bendrovių darbo apkrovas ir suplanuotus maršrutus bei prekės tipą.
Susidarius tokiai situacijai, dėl užsakymo pristatymo statuso patikslinimo prašome kreiptis el. paštu - [email protected].
Nemokamo užnešimo paslauga galioja prekėms iki 30 kilogramų.

 

  • Negabaritinių prekių (su specialia žyma „XL PREKĖ“) pristatymo iki namų Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos, Ukmerkės, Utenos, Mažeikių ir Jonavos miestuose kaina 29 € perkant ne mažiau nei už 99€. Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos, Ukmerkės, Utenos, Mažeikių ir Jonavos rajonuose kaina 39 € perkant ne mažiau nei už 99€. Visoje likusioje Lietuvos teritorijoje kaina 49 € perkant ne mažiau nei už 99€.
 
  • Kurjeriui už prekes galite atsiskaityti tik banko kortele.

 

  • Prieš pristatant siuntą kurjeris susisieks su Jumis nurodytu telefono numeriu. Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8 iki 17 valandos.
 
  • Prekių pristatymas vykdomas visoje Lietuvos teritorijoje, įskaitant ir Kuršių Neriją.
 
 
3. PREKIŲ PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ
 
 
Pristatymo kaina - 2,49 €
Siunta bus pristatyta nuo 3 iki 4 darbo dienų, po užsakymo patvirtinimo į Jūsų pasirinktą LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą.Maksimalus svoris – 30kg. Maksimalūs išmatavimai – 35*61*74,5 cm
 
 
 
 
Pristatymo kaina - 2,49 €
Siunta bus pristatyta per 3 darbo dienas, po užsakymo patvirtinimo į Jūsų pasirinktą OMNIVA siuntų savitarnos terminalą.
Maksimalus svoris – 30kg. Maksimalūs išmatavimai – 39*38*64 cm.
 
 
 
 
Pristatymo kaina - 2,49 €
Siunta bus pristatyta per 1-2 darbo dienas po užsakymo patvirtinimo į Jūsų pasirinktą DPD siuntų savitarnos terminalą.
Maksimalus svoris – 30kg. Maksimalūs išmatavimai – 36*43*61 cm.
 
 
 
 
Pristatymo kaina - 1,99 €
Siunta bus pristatyta per 1-2 darbo dienas po užsakymo patvirtinimo į Jūsų pasirinktą VENIPAK siuntų savitarnos terminalą.
Maksimalus svoris – 30kg.

Apie atvykusią siuntą būsite informuotas SMS žinute, o atsiimti galėsite per 3 dienas bet kuriuo paros metu, suvedus specialų kodą.
SVARBU! Esant žemai oro temperatūrai, prekėms, kurios yra jautrios šalčiui, rekomenduojame rinktis kitą pristatymo būdą.

Maksimalus vieno Pirkėjo užsakymo dydis yra 500 kg arba 6 m3. Jeigu užsakytų prekių svoris arba tūris didesnis, prekių pristatymo mokestis didėja atitinkamai (pvz., jeigu 501 kg arba daugiau, mokama kaip už du užsakymus ir t. t.).
Prekei, kurios matmenys viršija 1200 mm gali būti taikomas 20 % antkainis už pristatymą, kuris apskaičiuojamas nuo prekės svorio. Gyvi augalai nėra pristatomi.