0
tik_internetu

Sieninis šviestuvas Newton Ap1 Nickel 16399

Kodas: 2B3RMS92S3N9

Kaina
61,99 €/vnt

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Sieninis šviestuvas Newton Ap1 Nickel 16399

Prekės aprašymas:

Šiuolaikinio dizaino sieninis šviestuvas. Chromuotas metalinis korpusas ir gaubtas. Funkcionalus šviestuvas su reguliuojama alkūne. Šviestuvas, puikiai papildys modernų interjerą. Lemputės į komplektą neįeina.

Pagrindinė informacija:

Sieninis šviestuvas Newton Ap1 Nickel 16399

Spalva
Nikelio

Papildoma informacija:

Ilgis, mm
140
Plotis, mm
440
Aukštis, mm
230
Prekės tipas
Sieniniai šviestuvai
Įtampa, V
220 - 240

Sieniniai šviestuvai - tai universalus ir praktiškas apšvietimo sprendimas, galintis pagerinti bet estetiką bet kurioje patalpoje bei net pridėti jaukumo.

Sieninis šviestuvas Newton Ap1 Nickel 16399 skirti montuoti ant sienų ir tikslingai apšviečia tam tikras zonas, pavyzdžiui, skaitymo kampelį svetainėje, persirengimo erdvę prieškambaryje ar prie spintelės darbo kambaryje.

Sieniniai šviestuvai yra įvairių stilių, formų ir dydžių, todėl nesunku rasti tinkamiausią savo poreikiams ir interjerui. Renkantis sieninį šviestuvą, tarp kurių yra ir Sieninis šviestuvas Newton Ap1 Nickel 16399, svarbu atsižvelgti į tokius dalykus, kaip patalpos, kur jį montuosite, dydis, šviestuvo paskirtis ir jūsų interjero stilius. Prioritetą galite teikti modeliams, kurie būtų reguliuojami, pritemdomi ir kuo geriau įsipaišytų prie likusių baldų bei spalvų gamos.

Jeigu Sieninis šviestuvas Newton Ap1 Nickel 16399 – tinkamas variantas, su juo bet kurioje erdvėje sukursite šiltą ir malonią atmosferą.

Labai patogu tokius sieninius šviestuvus, kaip Sieninis šviestuvas Newton Ap1 Nickel 16399 pirkti internetu. Čia galite pasirinkti patogiausią apmokėjimo bei pristatymo būdą, o prekės puslapyje matysite aktualią techninę informaciją apie patį šviestuvą. Be to, jeigu prisijungsite prie ERMI KLUBO, šioje kategorijoje sulauksite ir nemažai ypatingų pasiūlymų.