0

Monitorius Philips 246B1/00, 23.8", 4 ms

Kodas: 5SK8BPTME237

381,30 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Prekės aprašymas:

PHILIPS 246B1/00 23,8 colio 16:9 IPS

USB-C leidžia įkrauti nešiojamąjį kompiuterį tiesiai iš monitoriaus
Šiame „Philips“ ekrane yra įmontuota USB tipo C prijungimo stotelė su maitinimo tiekimu. Naudodami protingą ir lankstų maitinimo valdymą, galite tiesiogiai įkrauti suderinamą* nešiojamąjį kompiuterį. Jo plona, ​​apverčiama USB-C jungtis leidžia lengvai prijungti vieną laidą. Supaprastinkite visus išorinius įrenginius, pvz., klaviatūrą, pelę ir RJ-45 eterneto kabelį, prie monitoriaus prijungimo stotelės. Galite žiūrėti didelės raiškos vaizdo įrašus ir perduoti duomenis itin dideliu greičiu, tuo pačiu įjungdami ir iš naujo įkraudami nešiojamąjį kompiuterį.

TUV Eye Comfort sertifikuotas, kad sumažintų akių nuovargį
„Philips“ ekranai atitinka TUV „Rheinland Eye Comfort“ standartą, kad išvengtų akių nuovargio dėl ilgo kompiuterio naudojimo. Turėdami TUV Eye Comfort sertifikatą, „Philips“ ekranai užtikrina be mirgėjimo, mažai mėlynos spalvos režimą, be trikdančių atspindžių, platų žiūrėjimo kampą, mažiau pablogėjusią vaizdo kokybę įvairiais kampais ir ergonomišką stovo dizainą, kad žiūrėjimas būtų idealus. Laikykite savo akis sveikas ir padidinkite darbo našumą.

Mažiau akių nuovargio naudojant „Flicker-Free“ technologiją
Dėl LED apšviestų ekranų ryškumo valdymo būdo kai kuriems vartotojams ekrane atsiranda mirgėjimo, dėl kurio akys pavargsta. „Philips Flicker-Free“ technologija taiko naują sprendimą ryškumui reguliuoti ir mirgėjimui sumažinti, kad būtų patogiau žiūrėti.

„LowBlue“ režimas, užtikrinantis produktyvumą akims
Tyrimai parodė, kad kaip ultravioletiniai spinduliai gali pažeisti akis, trumpųjų bangų ilgio mėlynos šviesos spinduliai iš LED ekranų gali pakenkti akims ir laikui bėgant paveikti regėjimą. „Philips LowBlue Mode“ nustatymas, sukurtas gerovei, naudoja išmaniąją programinės įrangos technologiją, kad sumažintų žalingą trumpųjų bangų mėlyną šviesą.

„SmartErgoBase“ leidžia patogiai reguliuoti ergonominius nustatymus
„SmartErgoBase“ yra monitoriaus pagrindas, užtikrinantis ergonomišką ekrano patogumą ir kabelių valdymą. Patogus pagrindo aukščio, pasukimo, pasvirimo ir sukimosi kampo reguliavimas leidžia pastatyti monitorių taip, kad būtų maksimaliai patogus, kad būtų lengviau sumažinti fizinį ilgos darbo dienos krūvį. Be to, kabelių valdymas sumažina kabelių netvarką, o darbo vieta išlieka tvarkinga ir profesionali.

PowerSensor sutaupo iki 80% energijos sąnaudų
„PowerSensor“ yra įmontuotas „žmonių jutiklis“, kuris perduoda ir priima nekenksmingus infraraudonųjų spindulių signalus, kad nustatytų, ar vartotojas yra šalia, ir automatiškai sumažina monitoriaus ryškumą, kai vartotojas atsitraukia nuo stalo, sumažindamas energijos sąnaudas iki 80 procentų ir prailgindamas monitoriaus veikimo laiką. gyvenimą

Šviesos jutiklis – puikus ryškumas su minimalia galia
„LightSensor“ naudoja išmanųjį jutiklį, kad sureguliuotų vaizdo ryškumą, atsižvelgiant į kambario apšvietimo sąlygas, kad vaizdas būtų tobulas su minimaliu energijos suvartojimu.

Papildoma informacija:

Svoris
5.56 kg
Plotis, mm
540
Aukštis, mm
500
Ekrano dažnis
75 Hz
Spalva
Juoda
Gylis, mm
205
Reakcijos laikas, ms
4 ms
Garantija, mėn.
24 mėn.
Prekės tipas
Monitoriai
Prekės ženklas
Philips
Modelis
246B1/00
Ekrano tipas 
IPS
Ekrano įstrižainė, coliai (cm)
23.8 "
Ekrano paviršiaus tipas
Matinis
Energetinio efektyvumo klasė
E
Energijos efektyvumo klasės skalė
A - G
Ekrano forma
Plokščias
Ekrano raiška
2560 x 1440
Monitoriaus tipas
LED monitoriai