tik_internetuPagaminta_LIETUVOJE

Šiltnamis Klasika Arkinis 6m2, 6mm danga

Kodas: UDL7T2MP4FB9

Kaina
468,94 €/vnt

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Šiltnamis Klasika Arkinis 6m2, 6mm danga

Prekės aprašymas:

NAUJIENA!!! Naujas KLASIKA ženklu pažymėtų šiltnamių šeimos narys! Arkos formos, vamzdelio konstrukcijos šiltnamis puikiai tiks tiek mėgėjiškai, tiek profesionaliai daržininkystei. Arkinis šiltnamis yra erdvus ir platus ir praleidžia daugiau saulės šilumos ir šviesos, o tai viena svarbiausių gero augalų derėjimo sąlygų. Dėl arkinės konstrukcijos, žiemą sniegas neužsilaiko ant šiltnamio viršaus, o nuslysta žemyn. 

Arkinis šiltnamis KLASIKA TUBE džiugins ne tik jus, bet ir jūsų vaikus bei anūkus ateityje! 

Šiltnamio KLASIKA TUBE vamzdelio formos, kvadratiniai profiliai gaminami iš 1 mm storio, 20 x 20 mm pločio. Cinko sluoksnis net 275 g/m2. 

Arkinės konstrukcijos šiltnamis KLASIKA Arkinis – tai Lietuvoje sukurtas ir pagamintas šiltnamis. 

Arkinius šiltnamius KLASIKA rekomenduojame įsigyti vertinantiems kokybę ir ilgaamžiškumą. Tai vienas iš stipriausių pagal konstrukciją gaminamų šiltnamių, skirtų mėgėjiškai ir profesionaliai daržininkystei. 

Arkinės konstrukcijos šiltnamiai laikomi vieni iš tvirčiausių šiltnamių rinkoje. Dėl tokios konstrukcijos, žiemą sniegas neužsilaiko ant šiltnamio viršaus, o nuslysta žemyn. 

Arkinis šiltnamis yra erdvus ir platus ir praleidžia daugiau saulės šilumos ir šviesos, o tai viena svarbiausių gero augalų derėjimo sąlygų. Saulės spinduliai tolygiai pasiskirsto visame arkinio tipo šiltnamyje, taip tolygiai visi augalai gauna vienodą kiekį šilumos ir šviesos. 

Konstrukcijos tvirtumas leidžia parišinėti augalus (vijoklinius pomidorus, agurkus) prie šiltnamio karkaso, bei kabinti vazonus ir lentynėles.
 
Arkinis šiltnamis KLASIKA džiugins ne tik jus, bet ir jūsų vaikus bei anūkus ateityje! 

Privalumai:

 • Tvirtas cinkuoto metalo omega formos profilių karkasas. 
 • Gaminamas iš 1 mm storio 78 mm pločio cinkuoto metalo juostos. 
 • Lengvai ir greitai surenkamas. 
 • Pateikiama  detali montavimo instrukcija su grafiniais brėžiniais. 
 • Dengiamas kokybiška 4 arba 6 mm storio danga, pagaminta Europoje; Polikarbonato danga pateikiama dalinai paruošta montavimui. Surinkimo metu vadovautis pateikta montavimo instrukcija. 
 • Pagamintas ir sukomplektuotas Lietuvoje. 
 • Gausi aksesuarų gama, palengvinsianti Jūsų praleidžiamą laiką šiltnamyje. 
 • Galimybė ilginti šiltnamį kas 2 metrus iki norimo ilgio. 
Skirtumai nuo analoginių šiltnamių:

 • Surenkamas M5 varžtais su veržlėmis, o ne M3. 
 • Polikarbonatas pagamintas Europoje. 
 • Prie karkaso danga tvirtinama varžtais su plastikinėmis tarpinėmis, atspariomis UV spinduliuotei, o ne metalinėmis poveržlėmis ar polipropileno juostomis. 
 • Šiltnamio rėmas gaminamas iš 1 mm storio plačios, net 78 mm cinkuoto metalo juostos. 
 • Aiški ir detali šiltnamio surinkimo instrukcija. 

PATARIMAI, KAIP PARUOŠTI ŠILTNAMĮ ŽIEMAI
1. Sezonui pasibaigus, rekomenduojame šiltnamyje užsilikusias agrokultūras pašalinti.

2. Gerai sulaistykite žemę.

3. Pašalinkite visas pagalbines priemones, tokias kaip: virves, pagaliukus, augalų kuoliukus,  juosteles,  ir kitas priemones, išnešite patogius „žiemojimo būstus“ kenkėjams ir ligoms.

4. Išplaukite šiltnamio sieneles. Rekomenduojame naudoti vandenį, šluostę ir paprastą atskiestą indų ploviklį.

5. Sezonui pasibaigus užsandarinkite, uždarykite langus ir duris, užfiksuokite automatinius langų pakėlėjus.

6. Svarbu! Šiltnamio dezinfekavimui griežtai draudžiama naudoti sieros dūmadėžes, nes kenkia šiltnamio karkasui.

7. Šaltuoju metų laikotarpiu - patartina šiltnamį paramstyti, tam, kad esant dideliam sniego kiekiui jis nesideformuotų. Taip pat svarbu, nuo šiltnamio viršutinės dalies, esantį sniego perteklių nuvalyti.

Pagrindinė informacija:

Šiltnamis Klasika Arkinis 6m2, 6mm danga

Ilgis, cm
200
Aukštis, cm
218
Plotis, cm
300

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Lietuva
Spalva
Skaidri
Medžiaga
Polikarbonatas
Prekės tipas
Šiltnamiai
Prekės ženklas
Klasika
Durų skaičius
2

Daigų, augalų ir įvairių kultūrų auginimui reikia šiltnamių. Sodyboje, darže ar jūsų sklype pastatytas šiltnamis puikiai tiks hobio puoselėjimui ar net verslui. Šiltnamis Klasika Arkinis 6m2, 6mm danga – puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems augintojams, kurie nori padidinti derlingumą bei suteikti optimalias sąlygas savo augmenijai.

Prekės puslapyje rasite visą aktualią informaciją apie šiltnamio matmenis, karkaso savybes ir ne tik. Renkantis labai svarbus ne tik dydis ar kaina, tačiau ir kitos Šiltnamis Klasika Arkinis 6m2, 6mm danga savybės, pavyzdžiui – surinkimas. Jeigu perkate šiltnamį internetu, galite rinktis patogiausią pristatymą arba prekę net atsiimti fizinėje Ermitažo parduotuvėje. Rekomenduojame tapti ERMI KLUBO nariais. Tada galite tikėtis daug ypatingų pasiūlymų bei patraukliausių kainų perkant šiltnamius ar kitas sodo prekes.

Jeigu pateikiate didesnį užsakymą, visada galima naudotis ir galimybe pirkti išsimokėtinai. Taip pat nepamirškite apie specialų kontaktą su didmenos vadybininkais, kurie gali pateikti lankstų pasiūlymą. Lankydamiesi mūsų internetinėje parduotuvėje turėsite progą bene patogiausiu būdu pirkti Šiltnamis Klasika Arkinis 6m2, 6mm danga iš namų, darbo ar kitos patogios vietos.