0

Daugiafunkcis spausdintuvas Epson EcoTank M2120, rašalinis

Prekės aprašymas:

Naudodami šį patvarų, greitą ir energiją taupantį „EcoTank“ spausdintuvą su daugkartinio rašalo baku, galite vienu metu spausdinti, kopijuoti, nuskaityti ir žymiai sutaupyti. Ekonomiškas sprendimas leidžia atspausdinti iki 5000 puslapių su pridedamu juodu rašalu. Dėl nulinio įšilimo laiko ir 15 ppm spausdinimo greičio jums nebereikia laukti spaudinių. Galite lengvai prisijungti per „Wi-Fi“ ir naudoti „Epson“ programų asortimentą, skirtą spausdinti mobiliesiems.
Per trejus metus su EcoTank spausdintuvu galite sutaupyti iki 50 % išlaidų, palyginti su nespalvotais lazeriniais spausdintuvais. Spausdintuve yra didelė pakartotinai užpildoma rašalo talpykla, kurią pildote iš pridedamų rašalo buteliukų. Jums nebereikia naudoti dažų kasečių. Nuo pat pradžių turite pakankamai rašalo, kad galėtumėte išspausdinti tūkstančius puslapių, žymiai sumažindami išlaidas ir sutaupydami laiko.
Naudodami pakaitinius rašalo buteliukus galite sutaupyti iki 90 % vieno puslapio spausdinimo išlaidų, be to, jums nereikės nuolat pildyti rašalo.

Papildoma informacija:

Formatas
A4
Garantija, mėn.
24 mėn.
Prekės tipas
Daugiafunkciai spausdintuvai
Kolekcija
EcoTank
Prekės ženklas
EPSON
Modelis
M2120
WiFi sąsaja
Taip
Kasečių skaičius
1
Spausdinimo būdas
Rašalinis
Nespalvoto spausdinimo greitis (psl/min)
32
Nuotraukų spausdinimas
Ne
Skenavimas
Taip