0

Elektrinis grilis TEFAL GC712D34

Prekės kodas: D553AER4

Lojalumo kaina
14900 €
219,00 €

Taikant papildomus pasiūlymas ar vykdant išpardavimą, prekių kainos fizinėse parduotuvėse ir internetinėje parduotuvėje gali skirtis.

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Aprašymas

Specifikacija

Atsiliepimai

Kas gi nemėgsta skanaus kepto maisto? Būtent tam skirtas Elektrinis grilis TEFAL GC712D34 – kokybiškas elektrinis grilis, gerokai palengvinantis kasdienes ar progomis pasitaikančias maisto gaminimo užduotis. Ermitažas.lt virtualiose prekių lentynose rasite daugybę kokybiškos smulkios virtuvinės technikos, o taip pat ir elektrinius grilius, kaip kad Elektrinis grilis TEFAL GC712D34. Šiame prekės puslapyje galite sužinoti visą aktualiausią techninę informaciją, kurią žinodami lengviau išsirinksite ar Elektrinis grilis TEFAL GC712D34 yra tas grilius, kuris suteiks daugiausiai laisvės gaminti.

Renkantis Elektrinis grilis TEFAL GC712D34 arba kitą elektrinį grilių svarbu įvertinti funkcijų ir temperatūros reguliavimo galimybes. Taip pat nepamirškite apie grilio matmenis bei svorį. Tai labai svarbu patogiam laikymui. Kaina taip pat yra svarbi, tačiau mes siūlome ir lanksčias sąlygas perkant išsimokėtinai, o jeigu dar prisijungsite ir prie ERMI KLUBO, galėsite džiaugtis ypatinga kaina pažymėtiems griliams.

Šis įrenginys yra daug pigesnis ir užima mažiau vietos nei didelis, pastatomas lauko grilis. Elektrinis grilis TEFAL GC712D34 įsigyti apsimoka visiems, kurie vertina skanų maistą bei nori jį gaminti paprastai.