Užsisakykite internetu ir nemokamai atsiimkite jau po 2 valandų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių atsiėmimo punktuose!

tik_internetu

Dantų šepetėlio antgaliai Philips HX6042/33, 2 vnt.

Kodas: 7232FZSU2TE4

12,57 €/vnt

Kiekis:

Dantų šepetėlio antgaliai Philips HX6042/33, 2 vnt.

Prekės aprašymas:

Dantų šepetėlio antgaliai Philips HX6042/33, 2 vnt.

Nuo 7 metų

„Philips Sonicare For Kids“ standartinė šepetėlio galvutė yra lenktos formos, kad prisitaikytų prie vaikų nuo 7 metų dantų, o minkšti šereliai užtikrina švelnų valymą. Be to, guminis liejinys kitoje šepetėlio galvutės pusėje garantuoja saugesnį ir patogesnį valymą. Taip pat galima rinktis ir mažesnį, kompaktišką dydį, skirtą vaikams nuo 4 metų.

Iki 75 % efektyvesnis valymas, palyginti su įprastu dantų šepetėliu

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad „Philips Sonicare For Kids“ šepetėlio galvutė puikiai pašalina apnašas, palyginti su paprastu dantų šepetėliu. Pradėkite rūpintis vaikų dantų apsauga nuo ėduonies, kad vizitai pas odontologą nekeltų rūpesčių.

Nepriekaištingas valymas optimizuoja kiekvieną sekundę

 „Sonic“ leidžia pajusti visus privalumus per ribotą laiką, kai jūsų vaikas valosi dantis, ugdo sveikus įpročius ir tobulina dantų valymo techniką.

Pažangi „Philips Sonicare“ technologija „sonic“

Pažangi „Philips Sonicare“ technologija „sonic“ veikia suplakdama vandenį tarpdančiuose, o šepetėlio braukiamaisiais judesiais suardomos ir išvalomos apnašos, kad dantys kasdien būtų išskirtinai švarūs.

Veikia su bet kuriuo „Philips Sonicare“ įstatomu dantų šepetėliu

Ant rankenėlės uždedama ir nuimama „Philips Sonicare For Kids“ šepetėlio galvutė laikosi tvirtai, ją lengva prižiūrėti ir valyti.

Rutinos dalis, siekiant geresnės burnos higienos

Kaip ir visos originalios „Philips Sonicare“ prekių ženklo šepetėlių galvutės, ši šepetėlio galvutė yra saugi dantims ir dantenoms. Kiekvienos šepetėlio galvutės kokybė buvo patikrinta dėl išskirtinio našumo ir ilgaamžiškumo.

Pagrindinė informacija:

Dantų šepetėlio antgaliai Philips HX6042/33, 2 vnt.

Galvučių skaičius
2

Papildoma informacija:

Spalva
Balta, Mėlyna
Komplektacija
2 dantų šepetėlio antgaliai
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Antgaliai
Prekės ženklas
Philips
Modelis
HX6042/33
Pakuotės plotis, cm
22.5
Pakuotės ilgis, cm
3.5
Pakuotės aukštis, cm
6.5
Pakuotės svoris, kg
0.03