0
oranzine_kaina

Benzininė vejapjovė ELEM, 173 cm³, 51 cm, 60 l, savaeigė, elektrinis užvedimas

Kodas: 5LN85FCVMUH8

Kaina
399,00 €/vnt

Kiekis:

Prekės kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis.

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Pristatymo būdai

Greitas atsiėmimas parduotuvėjeGreitas atsiėmimas parduotuvėje

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Benzininė vejapjovė ELEM, 173 cm³, 51 cm, 60 l, savaeigė, elektrinis užvedimas

Prekės aprašymas:

Ši 173CC savaeigė benzininė vejapjovė idealiai tinka pjauti didelį plotą. Dėl 50,6 cm pjovimo pločio ir 60 litrų žolės rinktuvo jis gali greitai pjauti didelius plotus. Su šia žoliapjove jūsų veja yra gerose rankose. Jame sumontuoti didelio našumo komponentai, leidžiantys atlikti kokybišką darbą. Vejapjovė turi mulčiavimo funkciją.


Pasirinkti tinkamą vėjapjovę nėra lengva, todėl pateikiame keletą patarimų, į kuriuos naudinga atsižvelgti planuojant įsigyti vejapjovę. Tam, kad vejapjovė atitiktų jūsų poreikius vertėtų atkreipti dėmesį į tokius aspektus, kaip:

Vejos dydis
Tinkamos vejapjovės pasirinkimas visų pirma priklauso nuo vejos dydžio. Kuo didesnė veja, tuo didesnis turėtų būti vejapjovės pjovimo plotis, nes tai leis sutaupyti laiko. Anaiptol, jei teritorijoje yra daug kliūčių (medžių, krūmų ir t.t.), plotis neturėtų būti didelis.

Vejos reljefas, kliūtys
Prižiūrint veją, kurioje daug medžių, akemnų, krūmų ar gėlių geriausia rinktis vejapjovę su benzininiu varikliu, kadangi eliminuojamas elektros laidas, o tai reikšmingai padidins jūsų judėjimo laisvę ir padės išvengti raizgalynės. Tokiu atveju rekomenduojama rinktis vejapjovę su mažesniu pjovimo pločiu. Rinkitės mažesnį ir lengvesnį įrenginį, nes su tokia vejapjove galėsite lengvai manevruoti tarp medžių, krūmų, gėlių ar kitų kliūčių.

Kaip dažnai reikės pjauti žolę
Dažnai ir reguliariai pjaunant žolę praverstų mulčiavimo funkcija, kurios dėka žolė susmulkinama ir grąžinama prie žolės šaknų kaip natūralios trąšos. Reguliariam žolės pjovimui (jei žolė dar nespėjus ataugti) rekomenduojama rinktis mažesnio galingumo vejapjovę, tačiau jei neesate tikri dėl to, ar galėsite reguliariai prižiūrėti veją, rinkitės įrenginį, kuris turi galingesnį benzininį variklį. Vejapjovė su šoninio išmetimo funkcija praverčia kai nėra būtinybės surinkti nupjautą žolę, kas dažniausiai aktualu pjaunant didesnį plotą.

Konstrukcija

Ratai - nelygiai vejai patariama rinktis vejapjovę su didesniais ratais. Labai nelygių vejų atvejais rekomenduojama rinktis ratus su guoliais, kurie leidžia laisvai judėti ir apvažiuoti kliūtis bei lengvai manevruoti.

Korpusas - didelių teritorijų pjovimo ir dažno naudojimo atvejais geriausiai pasiteisins vejapjovės su metaliniu korpusu. Vejapjovės, kurios turi plastikinį korpusą tinka mažesnio intensyvumo darbams bei veikia tyliau.

Talpa žolei - geriausia rinktis kombinuotus tekstilinius krepšius bei krepšius su pilnos talpos indikatoriumi, užtikrinant savalaikį ištuštinimą.

Pagrindinė informacija:

Benzininė vejapjovė ELEM, 173 cm³, 51 cm, 60 l, savaeigė, elektrinis užvedimas

Prekės ženklas
ELEM
Variklio darbinis tūris, cm3
173
Variklio galia
Nenurodyta

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Europos Sąjunga
Pakuotės tūris
0.2402 m³
Svoris
38.5 kg
Pjovimo plotis
51 cm
Spalva
Juoda, Raudona
Konteinerio talpa, l
60
Prekės tipas
Benzininės vejapjovės
Apsukų skaičius, aps./min
2800
Pjovimo aukščio padėtys
8
Pjovimo aukštis (min-max.)
25 - 75 mm
Žolės išmetimas per galą
Taip
Žolės mulčiavimas
Taip
Žolės surinkimas
Taip
Žolės išmetimas per šoną
Ne
Modelis
173 CC
Prekės kodas parduotuvėje
339851