0
tik_internetu

Antčiužinis MARVETI Latex, 120x200 cm

Kodas: KU7DNKS5N36D

215,00 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Antčiužinis MARVETI Latex, 120x200 cm

Prekės aprašymas:

Antčiužinis MARVETI Latex pagamintas iš eko latekso. Minkštas ir puikiai tinka paminkštinti turimą čiužinį.

Išskirtinio patogumo suteikiantis, antčiužinis pagamintas iš eko latekso.

MARVETI antčiužiniai skirti tiems, kas pageidauja dar daugiau komforto kasdieniam poilsiui.

Minkšti, tvirtos konstrukcijos antčiužiniai naudojami paminkštinti turimą čiužinį, išlyginti išgulėtas čiužinio vietas ar sumažinti ant sofų-lovų susidariusio tarpo pojūtį. Prie individualių kūno formų prisitaikantys MARVETI antčiužiniai atpalaiduoja raumenis, natūraliai paskirsto žmogaus svorį, užtikrina komfortišką ir ramų poilsį. Kokybiškos medžiagos ir tvirta konstrukcija užtikrina ilgaamžį antčiužinių naudojimą, ženkliai pagerina turimo čiužinio kokybę bei leidžia mėgautis ramesniu miegu. Antčiužinio kampuose ant užvalkalo yra specialios elastingos juostelės, skirtos tvirtinimui prie čiužinio.

Antčiužinio užvalkalas pagamintas iš švelnaus, antialerginio audinio, kurį malonu liesti. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40°C temperatūroje.

Antčiužinio aukštis su užvalkalu 5 cm.

Išmatavimai: 120x200 cm.

GAMINTOJO REKOMENDACIJOS/ČIUŽINIO PRIEŽIŪRA

Kad gaminys tolygiai dėvėtųsi ir ilgiau išlaikytų savo esmines savybes, rekomenduojame jį vartyti ir vėdinti (sukeiskite antčiužinio puses, galvūgalį su kojūgaliu). Jeigu įsigytas antčiužinys yra abiejų pusių naudojimo, rekomenduojame jį taip pat ir vartyti kas 2-3 mėnesius (apverskite kita puse, sukeiskite galvūgalį su kojūgaliu).  Antčiužiniai neskirti plauti. Tik užvalkalus galima skalbti ar kitaip valyti (žr. užvalkalo priežiūros etiketę). Visi MARVETI antčiužiniai yra patogūs ir praktiški, juos lengva prižiūrėti, nes užvalkalai gaminami su užtrauktuku.

Pagrindinė informacija:

Antčiužinis MARVETI Latex, 120x200 cm

Čiužinio kietumas
Minkštas
Čiužinio užvalkalas nuimamas
Taip

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Lietuva
Medžiaga
Lateksas
Prekės tipas
Antčiužiniai
Prekės ženklas
MARVETI
Ilgis, cm
200
Aukštis, cm
5
Plotis, cm
120