Užsisakykite internetu ir nemokamai atsiimkite jau po 2 valandų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių atsiėmimo punktuose!

0
tik_internetuNemokamas_pristatymas_nuo_49_EUREnergijos klasės informacija

Skalbimo mašina AEG L6SNE26SE, 6 kg

Kodas: MHKTADJRM54B

454,09 €/vnt

Kiekis:

Skalbimo mašina AEG L6SNE26SE, 6 kg

Prekės aprašymas:

SUSIPAŽINKITE SU KASDIENIŲ SKALBINIŲ SAUGOTOJA

Apsaugokite kasdienius drabužius ir sumažinkite jų nusidėvėjimą, skalbdami su AEG 6000 serijos kompaktiška skalbykle turinčia „ProSense technology®“. „ProSense“ pritaiko kiekvieną ciklą pagal svorį ir vartoja reikiamą kiekį vandens bei energijos. Kompaktiškos skalbyklės užima minimaliai vietos, o skalbia maksimaliai švariai.

 

NAUDODAMI „PROSENSE TECHNOLOGY®“, TAUPYKITE VANDENĮ IR ENERGIJĄ

Naudojant „ProSense technology®“, kiekviena skalbinių įkrova yra pasveriama, o jutikliai tiksliai nustato skalbimo laiką, užtikrinant kiekvieno drabužio optimalų apdorojimą. Kaskart jūsų skalbiniai dvelkia švara ir naujumu. Be to, jūs sutaupote vandens ir energijos.

 

„SOFTPLUS“ - MINKŠTESNI, ILGIAU DĖVIMI DRABUŽIAI

„Softplus“ apsaugo audinius ir juos suminkština. Galutinio gręžimo ciklo metu drabužiai paskirstomi po skalbyklės būgną. Audinių minkštiklis pasiekia kiekvieną audinių dalį. Drabužiai tampa kaip niekad minkšti. Apsaugomas pluoštas ir pratęsiama kiekvieno rūbo naudojimo trukmė.

 

GREITAS IR TAUPUS SKALBIMAS NAUDOJANT „TIMESAVE“

Naudojant „TimeSave“, skalbimui reikės skirti mažiau laiko ir energijos. Derinkite parinktis „Eco“ bei „TimeSave“ ir sutrumpinkite ciklą, nepakenkdami skalbimo rezultatams.

 

DAUGIAU LAISVĖS NAUDOJANT ATIDĖTO PALEIDIMO FUNKCIJĄ

Atidėto paleidimo funkcija suteikia laisvę skalbti tada, kada norite. Tiesiog nustatykite paleidimo laiką ir užsiimkite savo reikalais.

 

PATVARUMO SUTEIKIANTYS INVERTERINIAI VARIKLIAI

Jūsų skalbyklę su inverteriniu varikliu bus galima naudoti ilgiau. Jos vartoja mažiau energijos ir diena iš dienos pasižymi tuo pačiu dideliu našumu.


NAUJAS SKALBIMO PRIEŽIŪROS LYGIS

Laikas geriau pasirūpinti mėgstamais drabužiais. „AEG“ skalbimo mašina yra geriausias būdas ilgiau išlaikyti jūsų drabužių išvaizdą. Taip pat ir tuos, kurie jums yra ne tik dailiai nukirptas audinio gabalas. AEG skalbimo mašinos užtikrina ypatingą subtilumą ir skalbimo efektyvumą ir sunaudoja kuo mažiau energijos.

Pagrindinė informacija:

Skalbimo mašina AEG L6SNE26SE, 6 kg

Skalbimo talpa, kg
6
Energetinio efektyvumo klasė
C
Energijos efektyvumo klasės skalė
A - G

Papildoma informacija:

Plotis, mm
595
Aukštis, mm
843
Spalva
Balta
Skalbimo programos
20min. - 3kg, Anti alergijos programa, Delikati programa, Džinsų programa, Eco programa, Lauko drabužių programa, Lengvo lyginimo funkcija, Medvilnė, Pūkinių striukių plovimo programa, Sintetika, Vilnos skalbimo programa, Šilko plovimo
Gylis, mm
372
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Skalbimo mašinos pakraunamos iš priekio
Vaikų saugos funkcija 
Taip
Apsauga nuo vandens išsiliejimo 
Taip
Ekranas
Taip
Gręžimo greitis, aps./ min
1151
Prekės ženklas
AEG
Modelis
L6SNE26SE
Valdymas 
Sensorinis
Džiovinimas
Ne
Triukšmo lygis gręžiant, dB
73
Vandens sąnaudos ciklui, l
40
Programos pradžios atidėjimas 
Taip
Gręžimo efektyvumo klasė
B
Skalbimo efektyvumo klasė
A
Gaminio informacijos lapas