0

Dviračių treniruokliai

Norite pagerinti savo fizinę formą, numesti svorio ar didinti ištvermę tiesiog namuose? Turime jums idealų sprendimą. Tai – treniruoklis dviratis!

Rodyti:

Nėra rezultatų

Šie treniruokliai sėkmingai naudojami kardio treniruotėms visame pasaulyje. Juos vertina ir fitneso profesionalai, ir tik laisvalaikiu, visiškai mėgėjiškai sportuojantys žmonės. Elektroninė parduotuvė Ermitazas.lt jums gali pasiūlyti rinktis EVERFIT, KETTLER bei kitų gamintojų treniruoklius.


Susidomėjusius ir norinčius įsigyti tokį treniruoklį sau, kviečiame prisijungti prie ERMI KLUBO. Tapę nariais galėsite pažymėtas prekes pirkti ypatinga kaina, pigiau nei įprastai. Įsigyti treniruoklį galite su itin patrauklia ERMI KLUBO kaina. Be to, suteikiame galimybę įsigyti treniruoklius ir išsimokėtinai.


Koks treniruoklis dviratis man geriausias?


Tam, kad pavyktų rasti, kuris šio tipo treniruoklis iš Ermitazas.lt asortimento bus geriausias, galite pasinaudoti patogiais produktų filtrais bei rikiavimo įrankiu. Daug naudingos informacijos yra prekės puslapyje, tačiau filtrai gerokai pagreitina bei supaprastina paieškas.


Visų pirma, rekomenduojame nusistatyti savo biudžetą. Pagal jį matysite, kokie variantai jums tinka labiausiai. Nepamirškite ir to, kad dominančius treniruoklius iš Ermitazas.lt galima pirkti ir išsimokėtinai, tad į biudžetą galima žiūrėti lanksčiai.


Daug kas nepakankamai vertina tai, ar treniruoklis yra sulankstomas. Ši savybė – be galo svarbi visiems, kurie nori jį patogiai sandėliuoti savo namuose, balkone, sandėliuke, rūsyje. Kai vietos kiekis ribotas, galimybė perlenkti pusiau tampa kone idealiu problemos sprendimu.


Kokias savybes turi moderniausi, pažangiausi dviračiai treniruokliai?


Galime pažymėti 5, mūsų manymu daugiausiai naudos teikiančias savybes, kurias turi moderniausi, pažangiausi dviračiai treniruokliai.


Pulso matavimo jutikliai


Ypatingai svarbu treniruotėje krūvį pritaikyti prie savo galimybių. Jeigu persistengsite, sportas neduos norimos naudos, o taip pat ir gali net sukelti persitempimą, pervargimą. Dėl to svarbu ir naudinga stebėti savo širdies darbą. Patogūs pulso matavimo jutikliai realiu laiku stebi jūsų širdies darbą ir, moderniausiuose treniruokliuose net pakoreguoja treniruotės intensyvumą, kad sporto sąlygos atitiktų jūsų kūno galimybes.


Ryškūs ekranai


Seniau didelis privalumas buvo ir galimybė matyti bent kokią nors informaciją savo treniruoklio ekrane. Dabar, dideliuose, moderniausių dviračių ekranuose yra visa aktuali informacija bei tikrų tikriausi kompiuteriai. Su jais galima treniravimo procesą paversti įdomesniu, interaktyvesniu (pvz., Google Maps intergracija, realūs treniruočių vaizdai...).


Reguliuojama apkrova


Norint didinti ištvermę bei tinkamai treniruotis reikia atsižvelgti į savo kūną. Dėl to reikalinga galimybė reguliuoti mynimo intensyvumą. Turėdami daugiau pasipriešinimo lygių lengviau tai reguliuosite.


Įkalnė bei nuokalnė


Bėgimo takeliuose ši funkcija geriau žinoma, tačiau ir dviračiuose ji jau atsirado. Įkalnė bei nuokalnė pasunkina arba palengvina mynimą atitinkamai. Taip lengviau simuliuoti realias sąlygas bei padaryti treniruotes intensyvesnėmis.


Transportavimo ratukai


Rodos, labai paprastas, tačiau tikrai naudingas išradimas. Toks treniruoklis sveria nuo keliolikos iki keliasdešimt kilogramų, tad jį nešioti nėra optimalu. Daug patogiau jį nuvežti iš vienos vietos į kitą.


Treniruoklis dviratis – gidas svorio metimui


Aerobinės treniruotės yra labai veiksmingos, jeigu norisi mesti svorį. Būtent dviratinis treniruoklis leidžia daryti įvairaus intensyvumo kardio – aerobines treniruotes tiesiog savo namuose. Tačiau, jeigu svarstote apie tokio treniruoklio įsigijimą, turime ir bendro pobūdžio patarimų, kaip mesti svorį jį naudojant.

 

  1. Būkite realistai ir nepradėkite nuo aukščiausių, neįmanomų tikslų siekimo. Didžiausia nauda būna tada, kai atpažįstate savo kūno galimybių ribas bei stengiatės jas po truputėlį didinti. Tinkamas nusiteikimas arba požiūris yra sėkmingo svorio metimo pamatas. Tai bus daug darbo bei pastangų reikalaujanti užduotis. Kai tai suvoksite bei priimsite, galima judėti toliau.
  2. Susikonkretinkite tikslus. Pavyzdžiui – 5 kg per 50 dienų, 20 kg per pusmetį ir panašiai. Jeigu turėsite konkretų tikslą, bus lengviau neprarasti koncentracijos bei save motyvuoti eilinę dieną.
  3. Susireguliuokite dviratį, kad minti būtų patogu bei nereikėtų nuolat ieškoti kuo patogesnės padėties.
  4. Prieš kiekvieną treniruotę padarykite bent 5-7 minučių ilgio apšilimą. Išjudinkite kojų, nugaros, core bei net rankų raumenis, kad šiek tiek tonizuotumėte kūną bei pakeltumėte širdies ritmą.
  5. Kai jau lipate ant dviračio, galite nusistatyti distanciją, kurią norite įveikti arba laiką, kurį norite minti. Tai jau priklauso nuo jūsų fizinio pasirengimo, tačiau bent 30 minučių ant dviračio praleisti būtų naudinga.
  6. Daug kas dabar itin mėgsta aukšto intensyvumo, intervalines treniruotes. Tai yra ne itin ilgas treniruotės režimas, kai kaitaliojama tarp mažo bei didelio intensyvumo krūvių. Pavyzdys
    a)     5 minutes minama vidutiniu tempu;
    b)    Po 5 minučių intensyvumas padidinamas pakeliant pasipriešinimo lygį bei minant greičiau;
    c)     Po 5 minučių vėl grįžtama prie vidutinio (lėtesnio) tempo;
    d)    Taip kartojama visa treniruotės laiką.
  7. Intensyvus minimas skatina greitesnį kalorijų degimą, o tolygus minimas stiprina ištvermę. Derindami gausite geriausią rezultatą.
  8. Po kiekvienos treniruotės skirkite iki 10 minučių atvėsimui, kad sulėtintumėte širdies darbą ir palaipsniui atpalaiduotumėte raumenis.


Papildomai, kartu su dviračiu treniruokliu galite įsigyti svarmenis. Derinant kardio su jėgos treniruotėmis gerėja medžiagų apykaita bei deginama daugiau kalorijų. Dirbkite nuosekliai ir fiksuotu periodiškumu (pvz., kas 10 dienų) stebėkite savo rezultatus. Tai – ne tik svoris, bet ir jūsų nuovargio lygis, ištvermė. Na ir galiausiai, nors dviratinis treniruoklis bei jo nauda – akivaizdi, kartu su treniruotėmis reikėtų derinti ir tinkamą mitybą.