Užsisakykite internetu ir nemokamai atsiimkite jau po 2 valandų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių atsiėmimo punktuose!

0

Įmontuojami šaldytuvai

Ieškote geriausio įmontuojamo šaldytuvo savo namams? Ermitažas.lt elektroninė parduotuvė siūlo labai platų pasirinkimą įmontuojamos buitinės technikos, kurį sudaro ir: AEG, Candy, BEKO, Electrolux, Bosch, Whirlpool, Samsung ir kitų garsių prekės ženklų šaldytuvai.

Rodyti:

Nemokamas_pristatymas_nuo_49_EUREnergijos klasės informacija
Įmontuojamas šaldytuvas su šaldikliu CANDY CRU 164NE
ERMI klubo nariams-21%
259,00 €/vnt
329,00 €/vnt
Įmontuojamas šaldytuvas su šaldikliu CANDY CRU 164NE
 • Bendra šaldytuvo talpa, l: 111
 • Energetinio efektyvumo klasė: F
 • Energijos efektyvumo klasės skalė: A - G

Pristatymas

Atsiėmimas

tik_internetuNemokamas_pristatymas_nuo_49_EUREnergijos klasės informacija
Šaldytuvas AEG SFB682F1AF
395,00 €/vnt
Šaldytuvas AEG SFB682F1AF
 • Bendra šaldytuvo talpa, l: 94
 • Energetinio efektyvumo klasė: F
 • Energijos efektyvumo klasės skalė: A - G

Pristatymas

Atsiėmimas

tik_internetuNemokamas_pristatymas_nuo_49_EUREnergijos klasės informacija
Įmontuojamas šaldytuvas su šaldikliu Electrolux LFB3AF82R
375,49 €/vnt
Įmontuojamas šaldytuvas su šaldikliu Electrolux LFB3AF82R
 • Bendra šaldytuvo talpa, l: 110
 • Energetinio efektyvumo klasė: F
 • Energijos efektyvumo klasės skalė: A - G

Pristatymas

Atsiėmimas

Asortimente yra ne tik standartiniai, tačiau ir mini įrenginiai be kameros arba be šaldiklio, kuriuos galima montuoti, pavyzdžiui, į spintelę arba po stalviršiu. Kai kurie iš jų tinka ir kaip vyno ar gėrimų šaldytuvai. Visgi didžiausią asortimento dalį sudaro didesni šaldytuvai, puikiai tinkantys vieno ar kelių asmenų namų ūkiams.

 

Internete rasite platų prekių asortimentą, kurį sudaro visi įmontuojami šaldytuvai, esantys fizinėse Ermitažo parduotuvėse bei papildomi modeliai, parduodami tik internetu. ERMI KLUBO nariai galės džiaugtis ne vienu ypatingu pasiūlymu, arba rasti prekes su akcija. Na, o buitinę techniką Ermitaže pirkti galima ir išsimokėtinai, labai lanksčiomis sąlygomis. 

 

Greičiausiai tinkamą šaldytuvą rasite pasinaudoję prekių filtrais ir pažymėję, kokie matmenys ir kiti kriterijai jums yra aktualūs. Padėti pasiruošę ir Ermitažo specialistai. Į juos galite kreiptis pradėję tiesioginį susirašinėjimą tiesiog Ermitažas.lt puslapyje. Gausite rekomendacijas ir patarimus, kurie tikrai pravers!

 

Į ką atkreipti dėmesį renkantis įmontuojamą šaldytuvą?

 

Šaldytuvas – tokia buitinės technikos rūšis, kurią perkate galvodami apie ilgaamžiškumą, praktiškumą ir lūkesčių pateisinimą. Įmontuojami šaldytuvai yra rimta investicija, todėl reikia pagalvoti ne tik apie tai, kaip pirkti su žemiausia kaina, tačiau ir tai, pagal kokius kriterijus rasti, kurie modeliai bus geriausi jums. Žinodami, kaip rasti, ką rinktis internetu, lengviau galėsite įsigyti tokį šaldytuvą, kuris džiugins labai ilgą laiką. 

 

Pasidalinsime patarimais, į ką atkreipti dėmesį, kai ieškote įmontuojamo šaldytuvo.

 • Virtuvės dydis ir išplanavimas. Turite įsitikinti, kad pasirinktas šaldytuvas optimaliai tilps numatytoje erdvėje. Atidžiai atlikite matavimus arba gaukite juos iš rangovų. Pagal tai pasirinkite, kurie maži vyno ar dideli dvigubi maisto šaldytuvai tiks į numatytą erdvę. Daug kas pamiršta ir vieną, rodos, esminį akcentą – durų atsidarymo kryptį. Jeigu šaldytuvas statomas prie kampo, būkite užtikrinti, kad nekils problemų atidarant dureles (jų atsidarymo kryptis bus priešinga sienai).
 • Talpa ir funkcijos. Įvertinkite, kiek maisto produktų jūsų namų ūkis paprastai laiko šaldytuve, ir pasirinkite jūsų poreikius atitinkantį modelį. Pagalvokite apie jums svarbiausias funkcijas, pavyzdžiui, šaldymo sistemos tipą, lentynų ir stalčių skaičių ir durelių tipą. Išskirsime keletą pagrindinių.
 • No frost arba neužšąlimo technologija – speciali, šaldytuvuose ir šaldikliuose naudojama šaldymo sistema. Ji užtikrina, kad ant vidinių prietaiso sienelių nesikauptų ledas, kuris sumažina laisvos vietos kiekį ir apsunkina valymą.
 • Ledukai – šaldytuvai su ledukų funkcija turi mechanizmą, leidžiantį išpilstyti ledą - ledo kubelius arba net susmulkintą ledą. Dauguma ledo dozatorių yra šaldytuvo ar šaldiklio priekyje. Paprastai jie valdomi paspaudžiant mygtuką arba svirtį. Ledas išleidžiamas pro nedidelę angą durelėse.
 • Nulinė zona – pastebėsite, kad kataloge minimi šaldytuvai su nuline zona (angl. bio fresh zone). Kai kuriuose šaldytuvuose ir šaldikliuose yra įrengtas specialus skyreslis, dar vadinamas drėgmę reguliuojančiu stalčiumi. Jame palaikomas optimalus drėgmės lygis, kad būtų geros sąlygos vaisių, daržovių ir mėsos laikymui.
 • Biudžetas. Prieš pradėdami apsipirkimą nusistatykite biudžetą. Prekių filtrai ir rikiavimo įrankiai leis rasti variantus norima kaina. Nepamirškite, kad ERMI KLUBO nariai dažnai perka dar pigiau!
 • Estetika. Kadangi šaldytuvas yra didelis, jo išvaizda gali turėti didelę įtaką bendram virtuvės vaizdui. Reikėtų pasirinkti modelį, kuris derėtų prie likusio interjero. Čia atsižvelkite į šaldytuvo spalvą ir apdailą, taip pat durelių ir rankenų stilių.

 

Papildomą dėmesį galite skirti ir energinio efektyvumo klasei bei triukšmo lygiui. Su prekių filtro pagalba bus lengva nustatyti, kurie šaldytuvų modeliai veikia tyliausiai ir/ar turi A ar kitus aukščiausius efektyvumo įvertinimus. Remdamiesi šiais kriterijais nesunkiai rasite, kurie įmontuojami šaldytuvai (su šaldikliu viršuje, apačioje ar net be jo) geriausiai pateisins lūkesčius ir norus.