0
3
tik_internetu

Dulkių siurblys - robotas Samsung VR30T80313W/WA

Kodas: VZBTR7B6P8UJ

Kaina
326,10 €/vnt

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Dulkių siurblys - robotas Samsung VR30T80313W/WA

Prekės aprašymas:

Dulkių siurblys - robotas Samsung VR30T80313W/WA

Tiksliai juda ir efektyviai valo
LIDAR JUTIKLIS
Efektyviau ir kruopščiau išvalykite namus, nes siurblys tiksliai apskaičiuoja vietą ir optimizuoja kelią. „LiDAR“ jutiklis stebi „Jet Bot“ buvimo vietą, nuskanuodamas kambarį, kad surinktų informaciją apie atstumus. Taigi siurblys juda efektyviai ir valymas apima daugiau jūsų namų ploto.

Itin galingas valymas
GALINGAS VALYMAS
Valykite savo namus daug efektyviau naudodami pažangias technologijas, kurios leidžia valyti galingai. Skaitmeninis keitiklio variklis maksimaliai padidina siurbimo galią. Didelio efektyvumo šepetys taip pat valo bet kokio tipo grindis, įskaitant kilimus ir kietmedį, mažiau kliūdamas.

Automatinis siurbimo galios valdymas
PAŽANGUS MAITINIMO VALDYMAS
Kruopščiai išvalykite kietas grindis ir kilimus. „Jet Bot“ išmanioji galios kontrolė nustato paviršiaus tipą ir dulkių kiekį. Tada jis automatiškai sureguliuoja siurbimo galią, kad viską kruopščiai išvalytų. Naudodadamas galios valdymo technologiją, jis padidina siurbiamąją galią ir taip kruopščiau išvalo kilimus.

Veiksmingas bet kokio tipo grindų valymas
DIDELIO EFEKTYVUMO ŠEPETYS
Valykite kilimus ir kietas grindis efektyviau ir su mažiau užkliuvimų. Roboto - siurblio aukšto efektyvumo šepetys turi smulkių plaušų pagamintų iš minkštos austos tekstilės ir antistatinio sidabro. Didelio efektyvumo trauka taip pat surenka plaukus ir neleidžia jiems veltis aplink šepetį.

Lengvai ištuštinama ir pilnai išplaunama dulkių talpa
VISIŠKAI PLAUNAMA DULKIŲ TALPA
Laikykite dulkių talpą higieniškai švarią ir lengvai ištuštinkite roboto - siurblio surinktas dulkes ir šiukšles. Visą 0,4 l dulkių talpą galima plauti, todėl nesunku ją išlaikyti švarią ir higienišką.

Lengvas nuotolinis valdymas per išmanųjį telefoną
PATOBULINTAS „WI-FI“ VALDYMAS
Valdykite ir stebėkite „Jet Bot“ bet kuriuo metu ir iš bet kur, naudodami atnaujintą „Wi-Fi“ valdymą. Naudodamiesi „SmartThings“ programa, galite nuotoliniu būdu suplanuoti, kad išvalytumėte pasirinktus kambarius arba nustatytumėte virtualias draudimų zonas. Naudodami „Jet Live“, galite stebėti valymo būseną realiuoju laiku.

Pasirinkite kambarius, kuriuos valysite
SELECT & GO
Valykite efektyviai ir sutaupykite laiko pasirinkdami konkrečias namų vietas naudodami „Select & Go“. „Jet Bot“ atpažįsta kambarius ir gali juos valyti pasirinktinai, kiekvieną kambarį atskirai.

Nustatykite ribojimo zonas, kuriose siurblys nevalys
RIBOJIMO ZONA
Jei norite, kad siurblys nevalytų šalia vertingų baldų, tam tikruose kambariuose ar bet kokioje kitoje pasirinktoje vietoje, nustatykite ribojimo zonas. Naudodamiesi „SmartThings“ programa, galite sukurti „uždraustas zonas“ arba virtualias sienas, pažymėdami vietas savo namų žemėlapyje. Tai užkerta kelią siurbliui patekti į tas zonas ir nebereikia kurti fizinių kliūčių.

Realaus laiko valymo stebėjimas
TIESIOGINĖ VALYMO ATASKAITA
Patikrinkite „Jet Bot“ veiklą ir būseną realiuoju laiku naudodami „SmartThings“ programą. Naudodami „Live Cleaning Report“, galite greitai peržiūrėti jo judėjimą savo namų žemėlapyje, iš bet kurios vietos. Galite pamatyti, kur jau išvalyta, pristabdyti ar nurodyti baigti valymą. Taip pat galite peržiūrėti valymo istoriją.

Pagrindinė informacija:

Dulkių siurblys - robotas Samsung VR30T80313W/WA

Dulkių rinktuvo talpa
0.4 l

Papildoma informacija:

Ilgis, mm
350
Plotis, mm
350
Aukštis, mm
998
Spalva
Balta
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Dulkių siurbliai - robotai
Dulkių rinktuvo tipas
Konteineris
Prekės ženklas
Samsung
Automatinis grįžimas
Taip
Kliūčių aptikimas
Lazeris
Laiptų jutiklis
Taip

Ar patinka švarios grindys, tačiau nesinori eikvoti savo laiko šiai užduočiai? Tokiu atveju jums tikrai verta įsigyti Dulkių siurblys - robotas Samsung VR30T80313W/WA – robotą siurblį. Tai tikrų tikriausias išmanus kompanionas bei tvarkymosi asistentas. Jis atlaisvina laiką, kurį skirtumėte namų tvarkymui ir grindų švara pasirūpina pats. Tą patį laiką jūs galite skirti darbui, hobiui ar maloniems dalykams.

Svarbiausia roboto siurblio funkcija arba savybė – jo valdymo bei išmanios navigacijos sistema. Dulkių siurblys - robotas Samsung VR30T80313W/WA nėra išimtis. Jame esantys sensoriai leidžia jam neblogai išvengti kliūčių bei susikurti patalpų žemėlapį, su kurio pagalba jis naviguoja erdvėje bei išsiurbia visas prieinamas vietas. Didelę reikšmę turi ir varikliukas, su kurio pagalba susiurbiamos net stambios arba į kilimą įsivėlusios šiukšlės.

Geriausi robotai – siurbliai gali pasiūlyti ir daugiau technologinių privalumų. Peržvelkite šiame puslapyje pateiktą informaciją, kad matytumėte ar Dulkių siurblys - robotas Samsung VR30T80313W/WA yra geriausias pasirinkimas jums. Jau dabar prisijunkite prie ERMI KLUBO ir raskite ne vieną ypatingą pasiūlymą dulkių siurblius pirkti kuo patrauklesne kaina. Taip pat turėsite progą Dulkių siurblys - robotas Samsung VR30T80313W/WA įsigyti ir išsimokėtinai.