Užsisakykite internetu ir nemokamai atsiimkite jau po 2 valandų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių atsiėmimo punktuose!

0
tik_internetuNemokamas_pristatymas_nuo_49_EUR

Dulkių siurblys - robotas Dreame D10 Plus

Kodas: K4S5VU2ZBC2S

435,99 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Dulkių siurblys - robotas Dreame D10 Plus

Prekės aprašymas:

Maksimalus surinkimas, minimalus trikdymas.

Tyliai ir kruopščiai ištuština roboto dulkių konteinerį vos per kelias sekundes, kad kuo mažiau trikdytų darbą ir maksimaliai pailgintų valymo laiką. Technologija "DualBoost" užtikrina efektyvų dulkių surinkimą, nes pučia ir siurbia per du oro cirkuliacijos kelius, kad sugertų nešvarumus, pašalintų kvapus bei užkirstų kelią užsikimšimui.

 

LiDAR navigacija.

Tiksliai kartografuoja jūsų namus vos per 8 minutes ir vengia kliūčių, kad valymas būtų efektyvus ir našus, ypač kambariuose, kuriuose baldai išdėstyti arčiau vienas kito. Skenuoja 8 metrų spinduliu ir naudoja LiDAR navigaciją bei SLAM algoritmą dinamiškam kartografavimui ir išmaniajam maršruto planavimui.

 

Pritaikykite savo švarą.

Perimkite valdymą su  programėle ir nuspręskite, kur ir kada robotas valys ir kokių vietų turėtų vengti. Programėle pasirinksite valymo režimus ir patalpas, nustatysite virtualią sieną draudžiamoms zonoms ir dar daugiau.

 

Plaukus išraunantis dulkių siurbimas.

Galingas, automatiškai reguliuojamas siurbimas giliai įsiskverbia į kilimus ir kruopščiai išvalo grindis. Surenka purvą, šiukšles, plaukus, kailį – fantastiškas pasirinkimas gyvenantiems namuose su gyvūnais.

 

Vandens reguliavimas.

Nustatykite vandens naudojimą, kad grindis plautumėte būtent taip, kaip norite. Pasirinkite vieną iš trijų vandens kiekio parinkčių, kad galėtumėte valdyti vandens naudojimą ir šluostės drėgnumą pagal tai, kokios nešvarios yra grindys, ir užtikrintumėte tvirtą ir veiksmingą valymą.

 

Valo ilgiau.

Vienu įkrovimu išvalysite daugiau ploto. Didelės talpos 5200 mAh akumuliatorius suteikia pakankamai energijos nepertraukiamam didelio ploto valymui iki 270 m².

Pagrindinė informacija:

Dulkių siurblys - robotas Dreame D10 Plus

Dulkių rinktuvo talpa
0.4 l
Drėgno valymo sistema
Taip

Papildoma informacija:

Spalva
Balta
Komplektacija
Dulkių siurblys, Maitinimo adapteris
Akumuliatoriaus tipas
Li-ion
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Dulkių siurbliai - robotai
Dulkių rinktuvo tipas
Konteineris
Prekės ženklas
Dreame
Modelis
D10 Plus
Akumuliatoriaus talpa, mAh
5200
Automatinis grįžimas
Taip
Kliūčių aptikimas
Jutiklinis
Navigacija su patalpų žemėlapiu
Taip