0
tik_internetu

Konstruktorius LEGO® City Fire Ugniagesių gelbėjimo operacija ir policijos gaudynės 60319

Kodas: MCD5ZLAUCFFN

ERMI klubo nariams-31%
21,99 €/vnt
Įprasta kaina
31,99 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Atsiėmimas parduotuvėjeAtsiėmimas parduotuvėje

Į paštomatąĮ paštomatą

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Konstruktorius LEGO® City Fire Ugniagesių gelbėjimo operacija ir policijos gaudynės 60319

Prekės aprašymas:

• LEGO® City TV tematikos žaislinis policijos žaidimo rinkinys – LEGO City Mobiliosios policijos vadavietės sunkvežimis (60315) kupinas įkvėpimo vaikams ir LEGO City Adventures TV serialo gerbėjams.

• Kas yra dėžutėje? – viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti žaislinį policijos pikapą, kalėjimo priekabą, droną, keturratį ir traktorių su priekaba, bei 4 minifigūrėlės, įskaitant 3 LEGO® City TV personažus.

• Ypatybės ir funkcijos – vaikai gali svaidyti kiaušinių elementus iš traktoriaus priekabos, pasinaudoti pabėgimo iš kalėjimo funkcija ir vairuoti keturratį jį kraipant visomis kryptimis.

• Dovana bet kokiai progai – šį LEGO® City policijos žaislą galima dovanoti gimtadieniui, šventei ar bet kuria kita proga vaikams ir TV serialo LEGO City Adventures gerbėjams nuo metų 6 amžiaus.

• Detalūs modeliai, skirti žaisti ir eksponuoti – sukonstruotas policijos pikapas yra 6 cm aukščio, 16 cm ilgio ir 6 cm pločio.

• Su LEGO® minifigūrėlių priedais – šis žaislinis policijos žaidimo rinkinys turi daugybę smagių priedų išradingam žaidimui, įskaitant žaislinio drono nuotolinio valdymo pultelio, antrankių ir kiaušinių elementus.

• Pridedamas interaktyvus skaitmeninis konstravimo vadovas – vaikai gali priartinti, pasukti ir apžiūrėti modelius iš visų kampų, konstruodami su LEGO® Building Instructions programėle, skirta išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.

• Lavina kūrybinius vaikų įgūdžius – konstruodami ir žaisdami vaikai įgyja daugiau pasitikėjimo savimi ir lavina pagrindinius įgūdžius.

• Dėmesys kokybei – visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų.

• Svarbiausia sauga – LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Pagrindinė informacija:

Konstruktorius LEGO® City Fire Ugniagesių gelbėjimo operacija ir policijos gaudynės 60319

Rekomenduojamas amžius nuo
5 metų
Komplekto dalių skaičius
295
LEGO serija
City

Papildoma informacija:

Medžiaga
Plastikas
Prekės tipas
Konstruktoriai
Prekės ženklas
LEGO
Įspėjimas
Netinka naudoti vaikams iki 3metų