0
tik_internetu

Konstruktorius LEGO® Dots Kūrybiško dizaino dėžutė 41938

Kodas: DEZF9UAV5TM4

ERMI klubo nariams-24%
35,39 €/vnt
Įprasta kaina
46,99 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Atsiėmimas parduotuvėjeAtsiėmimas parduotuvėje

Į paštomatąĮ paštomatą

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Konstruktorius LEGO® Dots Kūrybiško dizaino dėžutė 41938

Prekės aprašymas:

Šis išskirtinis LEGO DOTS Creative Designer Box (41938) rinkinys yra puikus rinkinys amatų gerbėjams ar kūrybingiems vaikams,  kuris padeda jiems lavinti amatų ir dizaino įgūdžius.

Šios dizainerio dėžutės džiaugsmas yra galimybė vaikams pasigaminti savo kambario dekoravimo elementus su įkvėpimu, patarimais ir gudrybėmis, padedančiomis jiems parodyti savo unikalų dizainą, arba pasidalinti jais su draugais.

Apdovanokite nusipelniusį vaiką šiuo LEGO® DOTS Kūrybiško dizaino dėžutės (41938) rankdarbių rinkiniu ir įkvėpkite jį kurti bei lavinti savo dizaino įgūdžius ir kurti savo daiktus.

Lavinkite vaiko vaizduotę su 5 modeliais ir internete pateikiamomis idėjomis bei daugiau nei 650 plytelių, įskaitant 72 abėcėlės plyteles, iš kurių galima sudėti pranešimus ant modelių arba kitų DOTS rinkinių.

Kas yra dėžutėje? Daugybė spalvotų DOTS plytelių, 5 kambario dekoro elementai, kuriuos galima sukonstruoti ir dekoruoti, žurnalas su papildomomis idėjomis ir rombo formos plytelių nuėmimo įrankis, kad būtų lengviau pakeisti dizainą.

Šis Kūrybiško dizaino dėžutės (41938) rinkinys patiks visiems vaikams nuo 7 metų amžiaus, kurie mėgsta rankdarbius. Plytelės ir modeliai taps smagia kasdiene dovana berniukams ir mergaitėms, kurie nusipelnė dovanos.

Dekoratyvu ir praktiška. Su neišsemiamomis išradingų pramogų ir nevaržomos saviraiškos galimybėmis šis įspūdingas rankdarbių rinkinys puikiai tiks jauniesiems dizaineriams mokytis konstruoti savo kūrinius.

Pagrindinė informacija:

Konstruktorius LEGO® Dots Kūrybiško dizaino dėžutė 41938

Rekomenduojamas amžius nuo
7 metų
Komplekto dalių skaičius
779
LEGO serija
Dots

Papildoma informacija:

Svoris
0.776 kg
Ilgis, mm
382
Plotis, mm
262
Aukštis, mm
56
Medžiaga
Plastikas
Prekės tipas
Konstruktoriai
Prekės ženklas
LEGO
Reikalingi elementai
Ne
Išmanus įrenginys
Ne
Įspėjimas
Netinka vaikams iki 3 metų: yra smulkių detalių. Pavojus užspringti!