0

Benzininės vejapjovės

Turite didelę veją? Ieškote, kuri sodo technika efektyviausiai susitvarkytų su vidutinio ar didesnio tankumo žole per trumpiausią įmanomą laiką? Tuomet jus galėtų sudominti mūsų siūlomos AL-KO, GARDEO, STOKKER, ELEM, DAEWOO ar kitų gamintojų benzininės žoliapjovės. Su patogiais prekių filtrais, rikiavimo įrankiu bei išsamiais aprašymais pačiuose produktų puslapiuose lengvai rasite, kurie modeliai yra geriausios benzininės žoliapjovės jums. Jeigu norite rinktis, galite atkreipti dėmesį į tai, kurios prekės pažymėtos specialiu ERMI KLUBO ženklu. Tokias sodo prekes nusipirksite net pigiau nei įprasta kaina. Na, o pirkdami taip pat galėsite rinktis norimą atsiskaitymo būdą, įsigyti techniką net ir išsimokėtinai. Taip pat pasiūlysime daug pristatymo galimybių visoje Lietuvoje arba atsiėmimą fiziniuose „Ermitažo“ prekių atsiėmimo punktuose.

Rodyti:

Nėra rezultatų

Benzininės žoliapjovės privalumai

Stumdomos benzininės žoliapjovės ar vejapjovės turi didelių privalumų, lyginant su elektrinėmis, prižiūrint veją, ypač didesniuose sklypuose ar ten, kur reljefas kelia daugiau iššūkių.

Vienas iš pagrindinių jų privalumų – didelė benzininio variklio galia, leidžianti be vargo susidoroti su tankia, šlapia ar didesnio aukščio žole. Dėl šios savybės benzininės žoliapjovės ir tinka dideliems plotams prižiūrėti, o savo pranašumą atskleidžia tada, kai sąlygos pasidaro sudėtingos.

Be to, benzininių vejapjovių neriboja akumuliatoriaus veikimo laikas ar maitinimo laidai, tad atsiranda laisvė pjauti didelius plotus be dažno įkrovimo ar pavojaus kliūti už laido, ant jo užvažiuoti su pačia vejapjove ir ne tik.

Kitas benzininių agregatų privalumas - patvarumas ir ilgaamžiškumas. Tinkamai prižiūrint, net ir pigios benzininės žoliapjovės gali tarnauti daugelį metų. Variklio (su pakankama priežiūra) resursas – tūkstančiai valandų. Jos taip pat gali dirbti greičiau ir turi nemažai žolės pjovimo būdų ir režimų pasirinkimų, įskaitant mulčiavimą ir išmetimą pro galą, nors tai priklauso nuo modelio.

Be to, daugelis šiuolaikinių modelių yra savaeigės benzininės žoliapjovės, todėl nereikia vargti prižiūrint ir didelius plotus ar milžiniškų fizinių pastangų stumiant ją į šlaitą. Visgi svarbu pažymėti, kad jos paprastai yra triukšmingesnės ir reikalauja daugiau priežiūros nei elektrinės.

Svarbiausi benzininės žoliapjovės techniniai parametrai

Jeigu jus domina benzininės žoliapjovės, kaina neturėtų būti vienintelis kriterijus, pagal kurį darysite pasirinkimą. Renkantis tokią sodo techniką būtina atsižvelgti į keletą techninių parametrų:

1. Variklio galia ir tipas. Variklio galia (AG) lemia, kaip efektyviai vejapjovė galės susidoroti su įvairių tipų žole ir net labai darbui nepalankiu reljefu. Didesnio galingumo varikliai geriau pjauna, kas būtina tvarkant kietą, tankią ar šlapią žolę, tačiau toks įrenginys paprastai sveria ir kainuoja daugiau.

2. Pjovimo plotis. Šis parametras, nurodomas centimetrais, lemia, kokio pločio žolės ruožas nupjaunamas kiekvieno važiavimo metu, ir labai skiriasi tarp vejapjovių modelių. Didesnis pjovimo plotis sutrumpina pjovimo laiką, nes kiekvienu važiavimu aprėpiamas didesnis plotas, tačiau dėl to didėja pats įrenginys ir kyla daugiau galvosūkių sandėliuojant.

3. Kuro bako talpa. Didesnis bakas sumažina poreikį dažnai stoti ir pildyti kurą. Tai – privalumas.

4. Svoris ir manevringumas. Sunkesnės vejapjovės gali būti stabilesnės ant nelygaus reljefo, tačiau jomis gali būti sunkiau manevruoti aplink kliūtis bei sunkiau prieinamose ar nepatogiose vietovėse. Savaeigiai modeliai gali sumažinti šių sunkumų keliamą naštą.

5. Paleidimo mechanizmas. Kai kurios šiuolaikinės benzininės vejapjovės turi elektrinius paleidimo mechanizmus, kad variklį būtų lengviau užvesti. Atkreipkite į tai dėmesį.

6. Pjovimo funkcijos. Ieškokite vejapjovių su reguliuojamu pjovimo aukščiu, įvairiais pjovimo režimais (pvz., pjovimas į maišus, mulčiavimas, šoninis išmetimas) ir greičio nustatymais, kad įrenginys leistųsi pritaikomas prie jūsų poreikių.