0

Kačių tualetai ir priedai

1 prekė

Tik internete
Išmanus tualetas katėms su dangčiu PETKIT PURA X, balta-0
Išmanus tualetas katėms su dangčiu PETKIT PURA X, balta-1
Išmanus tualetas katėms su dangčiu PETKIT PURA X, balta-2
Įprasta kaina
55000 €

Vienas didžiausių iššūkių auginant kates yra tinkamas jų gamtinių reikalų tvarkymas. Kadangi katės, skirtingai nei šunys, daugiau mėgsta būti namuose, jos paprastai pratinamos naudotis kraiko dėžute arba specialiu katės tualetu.

 Jeigu kalbame ne apie įprastines kraiko dėžutes, o apie tai, kas yra katino tualetas, būtina paminėti, jog tai – specifinis sprendimas, kuris keturkojui augintiniui suteikia privatumo bei turi kitų naudų. PETKIT išmanieji, įprastiniai ZOLUX bei FERPLAST, o taip pat ir kitų gamintojų kačių tualetai džiugina tuo, kad padeda geriau tvarkytis su nemaloniais gamtinių reikalų kvapais ir atliekų utilizavimu. Katėms skirtos prekės lengvai ir draugiška kaina prieinamos internetinėje parduotuvėje Ermitazas.lt. Jeigu dar esate ir ERMI KLUBO nariai, ieškokite specialiu ženklu pažymėtų prekių. Visas jas galėsite pirkti pigiau.


Patys rinkitės patogiausią pristatymo ir apmokėjimo būdą bei džiaukitės paprastesne ir smagesne augintinio priežiūra.


Išmanaus kačių tualeto privalumai


Išmanus kačių tualetas yra nemaža investicija. Visgi jo privalumai yra įvairialypiai bei gali padėti sutaupyti laiko ir jėgų. Vienas geriausių SMART tipo kačių tualetų yra PETKIT PURA X. Tai – savotiškai revoliucingas produktas augintinių pasaulyje, kurie palengvina gyvenimą ir šeimininkams, ir augintiniams.


Vienas iš pagrindinių išmaniųjų kačių tualetų, tokių kaip PETKIT PURA X, privalumų - gerokai daugiau švaros ir kvapų kontrolė. Automatinis tualete esantis valymo mechanizmas užtikrina, kad atliekos greitai sutvarkomos, tad neįsivyrauja nemalonus kvapas ir jūsų katės aplinka išlieka švari. Tai palengvina nemalonią valymo užduotį, kai kraiko dėžutė ar tualetas valomas rankomis.


Be to, išmanioji technologija padeda stebėti, kaip katė naudojasi tualetu. Kaip ir žmonėms, taip ir katėms, įpročiai naudotis tualetu, o tiksliau – jų pakitimai gali būti pirmasis indikatorius apie tai, kad katinėlis serga arba sutriko jo virškinimo, šlapimo takų sistemų veikla. Automatizuotas kraiko tvarkymas taip pat sumažina atliekų kiekį, nes pašalinamas tik panaudotas kraikas ir taip taupomi jūsų pinigai.


Kodėl verta investuoti į kačių tualetus?


Kačių tualetas – įprastas, nebūtinai tik išmanus, visada yra dėmesio vertas pirkinys, nes:

 

  • Pasirūpina švara ir higiena, neutralizuoja arba slopina nemalonius kvapus.
  • Automatiniai, savaime išsivalantys kačių tualetai taupo laiką ir jėgas, o įprasta kraiko dėžė pareikalaus daugiau darbo.
  • Išmanieji kačių tualetai gali stebėti jūsų katės sveikatą nustatant pokyčius ar problemas, susijusias su jos įpročiais.
  • Net kai šeimininkai yra išvykę ar užsiėmę kitais darbais, su tualetu katė turi savo pastovią vietą gamtiniams reikalams, taip užtikrinant, kad jie nejaustų diskomforto ir nekurtų netvarkos.
  • Šiuolaikiniai kačių tualetai dažnai gali būti elegantiško ir minimalistinio dizaino, todėl puikiai dera prie įvairių namų interjerų ir nebado akių.


Taigi, jeigu jus domina mažas arba didelis kačių tualetas, jį įsigyti galite būtent čia. Pasinaudokite prekių filtrais bei rikiavimo įrankiu, kad rastumėte geriausią variantą. Kartu su tualetais galite įsigyti kilimėlius, rinkinius su sieteliu, semtuvėliu ir dėžutes.