0

Mėsmalės

Palengvinkite savo laiką virtuvėje su: Tefal, Adler, Bosch, Blaupunkt, Camry, HENSKE ar kitų garsių gamintojų mėsmalėmis. Rankinės arba elektrinės mėsmalės gali gerokai sutrumpinti laiką, kurio reikės maisto gamybai. Be to, Ermitazas.lt parduotuvėje internete kiekvienas pirkėjas gali rasti kokybiškos smulkios virtuvės technikos arba naudingos buitinės technikos labai patrauklia kaina.

Rodyti:

tik_internetu
Mėsmalė Tristar VM-4210
Įprasta kaina
59,73 €/vnt
Mėsmalė Tristar VM-4210

Pristatymas

Atsiėmimas

Be to, prisijungus prie ERMI KLUBO galite naudotis ypatingais žemesnių kainų pasiūlymais ir daugumą technikos pirkti pigiau nei įprastai. Visi pirkėjai gali rinktis patogiausią pristatymo ir apmokėjimo metodą iš daugybės galimų. Pasirinkimą palengvins ir tai, kad mėsmalių asortimentą internetinėje parduotuvėje sudaro visos prekės, kurias galite rasti fizinėse Ermitažo parduotuvėse bei papildomas asortimentas, parduodamas tik internetu. 

 

Mechaninė ar elektrinė mėsmalė?

 

Žvelgdami į tai, koks pasirinkimas siūlomas internetu, galite susimąstyti, kokią elektrinę mėsmalę pirkti ar kokią mechaninę - rankinę mėsmalę rinktis? Paprastai pirkėjai svarsto tarp to, kuris variantas jiems tiktų labiau. Mes apžvelgsime abiejų tipų privalumus ir savybes, kad jums būtų lengviau nuspręsti, kurios prekės pasirinkimas bus geriausia investicija!

 

Mechaninės (rankinės) mėsmalės yra valdomos rankiniu būdu, paprastai sukant malimo mechanizmą – alkūninio tipo rankeną. Mechaniniai mėsmalių modeliai paprastai yra mažesnio dydžio ir lengvesnio svorio nei elektrinės mėsmalės. Joms taip pat nereikia elektros, tad įranga gali būti naudojama beveik bet kur. Be to, mechaninė įranga dažniausiai pasižymės patrauklesne kaina. Tačiau pats malimas paprastai trunka gerokai ilgiau, o norint sumalti didelį kiekį mėsos gali prireikti daug energijos.

 

Elektrinė mėsmalė naudoja elektros energiją, kad maltų mėsą. Skirtingai nei tai daro mechaninė, su elektrine mėsmale beveik nereikia pastangų. Tokia mėsmalė paprastai turi variklį, kuris suka malimo mechanizmą. Ji yra automatinė ir dažniausiai išsiskirs didesne galia. Tad lyginant su rankinėmis mėsmalėmis galėsite greičiau ir lengviau sumalti mėsą. Tačiau tam reikia elektros šaltinio ir laido. Įrangos kaina yra aukštesnė, ji sveria daugiau ir nepasižymi tokiu mobilumu.

 

Tiek rankinės, tiek elektrinės mėsmalės turi privalumų. Jei planuojate mėsą malti retai arba malti tik nedidelius kiekius, kodėl nepirkus pigiau ir neįsigijus mechaninės mėsmalės? Tačiau jei planuojate dažniau malti didesnius mėsos kiekius, automatinė (profesionali) turėtų būti geresnis pasirinkimas.

 

Pagal kokius kriterijus rinktis mėsmalę?

 

Nors svarbūs ir atsiliepimai, tačiau renkantis buitinę techniką virtuvei, labai svarbu ir tinkamai suprasti savo poreikius. Tik tada jūsų pasirinktos mėsmalės bei jų dalys tinkamai išpildys poreikius ir atliks pavestus darbus.

 

Vienas iš svarbiausių veiksnių yra komplektacija – malimo indo tūris ir antgalių tipai. Jei reikia malti tik nedidelį mėsos kiekį, gali pakakti mažesnio malimo indo, tačiau dažnai labai patogu, jei galima į jį įdėti ir daugiau mėsos vienu kartu. Prekės puslapyje nurodoma, kokie antgaliai malimui yra komplektacijoje.

 

Jeigu perkate elektrinę mėsmalę, pro akis nepraleiskite galingumo. Tai užtikrins, kad būtų galima malti tokios rūšies mėsą, kokią norėsite. Jei planuojate malti, pavyzdžiui, jautieną ar kiaulienos mentę, reikės įrangos su daugiau galios, nes tik tuo atveju jis susidoros su užduotimi.

 

Pirkdami mėsmalę atsižvelkite ir į kitas ypatybes: peilių ir plokštelių tipą, paprastą valymą ir surinkimą (paruošimą darbui). Kai kurios elektrinės mėsmalės taip pat turi skirtingų malimo greičių funkciją arba galimybę pakeisti peilių judėjimo kryptį, o tai gali būti naudinga atliekant tam tikras užduotis.