Ventiliatoriai

Pavargote nuo karščio arba patalpose kankina tvankumas ir nemalonios oro sąlygos? Tokiu atveju sprendimas kone ranka pasiekiamas. Jums pravers platus ventiliatorių pasirinkimas Ermitazas.lt elektroninėje parduotuvėje. Mūsų asortimente yra: Xiaomi, Zyle, Beper, Blaupunkt, Henske, NHC ir kitų garsiausių prekės ženklų produkcija. 

Rodyti:

New_LEIDINIO_PREKĖ
Stalinis ventiliatorius JTS091469
ERMI klubo nariams-28%
17,99 €/vnt
24,99 €/vnt
Stalinis ventiliatorius JTS091469
  • Greičių skaičius: 2

Pristatymas

Atsiėmimas

Perkamiausi pastatomi ventiliatoriai puikiai tiks namams, biurui ar kitoms patalpoms. Nepamirškite ir to, kad elektroninėje parduotuvėje prekės yra ne tik iš fizinių Ermitažo parduotuvių. Čia rasite ir papildomą asortimentą, kurį sudaro papildoma klimato kontrolės technika, prieinama tik internetu.

 

Jeigu dar neužsiregistravote, nemokamai tapkite ERMI KLUBO nariais. Pirkti internetu, kai esate ERMI KLUBO nariais apsimoka dar labiau, kadangi džiaugsitės ne tik įprastais privalumais (greitas pristatymas, patogūs atsiskaitymo bei pristatymo metodai), tačiau ir žemesne kaina atrinktiems ventiliatoriams. Išsamūs aprašymai prekių puslapiuose ir patogūs prekių filtrai bei rikiavimo įrankis leis greičiau rasti tuos įrenginius, apie kuriuos atsiliepimai yra patys geriausi. Su šia informacija lengviau sužinosite, kurį ventiliatorių rinktis pagal kainą, galią ar kitus kriterijus.

 

Kaip išsirinkti ventiliatorių internetu?

 

Nepaisant to, kad daug kam atrodo, jog ventiliatoriai yra pakankamai specifinė technika, tinkamą ir kokybišką įrenginį nesudėtingai galite rasti ir internetu. Čia turėtumėte rasti visą aktualią techninę ar kitą informaciją, kuri padės rasti sprendimą.

 

Specialus filtras triukšmo lygiui nustatyti yra labai aktualus ir naudingas. Ieškokite tyliau veikiančio ventiliatoriaus, ypač jei planuojate jį naudoti miegamajame ar kitoje erdvėje, kur aktualus darbas ir poilsis. Tylus ventiliatorius nebūtinai privalo visais režimais veikti vos girdimai, svarbu, kad būtų galima rasti bent vieną režimą, kuris nėra triukšmingas. 

 

Įvertinkite kambario ar patalpos, kurioje planuojate naudoti ventiliatorių, dydį ir pasirinkite modelį, kurio našumas (m3/h) atitiktų jūsų poreikius. Galingi buitiniai ventiliatoriai neturi tokio našumo, kaip pramoniniai, tačiau bendrai vertinant visą prekių kategoriją, net ir pakankamai nebrangūs staliniai ventiliatoriai turėtų pasiūlyti pajėgumus, tinkančius daugumai patalpų namuose. Erdvės, kurioje planuojate naudoti ventiliatorių, išmatavimas bus naudingas. Jau geriau turėti kiek per daug galios turintį įrenginį nei tą, kuris nedaro jokio juntamo pokyčio.

 

Valdymas ir autonomija yra dar du svarbūs kriterijai. Kai kurie ventiliatoriai yra valdomi tik ant korpuso esančiais mygtukais. Kiti, pavyzdžiui aukštesnės klasės bokštiniai ar net mažesni elektriniai ventiliatoriai turės nuotolinio valdymo pultą, kuriuo patogu reguliuoti ventiliatoriaus nustatymus per atstumą. Autonominės funkcijos randamos įrenginiuose su drėgmės jutikliu arba laikmačiu. Jos leidžia ventiliatoriams veikti automatiškai, kad būtų palaikomos geriausios sąlygos.

 

Jei planuojate perkelti ventiliatorių iš vieno kambario į kitą arba naudoti skirtingose vietose, ieškokite modelio su ratukais arba lengvesnio svorio ventiliatoriaus.

 

Kitas svarbus faktorius, į kurį reikia atsižvelgti – įrenginio dizainas. Nepaisant to, kokių techninių savybių jis turi, tačiau beveik visada norisi, kad ventiliatorius pernelyg nekristų į akis ir kuo labiau įsipaišytų į bendrą vaizdą.

 

Na, o jeigu domina pasirinkimai žemiausia kaina – tapkite ERMI KLUBO nariais. Jie gali mėgautis aibe ypatingų pasiūlymų ir ne viena akcija. Trumpiau tariant, ERMI KLUBO nariai ventiliatorius ir kitą buitinę ar klimato kontrolės techniką perka pigiau.