Grindjuostės ir priedai

negabaritai

Domina apdailos prekės namams, patalpoms ar darbo vietai? Pasirinkimo tikrai nepritrūks Ermitazas.lt parduotuvėje internetu, kur galite pirkti Arbiton, Cezar, BARLINEK, KRONO ORIGINAL ir kitų gamintojų grindjuostes.

Rodyti:

XL_PREKE
Medinė grindjuostė K80 5542, 80 x 16 x 2600 mm
11,99 €/vnt
Medinė grindjuostė K80 5542, 80 x 16 x 2600 mm

Pristatymas

Atsiėmimas

Nežinote, kokias grindjuostes rinktis? Pasirinkimą palengvins prekių filtrai ir rikiavimo įrankis. Taip pat, pagalbą ir įžvalgas suteiks ir mūsų komanda, su kuria galite susisiekti tiesioginio susirašinėjimo pagalba.


Jeigu esate ERMI KLUBO nariai, plastikinės, poliuretano, PVC, medinės ar net MDF plokštės grindjuostės gali būti parduodamos ypatinga kaina. Būdami klubo nariai galite tikėtis daugiau ypatingų pasiūlymų, lyg su akcija. Pirkti pigiau – apsimoka visada, tad kodėl gi netapus ERMI KLUBO nariais? Tai – nemokama!


Grindjuostės – apžvalga ir pasirinkimas


Grindjuostės, dar vadinamos grindų apdailos juostomis, naudojamos tarpams tarp skirtingų rūšių grindų dangų arba tarp grindų ir sienų uždengti. Jos padeda sukurti vientisumą tarp dekoro elementų, suteikia švarumo ir išbaigtumo įvaizdį, o taip pat apsaugo grindų kraštus nuo nusidėvėjimo.


Grindjuostės gali būti gaminamos iš įvairiausių medžiagų, įskaitant plastiką, MDF (vidutinio tankio medienos plaušo plokštę), polistireną, PVC ir natūralią medieną (pas mus – daugiausiai pušies).


Plastikinės ir PVC juostos yra patvarios, lengvai valomos ir atsparios drėgmei, todėl idealiai tinka net ir vonios kambariams ar virtuvėms. MDF ir polistireno juostos išsiskiria patrauklia kaina ir lengvu montavimu. Natūralaus medžio (kaip ąžuolinės, iš pušies ar uosio pagamintos) grindų juostelės atrodo natūraliai ir elegantiškai, tačiau jos nėra tiek atsparios drėgmei ir reikalauja delikatumo, didesnės priežiūros.


Renkantis grindjuostes, svarbu atsižvelgti į jų spalvą, tekstūrą ir stilių. Juostelių spalva turėtų papildyti kambario grindų dangą, nekenkti kiliminei dangai ir sienoms estetine prasme. Juostelių tekstūra turėtų derėti prie grindų dangos tekstūros, kad sukurtų vientisumą ir nebūtų į akis nemaloniai krentančių detalių. Kadangi stilių yra įvairių – baltos, juodos, medžio stilius, tarsi metalinės ar net gi dažomos, pasistenkite vizualiai įsivaizduoti erdvės pasikeitimus ir bendrą vaizdą, kai grindjuostės jau vietoje.


Be medžiagos ir estetikos, taip pat svarbu atsižvelgti į individualių juostelių dydį ir formą. Juostelių plotis turėtų būti proporcingas kambario dydžiui ir grindų dangos pločiui. Juostų forma gali būti tiesi arba kampuota, priklausomai nuo patalpos išplanavimo ir naudojamos grindų dangos tipo.