Mokėjimo būdai

Internetinėje parduotuvėje www.ermitazas.lt už prekes galite atsiskaityti šiais būdais:

 1. Banko kortele; 
 2. Banko kortele kurjeriui;
 3. Grynaisiais pinigais kurjeriui;
 4. Elektronine bankininkyste;
 5. Išankstine sąskaita (įmonėms);
 6. Šis metodas galioja tik pasirenkant užsakymo pristatymą kurjeriu į nurodytą vietą. Pasirinkus nemokamą atsiėmimą ERMITAŽE, išankstinės sąskaitos apmokėjimas negalimas.
 7. Išsimokėtinai.

 8. 1. BANKO KORTELE

  Galite atsiskaityti VISA, MASTERCARD bankinėmis kortelėmis. Mokėdami kortele, atlikę užsakymą, būsite nukreipti į sertifikuoto atsiskaitymo kortelėmis paslaugos teikėjo serverį.


  2. BANKO KORTELE KURJERIUI

  Pristatymo metu kurjeriui galite atsiskaityti banko kortele.


  3. GRYNAISIAIS PINIGAIS KURJERIUI

  Atsiskaitydami grynaisiais turėkite tikslią pinigų sumą, kuri nurodyta Jūsų užsakyme. Didžiausia galima grynųjų pinigų suma - 1000 Eur.


  4. ELEKTRONINE BANKININKYSTE
   
  Atsiskaitykite greitai ir patogiai šių bankų elektroninės bankininkystės sistemomis: „Swedbank“, SEB, „Luminor“. Kai patvirtinsite užsakymą, būsite nukreipti į pasirinkto banko puslapį. Sistema automatiškai bus suformavusi mokėjimą už Jūsų prekes. Patvirtinkite suformuotą mokėjimo pavedimą. 
   

  5. IŠANKSTINĖ SĄSKAITA (Įmonėms)

  Gaukite išankstinę sąskaitą ir ją apmokėkite Jums patogiu metu. Kai patvirtinsite užsakymą, gausite el. laišką su išankstine sąskaita. Užsakymą galėsite apmokėti naudodamiesi nuoroda laiške. Sistema automatiškai bus suformavusi mokėjimą už Jūsų prekes. Patvirtinkite suformuotą mokėjimo pavedimą.  
   
  Kad užsakymas būtų vykdomas - išankstinę sąskaitą būtina apmokėti iki datos nurodytos el. laiške. Laiku neapmokėti užsakymai nebus vykdomi.  
   
  SVARBU! Norime informuoti, jog COVID-19 pandemijos laikotarpiu, šis apmokėjimo būdas galioja tik pristatymams kurjeriu į nurodytą adresą. Pasirinkus nemokamą atsiėmimą ERMITAŽE, šis metodas negalios.

  6. IŠSIMOKĖTINAI

  Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite išsimokėtinai naudodamiesi „SB Lizingas“ arba „Mokilizingas“ paslauga.

  1. Pirkite išsimokėtinai su „Mokilizingu“, kai Jūsų pirkinio suma yra didesnė nei 50 Eur, o sutarties terminas nuo 6 iki 48 mėn. Kilus klausimų, kreipkitės tel. (8-700) 55 888.

   

  2. Pasinaudokite „SB Lizingo“ paslauga, kai Jūsų pirkinio suma yra didesnė nei 40 Eur, o sutarties terminas iki 36 mėn. Kilus klausimų dėl sąlygų ar pirkimo proceso kreipkitės tel. (8-700) 555 70.

   

  Kaip pirkti išsimokėtinai?

  1. Krepšelio lange pasirinkite Jums priimtiną mokėjimo būdą.
  2. Pasirinkę mokėjimą lizingu būsite nukreipti į lizingo bendrovės apsipirkimo internetu savitarną.
  3. Susipažinkite ir pažymėkite, kad sutinkate su privatumo politika, taisyklėmis bei sąlygomis.
  4. Užpildykite reikiamus duomenis.
  5. Įvertinusi visas sąlygas lizingo bendrovė pateiks Jums pasiūlymą arba atsakymą.
  6. Patvirtinkite lizingo sutartį.

  Įmokas mokėsite dalimis pagal suderintą su lizingo bendrove grafiką. Sumokėjus visas įmokas pagal sutartį, pirkinys priklausys Jums.