0
tik_internetu

Laidinės ausinės ant ausų Philips Fidelio X3/00

Kodas: R7V6KZTV533V

Kaina
279,51 €/vnt

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Laidinės ausinės ant ausų Philips Fidelio X3/00

Prekės aprašymas:

Nuo dainininko atodūsio iki nuo pirštų girgždančio postygio – šios audiofilams skirtos ausinės su atvira nugarėle dera su plunksnos lengvumo komfortu ir tobulai suderintu garsu. Kaskart jas priglaudę prie ausų atraskite naujus aiškumo ir detalumo lygmenis.

 

Sukurta išskirtiniams rezultatams

„Philips Fidelio X3“ ausinėse yra dvigubo sluoksnio ausų gaubteliai, slopinantys rezonansą ir vibraciją. Neodimio garsiakalbiai sukonstruoti taip, kad pasvirtų 15 laipsnių kampu ir atitiktų natūralią ausų geometriją, kad tikslumas esant aukštiems dažniams būtų optimalus. Rezultatas – nepriekaištingas veikimas ir išskirtinės detalės.

 

Pajuskite aistrą. Geriausias dizainas

Šiose ausis uždengiančiose ausinėse ne tik girdimas įspūdingas garsas, jas dėvėdami jausitės neįtikėtinai. Lengvas, minkštas vidinis lankelis reguliuojamas, kad tobulai tiktų. Išorinis lankelis pasižymi būtinuoju svoriu, o tvirtai priglundančios plunksnos lengvumo ausų gaubtelių pagalvėlės iš „memory“ porolono sukuria tobulą sandarumą. Tobulai tinka klausantis ilgai.

 

Atviros nugarėlės dizainas. Plati, natūrali garso įrašymo vieta

Ausų gaubtelių su atvira nugarėle konstrukcija yra uždengta akustiškai atviru „Kvadrat“ garsiakalbių audiniu. Oras gali laisvai praeiti pro audinį – taip sumažinamas už diafragmos susidaręs oro slėgis ir sukuriamas užburiantis, erdvinis garsas.

 

Pusiausvyros menas. Puikiai suderinti 50 mm garsiakalbiai

50 mm akustiniuose garsiakalbiuose yra iš kelių polimero sluoksnių sudarytos diafragmos, pripildytos slopinančio gelio. Dėl kiekvienos diafragmos lankstumo ir sklandaus veikimo girdimas tobulai subalansuotas garsas. Žemieji dažniai efektingi nenaudojant per daug galios. Vidutinio dažnio garsai platūs ir malonūs. Aukštieji dažniai išskirtinai detalūs.

 

Didelės raiškos garsas. Girdėkite kiekvieną smulkmeną

Skambantys pianinai. Sunkus rokas. Kad ir ką mėgtumėte, su šiomis didelės raiškos garso ausinėmis pajusite kiekvieną natą. Prijungę prie didelės raiškos šaltinio, girdėsite visą didesnės nei CD spartos greičiu įrašytą garsą be nuostolių ir jis skambės tobulai tikroviškai.

 

Akustiškai atviras „Kvadrat“ audinys

Panaudojant dailų, elegantišką šių aukščiausios klasės ausinių dizainą puikiai atnaujinamas jų pirmtakas – legendinės „Fidelio X2“ ausinės. Tamsi, lygi metalinio rėmo apdaila tiesiog sklinda patvariu, juodu „Kvadrat“ audiniu, dengiančiu ausų gaubtelius.

 

Prabangi „Muirhead“ oda. Atsakingai gaunama

Juoda „Muirhead“ škotiška oda, dengianti išorinį ir vidinį lankelius, yra tvari ir etiška. Nuostabiai minkšta, tekstūrinė ir ypač patvari oda ausinėms suteikia rafinuotumo.

 

Autentiškas garsas iš bet kurio šaltinio

Įsijauskite į mėgstamus albumus, kad ir kaip jums patiktų klausytis. Pridedamas laidas turi 6,3–3,5 mm lizdo adapterį, tad galite klausytis tiek per išmanųjį prietaisą, tiek per namų sistemą.

Papildoma informacija:

Spalva
Juoda
Garsiakalbio skersmuo, mm
50
Varža, Ohm
30
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Laidinės ausinės
Prekės ženklas
Philips
Jautrumas, dB
98