0
tik_internetu

Dulkių siurblys - robotas Roborock Q7 Plus

Kodas: 6KASR7CYYSUE

Kaina
479,00 €/vnt

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Dulkių siurblys - robotas Roborock Q7 Plus

Prekės aprašymas:

"Roborock Q7" sujungia "Roborock" patikrintas technologijas ir sukuria robotą, kuris efektyviai siurbia ir šluoja, yra labai paprastas naudoti.

Didelė siurbimo galia
Robotas atsikrato kilimuose įstrigusio purvo ir susiurbia dulkes nuo grindų, o didžiausia siurbimo galia siekia 2700 Pa. Automatinis kilimų stiprintuvas padidina siurbimą iki maksimalaus, kai aptinka kilimą, kad valymas būtų veiksmingesnis.

7 savaitės be indelio ištuštinimo
Valykite dažnai, o ištuštinkite tik retkarčiais naudodami "Pure" savaiminio ištuštinimo bazę. Po kiekvieno valymo robotas automatiškai ištuštėja į 2,5 l talpos dulkių maišelį, kurio nereikia keisti iki 7 savaičių. Kai maišelis prisipildo, jis pakeičiamas per kelias sekundes.

Patvarus nešvarumų šalinimas
Patvarus guminis šepetys išjudina kilimus, kad išsiskirtų daugiau nešvarumų. Greitai sukdamasis jis siunčia dulkes į dulkių siurblio oro srautą, o jo gumuota medžiaga labai atspari plaukų susipainiojimui. Jis gali judėti per įvairius paviršius ir lieka žemai prie žemės, kad valymas būtų veiksmingesnis.

Dviguba valymo galia
Vienu metu siurbia ir šveičia, kad surinktų smulkiausius nešvarumus, kurių vienas dulkių siurblys negali išvalyti.

Lidar tikslumas
"Roborock" "PreciSense LiDAR" navigacijos sistema yra jūsų roboto smegenys, kuriančios žemėlapius, leidžiančius naudotis daugybe naudingų funkcijų. Visos funkcijos valdomos naudojant "Roborock" programėlę.

3D žemėlapių sudarymas
Pažvelkite į savo namus kitomis akimis ir geriau supraskite jų išplanavimą naudodami 3D žemėlapius. Galite net pridėti baldų ir pasirinkti grindų dangos tipą, kad tiksliau atvaizduotumėte savo namus.

Balso komandos
Valdykite robotą, pradėkite valymą, siųskite jį į tam tikrus kambarius ir įjunkite daugiau funkcijų savo balso galia. Suderinama su "Amazon Alexa", "Google Home" arba "Siri Shortcuts" komandomis.

Pagrindinė informacija:

Dulkių siurblys - robotas Roborock Q7 Plus

Veikimo laikas įkrovus, min
180
Dulkių rinktuvo talpa
0.75 l
Drėgno valymo sistema
Taip

Papildoma informacija:

Ilgis, mm
350
Plotis, mm
350
Svoris
3.8 kg
Triukšmo lygis
67 dB
Aukštis, mm
96.5
Spalva
Juoda, Balta
Komplektacija
Dulkių siurblys, Įkrovimo stotelė
Maksimalus slenksčio aukštis, mm
20
Įkrovos laikas, min
360
Akumuliatoriaus tipas
Li-ion
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Dulkių siurbliai - robotai
Dulkių rinktuvo tipas
Konteineris
Prekės ženklas
Roborock
Akumuliatoriaus talpa, mAh
5200
Vandens bakelio talpa 
0.180 l
Automatinis grįžimas
Taip
Kliūčių aptikimas
Jutiklinis
Laiptų jutiklis
Taip
Navigacija su patalpų žemėlapiu
Taip
Filtras
E11, Plaunamas
Modelis
Q7 Plus

Ar patinka švarios grindys, tačiau nesinori eikvoti savo laiko šiai užduočiai? Tokiu atveju jums tikrai verta įsigyti Dulkių siurblys - robotas Roborock Q7 Plus – robotą siurblį. Tai tikrų tikriausias išmanus kompanionas bei tvarkymosi asistentas. Jis atlaisvina laiką, kurį skirtumėte namų tvarkymui ir grindų švara pasirūpina pats. Tą patį laiką jūs galite skirti darbui, hobiui ar maloniems dalykams.

Svarbiausia roboto siurblio funkcija arba savybė – jo valdymo bei išmanios navigacijos sistema. Dulkių siurblys - robotas Roborock Q7 Plus nėra išimtis. Jame esantys sensoriai leidžia jam neblogai išvengti kliūčių bei susikurti patalpų žemėlapį, su kurio pagalba jis naviguoja erdvėje bei išsiurbia visas prieinamas vietas. Didelę reikšmę turi ir varikliukas, su kurio pagalba susiurbiamos net stambios arba į kilimą įsivėlusios šiukšlės.

Geriausi robotai – siurbliai gali pasiūlyti ir daugiau technologinių privalumų. Peržvelkite šiame puslapyje pateiktą informaciją, kad matytumėte ar Dulkių siurblys - robotas Roborock Q7 Plus yra geriausias pasirinkimas jums. Jau dabar prisijunkite prie ERMI KLUBO ir raskite ne vieną ypatingą pasiūlymą dulkių siurblius pirkti kuo patrauklesne kaina. Taip pat turėsite progą Dulkių siurblys - robotas Roborock Q7 Plus įsigyti ir išsimokėtinai.