0

Uosio parketlentės BK4 FAMILY, 3 juostų, lakuotos, 1092 x 207 x 14 mm

Kodas: YGFZNRGZJLN9

ERMI klubo nariai sutaupo22,12 €
Kaina
36,32 €/pak
Įprasta kaina
58,44 €/pak

Paskaičiuokite reikiamą kiekį

Mat. vnt.:

Kiekis:

Pakuočių kiekis: 1

Uždengiamas plotas: 1,58 ㎡


  • 1 pak = 1,58
  • 1 = 22,99 €

Viso:

36,32 €

Prekės kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis.

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Pristatymo būdai

Greitas atsiėmimas parduotuvėjeGreitas atsiėmimas parduotuvėje

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Uosio parketlentės BK4 FAMILY, 3 juostų, lakuotos, 1092 x 207 x 14 mm

Prekės aprašymas:

Parketlentės – tai viena iš parketo rūšių, gaminamos iš dviejų arba trijų medienos sluoksnių, kurie suklijuojami tarpusavyje. Uosio parketlentės pasižymi tokiomis pat savybėmis kaip ir ąžuolinės, skiriasi tik jų atspalvis - uosio parketlentės šviesesnės. Šviesių medienos parketlenčių įbrėžimai ne tokie pastebimi ir matomi. Verta pažymėti, kad bėgant laikui ąžuolo ir uosio mediena įgauna šiltą auksinį atspalvį. Renkantis parketlentes mažai patalpai - rekomenduojame rinktis trijų juostų parketlentes, nes jos padės sukurti smulkesnį raštą. Didesnėms erdvėms rekomenduojame vienos ar dviejų juostų parketą. 

Pagrindinė informacija:

Uosio parketlentės BK4 FAMILY, 3 juostų, lakuotos, 1092 x 207 x 14 mm

Storis
14 mm
Griovelis
Taip
Medžio tipas
Uosis

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Europos Sąjunga
Ilgis, mm
1092
Plotis, mm
207
Spalva
Uosio
Prekės tipas
Parketlentės
Padengimas
Lakuotas
Prekės ženklas
BARLINEK
Montavimo tipas
Paviršinis
Prekės kodas parduotuvėje
347047

Parketlentės – universalus bei praktiškas sprendimas, kuris bet kuriai erdvei suteikia laikui nepavaldžios elegancijos ir jaukumo įspūdį. X gali atitikti pačius įvairiausius dizaino ir estetikos lūkesčius. Nesvarbu, ar galvojate apie labiau tradicišką įvaizdį, ar norisi išsiskirti, šias parketlentes Uosio parketlentės BK4 FAMILY, 3 juostų, lakuotos, 1092 x 207 x 14 mm galima priderinti taip, kaip jums patiktų.

Vienas iš pagrindinių parketo pirkimo internetu privalumų yra kaina. Jeigu jus domina Uosio parketlentės BK4 FAMILY, 3 juostų, lakuotos, 1092 x 207 x 14 mm ir esate ERMI KLUBO nariai galite tikėtis daugiau ypatingų pasiūlymų bei patrauklių kainų. Be to, pirkdami internetu galite lengvai palyginti skirtingus produktus ir matyti, kokiomis savybėmis pasižymi Uosio parketlentės BK4 FAMILY, 3 juostų, lakuotos, 1092 x 207 x 14 mm parketlentės dar prieš pateikdami užsakymą.

Renkantis parketlentes svarbu atsižvelgti į jų storį. Storesnės lentos yra patvaresnės ir ilgaamžiškesnės, o plonesnės gali būti ekonomiškesnis variantas. Svarbu derinti savo biudžetą ir lūkesčius.

Apskritai, parketlentės yra puiki investicija į jūsų namus, nuomojamo objekto ar biuro patalpų dizainą, o Uosio parketlentės BK4 FAMILY, 3 juostų, lakuotos, 1092 x 207 x 14 mm gali būti tobulas – ranka pasiekiamas variantas. Ermitazas.lt elektroninėje parduotuvėje netrūks variantų ieškantiems kokybiškų parketlenčių.