0
tik_internetu

Dėklas Trust 24498, žalia, 10"

Kodas: MV5RF6SH9UMA

Kaina
10,99 €/vnt

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Dėklas Trust 24498, žalia, 10"

Prekės aprašymas:

Apsauga visą laiką
Apsaugokite savo planšetinį kompiuterį (iki 10 colių) nuo įbrėžimų ir smūgių. Nesvarbu, ar norite apsaugoti savo prietaisą kasdien naudodami namuose, ar rankinėje keliaudami, "Primo Folio" saugo jūsų planšetinio kompiuterio nugarą (ir priekį).  

Galinis ir priekinis dangtelis
Atlenkiamas dėklas apsaugo abi prietaiso puses iš išorės, o minkštas vidinis pamušalas apsaugo ekraną iš vidaus. Elastinis uždarymo dirželis užtikrina, kad jūsų planšetinis kompiuteris tvirtai laikytųsi vietoje. 

Tvirtas stovas
"Primo folio" taip pat atlieka stovo funkciją; tiesiog sulenkite dėklą, kad pasiektumėte tinkamą žiūrėjimo kampą filmui žiūrėti ar naršyti interneto puslapius. 

Ekologiškas dizainas
Pagamintas iš perdirbtų medžiagų, šis dėklas puikiai apsaugo ne tik jūsų planšetinį kompiuterį, bet ir aplinką. 

Papildoma informacija:

Spalva
Žalia
Suderinami gamintojai
Visi
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Dėklai
Suderinami modeliai
Visi
Tinka įrenginiams, kurių dydis, coliai
10

Puikus pirkinys laisvalaikiui, produktyvumui darbe didinti ar kaip dovana. Planšetinis kompiuteris Dėklas Trust 24498, žalia, 10" leis mėgautis filmais ar video turiniu per aukštos raiškos ekraną. Tačiau tai yra dar ne viskas. Nesvarbu ar Dėklas Trust 24498, žalia, 10" naudosite tik laisvalaikio pramogoms, ar ir darbui bei kūrybai, ji tikrai gali patenkinti nemažai jūsų poreikių.

Šiame puslapyje rasite svarbiausią informaciją apie Dėklas Trust 24498, žalia, 10". Kai ieškote geriausio varianto internetu, atkreipkite dėmesį į: ekrano dydį, procesoriaus pajėgumą, RAM operatyvinės atminties kiekį, vidinę atminties talpą bei ekrano raišką. Šie parametrai bei kaina yra turbūt svarbiausi faktoriai, kurie nulems ar Dėklas Trust 24498, žalia, 10" bus tinkamas pasirinkimas.

Tinkamam planšetės naudojimui reikalingas ir kokybiškas dėklas. Jis apsaugos Dėklas Trust 24498, žalia, 10" ekraną ir korpusą nuo pažeidimų. Tokius dėklus bei aksesuarus galite rasti ir mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Jeigu norisi Dėklas Trust 24498, žalia, 10" ar kitas planšetes įsigyti kuo patrauklesne kaina, kviečiame prisijungti prie ERMI KLUBO. Būdami klubo nariais galite tikėtis daugiau ypatingų pasiūlymų pirkti techniką išskirtinėmis kainomis, pigiau nei įprastai.