0
tik_internetulizingas_be_pabrangimo_10_men

Planšetės laikiklis Newstar FL15-650WH1

Kodas: Y8YYHJCJA8N3

Kaina
181,99 €/vnt

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu
Reklaminis baneris

Planšetės laikiklis Newstar FL15-650WH1

Prekės aprašymas:

"Neomounts by Newstar FL15-650WH1" yra planšetinio kompiuterio laikiklis, kurį galima pasukti 90° kampu. Kad būtų patogu žiūrėti, korpusą galima pakreipti iki 75° kampu. Išmani konstrukcija apima šešias skirtingas planšetinio kompiuterio įdėklų plokštes, todėl laikiklis suderinamas su dauguma 9,7-11 colių planšetinių kompiuterių, įskaitant "iPad Pro gen 1-5", "iPad Air 1-4", "iPad 5-9", "Samsung Galaxy Tab A", "Tab A7" ir "Tab S6".

Grindinis stovas turi užraktą nuo vagystės ir varžtais tvirtinamą pagrindą, kad būtų užtikrintas papildomas saugumas. Neslystančios pagalvėlės apsaugo planšetinį kompiuterį nuo bet kokių įbrėžimų, o plieninė konstrukcija užtikrina saugų ir tvirtą pastatymą. Kabelių valdymo sistema leidžia kabelius pravesti per stulpą.

Papildoma informacija:

Spalva
Balta
Suderinami gamintojai
Visi
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Laikikliai
Suderinami modeliai
Visi
Tinka įrenginiams, kurių dydis, coliai
9.7

Puikus pirkinys laisvalaikiui, produktyvumui darbe didinti ar kaip dovana. Planšetinis kompiuteris Planšetės laikiklis Newstar FL15-650WH1 leis mėgautis filmais ar video turiniu per aukštos raiškos ekraną. Tačiau tai yra dar ne viskas. Nesvarbu ar Planšetės laikiklis Newstar FL15-650WH1 naudosite tik laisvalaikio pramogoms, ar ir darbui bei kūrybai, ji tikrai gali patenkinti nemažai jūsų poreikių.

Šiame puslapyje rasite svarbiausią informaciją apie Planšetės laikiklis Newstar FL15-650WH1. Kai ieškote geriausio varianto internetu, atkreipkite dėmesį į: ekrano dydį, procesoriaus pajėgumą, RAM operatyvinės atminties kiekį, vidinę atminties talpą bei ekrano raišką. Šie parametrai bei kaina yra turbūt svarbiausi faktoriai, kurie nulems ar Planšetės laikiklis Newstar FL15-650WH1 bus tinkamas pasirinkimas.

Tinkamam planšetės naudojimui reikalingas ir kokybiškas dėklas. Jis apsaugos Planšetės laikiklis Newstar FL15-650WH1 ekraną ir korpusą nuo pažeidimų. Tokius dėklus bei aksesuarus galite rasti ir mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Jeigu norisi Planšetės laikiklis Newstar FL15-650WH1 ar kitas planšetes įsigyti kuo patrauklesne kaina, kviečiame prisijungti prie ERMI KLUBO. Būdami klubo nariais galite tikėtis daugiau ypatingų pasiūlymų pirkti techniką išskirtinėmis kainomis, pigiau nei įprastai.