0
tik_internetu

Žaidimų pelė Steelseries Aerox 5, juoda

Kodas: JJT2EC5KC8DT

Kaina
86,52 €/vnt

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Žaidimų pelė Steelseries Aerox 5, juoda

Prekės aprašymas:

·      Sukurta itin lengva 74 g konstrukcija, užtikrinanti greitį ir tikslumą, todėl puikiai tinka visiems "Battle Royale", FPS, MOBA ir kitiems greitiems žaidimams.

 

·      Ergonomiškas 9 programuojamų mygtukų išdėstymas su 5 greito veikimo šoniniais mygtukais, įskaitant unikalų aukštyn/žemyn spragtelintį jungiklį, skirtą greitiems ir efektyviems veiksmams žaidime atlikti.

 

·      "AquaBarrier™" technologija atitinka IP54 klasę, kad pelė būtų atspari vandeniui ir apsaugota nuo dulkių, purvo ir kt.

 

·      Quantum 2.0 Wireless perduoda duomenis nerealiu greičiu, suteikdamas 2,4 GHz arba "Bluetooth 5.0" lankstumą, o taip pat leisdamas 180 valandų nepertraukiamo žaidimo su greitu įkrovimu.

 

·      Naujos kartos "Golden Micro" IP54 jungikliai, pasižymintys daugiau nei 80 mln. paspaudimų patvarumu.

 

·      Naujausios inžinerinės technologijos leido sukurti "Aerox 5 Wireless" pelę, todėl ji yra iki 40 % lengvesnė už kitas. Tobulėkite bet kokiame žaidime su itin lengva 74 g konstrukcija, optimizuota neprilygstamam judrumui.

 

·      Honeycomb apvalkalas sumažina svorį iki 20 g, kartu išlaikydamas tvirtumą ir patvarumą intensyviausioms žaidimų sesijoms.

 

·      Pamirškite išsiliejimus, susitelkite į pergalę. IP54 klasės "AquaBarrier™" apsaugo "Aerox 5 Wireless" nuo dulkių, purvo, alyvos ir šiukšlių, kad galėtumėte susitelkti į žaidimą. Šis barjeras apsaugo vidines grandines nuo beveik visų tipų aplinkos pažeidimų.

 

·      Lengvai pertvarkykite svarbius klavišus ir automatiškai paleiskite pasirinktines konfigūracijas kiekvienam žaidimui, kurį žaidžiate. "Engine" siūlo arsenalą įvairių pritaikymų - nuo RGB apšvietimo iki pelės jutiklio CPI reguliavimo ir apšvietimo efektų paleidimo naudojant žaidimo įvykius iš žaidimų, kuriuose įdiegta "GameSense" funkcija.

Papildoma informacija:

Spalva
Juoda
Mygtukų skaičius
9
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Pelės
Prekės ženklas
SteelSeries
Modelis
Aerox 5
Suderinami modeliai
Windows, Mac, Xbox, Linux
Pelės tipas
Žaidimams