0

Stalinė elektrinė viryklė ECG EV 2512 White, baltos sp., 2 kaitv.

Kodas: MBNY5BH8ELGS

ERMI klubo nariai sutaupo10,00 €
Kaina
29,99 €/vnt
Įprasta kaina
39,99 €/vnt

Kiekis:

Prekės kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis.

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Pristatymo būdai

Greitas atsiėmimas parduotuvėjeGreitas atsiėmimas parduotuvėje

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Stalinė elektrinė viryklė ECG EV 2512 White, baltos sp., 2 kaitv.

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Kinija
Ilgis, mm
275
Plotis, mm
470
Svoris
3.4 kg
Aukštis, mm
85
Spalva
Balta
Medžiaga
Metalas
Prekės tipas
Stalinės elektrinės viryklės
Prekės ženklas
ECG
Prekės kodas parduotuvėje
343103

Stalinė elektrinė viryklė ECG EV 2512 White, baltos sp., 2 kaitv. gali tapti tinkamu pasirinkimu jūsų maisto ruošimo poreikiams. Palengvinkite gamybą ir pasirinkite sprendimą, kuris atliks jam numatytą funkciją. Viryklė Stalinė elektrinė viryklė ECG EV 2512 White, baltos sp., 2 kaitv. iš elektroninės parduotuvės Ermitažas.lt tiks gaminti ne tik kasdieniams patiekalams, tačiau ir ypatingai situacijai.

Renkantis viryklę labai svarbu atkreipti dėmesį į jos technines savybes. Šiame prekės puslapyje rasite viską, ką verta žinoti apie Stalinė elektrinė viryklė ECG EV 2512 White, baltos sp., 2 kaitv. viryklę. Čia pateikiami ne tik jos matmenys, tačiau ir kaitviečių skaičius, informacija apie tipą, technines galimybes ir ne tik. Įvertinus šią informaciją bei palyginus kainas labai lengva nustatyti ar Stalinė elektrinė viryklė ECG EV 2512 White, baltos sp., 2 kaitv. bus geriausias pasirinkimas jums.

Ermitažas.lt elektroninėje parduotuvėje yra ne tik viryklės, tačiau ir kita stambi buitinė technika. Pirkėjams gerai žinoti tai, jog prisijungus prie ERMI KLUBO galima rasti ne vieną ypatingą pasiūlymą virykles pirkti pigiau, ne įprasta, o mažesne klubo kaina. Taip pat suteikiame galimybę Stalinė elektrinė viryklė ECG EV 2512 White, baltos sp., 2 kaitv. įsigyti ir išsimokėtinai, jeigu tokia galimybė yra aktuali.