0
tik_internetu

Išmanusis laikrodis AMAZFIT GTS 4/A2168

Kodas: JZN78R4NJJGP

Kaina
159,00 €/vnt

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Išmanusis laikrodis AMAZFIT GTS 4/A2168

Prekės aprašymas:

Išmanusis laikrodis AMAZFIT GTS 4/A2168 

  • Daugiau nei 150 sporto režimų ir jėgos pratimų atpažinimas. Dviejų juostų padėties nustatymas ir maršruto importas. Didelis AMOLED ekranas ir lengvas dizainas. Lengvas 24/7 sveikatos valdymas ."Bluetooth" telefono skambučiai ir muzikos saugojimas.
  • Rinkitės iš didžiulio daugiau nei 150 sporto režimų, įskaitant ėjimą, bėgimą, važiavimą dviračiu, jogą ir daugybę kitų. O kai ateis laikas užtarnautoms atostogoms paplūdimyje, laikrodį galima naudoti plaukimo duomenims sekti ir atlaikyti iki 50 metrų vandens slėgį.
  • Per laikrodžio garsiakalbį arba per "Bluetooth" ausines gaukite tiesiogiai transliuojamus pranešimus apie sporto duomenis, pavyzdžiui, širdies ritmo ir hidratacijos priminimus, įveiktą atstumą ir kt.
  • Kai tik pradėsite vieną iš šių aštuonių sporto šakų, laikrodis pajus jūsų judesius ir automatiškai pasiūlys jums atidaryti atitinkamą sporto režimą. 
  • Automatiškai atpažįstama dešimtys jėgos treniruočių judesių, kurių daugelį galima reguliuoti "Zepp" programėlėje. Laikrodis gali skaičiuoti pakartojimus ir sekti poilsio laiką tarp serijų. Po treniruotės "Zepp App" programėlė parodys, kokią raumenų grupę mankštinote ir kiek laiko ją mankštinote, kad treniruotės būtų efektyvios.
  • Kai baigsite treniruotę, "PeakBeats™" treniruotės būsenos algoritmas parodys duomenis, įskaitant didžiausią deguonies suvartojimą (VO2 Max), visiško atsigavimo laiką, treniruotės krūvį ir treniruotės poveikį, kad galėtumėte suprasti veiksnius, kurie gali turėti įtakos jūsų atsigavimui, pažangai ir treniruotės pajėgumui.

Pagrindinė informacija:

Išmanusis laikrodis AMAZFIT GTS 4/A2168

Ekrano dydis, coliai
1
Įkrovimo būdas
Magnetinis įkrovimas

Papildoma informacija:

Spalva
Rožinė
Apyrankės medžiaga
Silikonas
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Išmanieji laikrodžiai
Atsparumas vandeniui
Taip
Funkcijos
GPS, Muzikos įrašymas ir atkūrimas, SMS ir skambučių pranešimai, Chronometras, Žadintuvas, Širdies ritmo zonos, Sesijos laikas, Treniruočių zonos, Moterų fitneso stebėjimas, Judesio atpažinimas
Suderinami modeliai
Android, iOS
Baterijos talpa
300

Internetu parduodamas Išmanusis laikrodis AMAZFIT GTS 4/A2168 išmanusis laikrodis gali būti puikiu pirkiniu sau arba dovana artimam žmogui. Tai yra vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp vartotojų, kurie ieško geriausio įmanomo kainos ir kokybės santykio. Jūsų išmanusis laikrodis gali daug daugiau nei tik parodyti, kiek dabar valandų. Jo technologiniai pajėgumai leidžia matuoti biometrinius duomenis, didinti produktyvumą darbo vietoje, gauti informaciją apie lokaciją, o jeigu yra ir NFC funkcija, atrakinti išmanias spynas, atlikti bekontakčius mokėjimus ir dar daugiau.

Būtent dėl to atkreipkite dėmesį į Išmanusis laikrodis AMAZFIT GTS 4/A2168 technines savybes šiame puslapyje. Kai norite rinktis išmanųjį laikrodį, turite įvertinti tokius parametrus, kaip ekrano dydis, technologija bei raiškumas, biometrinių duomenų stebėsena, galimybė veikti su eSIM, GPS, NFC ir daug kitų funkcijų. Pagalvokite ko jums reikia kasdieniam naudojimui bei palyginkite ar Išmanusis laikrodis AMAZFIT GTS 4/A2168 tas funkcijas turi.

Siūlome prisijungti prie ERMI KLUBO tiems, kurie ieško smart laikrodžio draugiška kaina. Tapę nariais jūs galėsite rasti daugiau ypatingų pasiūlymų tarp viso prekių asortimento. Be to, nepamirškite, kad Išmanusis laikrodis AMAZFIT GTS 4/A2168 internetu galite pirkti ir išsimokėtinai.