0
tik_internetu

Skalbimo mašina Electrolux EW8F249PS, 9 kg

Kodas: 8FDNJFAE9BVB

Kaina
585,00 €/vnt

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Skalbimo mašina Electrolux EW8F249PS, 9 kg

Prekės aprašymas:

Veiksmingas skalbimas 30 °C temperatūroje, 30 % mažesnės energijos sąnaudos

Programa „UltraWash“ užtikrina puikius skalbimo ir priežiūros rezultatus per mažiau nei valandą. Mažiau energijos sąnaudų, ideali švara ir žemesnė temperatūra – visa tai įmanoma dėl išankstinio maišymo technologijos. Ilgiau išsaugoma puiki drabužių būklė.

 

Veiksmingas trumpalaikis skalbimas šaltame vandenyje su stalčiuku „UniversalDose“

Unikaliajame „UniversalDose“ stalčiuke naudojamos specialios vandens čiurkšlės, suminkštinančios ir prakiurdančios „viskas viename“ kapsules – taip jos aktyvinamos 60 % sparčiau nei būgne. Tokiu būdu geriau pašalinamos dėmės iki 1 val. skalbiant šaltame vandenyje – be to, pasirūpinate ir drabužiais, ir planeta.

 

Trečdaliu mažiau suglamžymų

Naudodamiesi sistema „SteamCare“ iš būgno ištrauksite mažiau suglamžytus skalbinius. Ciklo pabaigoje garais veikiamų skalbinių pluoštas įgauna daugiau laisvės, todėl suglamžymų sumažėja trečdaliu. Mažiau veikiami aukštos temperatūros ir lyginimo, drabužiai ilgiau išlieka puikios būklės.

 

Audiniai išliks kaip nauji dvigubai ilgiau, nei įprasta

Sistema „SensiCare“ pagal skalbinių kiekį automatiškai koreguoja programos parinktis. Išmanieji jutikliai mažina programos trukmę, vandens ir energijos sąnaudas, todėl net ir maži skalbinių kiekiai išskalbiami ypač tiksliai. Veiksmingas skalbimas be pavojaus pažeisti audinius.

 

Iš drabužių pašalina daugiau kaip 99,99 % bakterijų ir virusų

Programa „Anti-Allergy Vapour“ yra „Swissatest“ sertifikuota kaip pašalinanti iš drabužių daugiau kaip 99,99 % bakterijų ir virusų. 60 °C temperatūroje derinant skalbimo ir garų ciklus drabužiai tampa higieniškesni bei švaresni ir sumažėja alergenų.

 

Pagrindinė informacija:

Skalbimo mašina Electrolux EW8F249PS, 9 kg

Plotis, mm
597
Skalbimo talpa, kg
9
Prekės tipas
Skalbimo mašinos pakraunamos iš priekio

Papildoma informacija:

Aukštis, mm
847
Spalva
Balta
Skalbimo programos
Anti alergijos programa, Medvilnė, Apdirbimas garais, Vilnos skalbimo programa, Antklodės, Delikati programa, Džinsų programa, Gręžimas ir išpumpavimas, Lauko drabužių programa, Skalavimo programa, Šilko plovimo, Greitas skalbimas, Vilnos skalbimo programa, Sintetika, Eco medvilnė, Medvilnė
Programų skaičius
14
Gylis, mm
636
Garantija, mėn.
24
Vaikų saugos funkcija 
Taip
Apsauga nuo vandens išsiliejimo 
Taip
Ekranas
Taip
Gręžimo greitis, aps./ min
1400
Prekės ženklas
Electrolux
Valdymas 
Elektroninis
Džiovinimas
Ne
Triukšmo lygis gręžiant, dB
75
Vandens sąnaudos ciklui, l
46
Programos pradžios atidėjimas 
Taip
Energetinio efektyvumo klasė
A
Energijos efektyvumo klasės skalė
A - G
Gręžimo efektyvumo klasė
B
Gaminio informacijos lapas

Skalbimo mašina - itin naudingas buitinis prietaisas, padedantis palaikyti drabužių, patalynės ir kitų daiktų švarą. Ermitazas.lt rasite platų skalbimo mašinų asortimentą, atitinkantį jūsų poreikius. Tarp jų yra ir Skalbimo mašina Electrolux EW8F249PS, 9 kg. Ši skalbimo mašina sukurta taip, kad jūsų buitis taptų lengvesnė ir patogesnė.

Jeigu galvojate rinktis Skalbimo mašina Electrolux EW8F249PS, 9 kg, jums reikia atsižvelgti į savo poreikius ir techninius skalbimo mašinos parametrus. Svarbiausi parametrai - mašinos dydis, būgno talpa, funkcijų gausa ir kaina. Jeigu Skalbimo mašina Electrolux EW8F249PS, 9 kg funkcijos atitinka jūsų asmeninius ir namų ūkio poreikius - ją pirkti tikrai apsimoka. Nepamirškite pagalvoti apie džiovinimo bei energiją taupančias funkcijas, kurios gali padėti sutaupyti ir laiko, ir pinigų. Taip pat svarbus ir valdymo paprastumas, kad naudotis įrenginiu būtų lengva.

Skalbimo mašina Skalbimo mašina Electrolux EW8F249PS, 9 kg tikrai gali būti puikus sprendimas, jeigu jos parametrai atitinka jūsų poreikius!

Ermitazas.lt elektroninėje parduotuvėje rasite daug stambios buitinės technikos. Perkant buitinės technikos prekes jus nudžiugins ne tik gausus asortimentas, bet ir 2 metų garantija. Kiekviena skalbimo mašina atkeliauja su instrukcija, tad jos sumontavimas ir eksploatavimas bus sklandus. Na, o norintiems maksimalios naudos perkant internetu, siūlome prisijungti prie ERMI KLUBO ir mėgautis galimybe pažymėtas skalbimo mašinas ar buitinės technikos prekes pirkti pigiau!