0
SANDĖLIO_VALYMAS

Skalbimo mašina - džiovyklė ELECTROLUX EW7WO447W, 7 kg

Kodas: MBLSUGCS7F5B

ERMI klubo nariai sutaupo190,00 €
Kaina
559,00 €/vnt
Įprasta kaina
749,00 €/vnt

Kiekis:

Prekės kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis.

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Skalbimo mašina - džiovyklė ELECTROLUX EW7WO447W, 7 kg

Prekės aprašymas:

Sistema „DualCare“ automatiškai pritaiko ciklus pagal audinių rūšį ir skalbinių svorį. Todėl drabužiai gali būti skalbiami tinkamoje temperatūroje su optimizuotu būgno judėjimu. Skalbimas, o po to – džiovinimas vienu pritaikytu procesu. Kad kiekvienas gaminys einant laikui išlaikytų savo išvaizdą ir kokybę. Sistema „SensiCare“ pasveria kiekvieną skalbinių kiekį ir automatiškai pakoreguoja ciklą, kad drabužiai būtų išskalbti per tinkamą laiką. Drabužiai ilgiau išlaiko savo išvaizdą, kadangi nėra skalbiami per ilgai. „MixCare“ sutaupo laiko ir energijos skalbiant iki 5 kg mišrių skalbinių. Skalbiant ir džiovinant arba vien džiovinant programa pakoreguoja laiko ir energijos sąnaudas pagal skalbinių kiekį. Kai tik skalbiama, švara užtikrinama 30 °C temperatūroje ir vos per 69 minutes. Būgnas „Care“ turi patobulintą amortizuojantįjį raštą, kad drabužiai juo slystų švelniai. Dėl iškilaus rašto susidaro plona vandens plėvelė, kuri skalbiant uždengia skyles. Dėl to audiniai skalbiami dar švelniau.

Pagrindinė informacija:

Skalbimo mašina - džiovyklė ELECTROLUX EW7WO447W, 7 kg

Plotis, mm
597
Skalbimo talpa, kg
7
Prekės tipas
Skalbimo mašinos - džiovyklės

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Italija
Svoris
69.5 kg
Metinės vandens sąnaudos
6700 l
Aukštis, mm
847
Spalva
Balta
Skalbimo programos
Anti alergijos programa, Delikati programa, Džinsų programa, Eco programa, FreshScent Steam, Gręžimas ir išpumpavimas, Lauko drabužių programa, Medvilnė, Sintetika, Skalavimo programa, Vilnos skalbimo programa
Programų skaičius
15
Džiovinimo talpa, kg
5
Energijos sunaudojimas (skalbimas, gręžimas ir džiovinimas), kWh
3.25
Energijos sunaudojimas (tik skalbimas ir gręžimas), kWh
0.515
Gylis, mm
573
Metinės energijos sąnaudos (nenaudojant džiovyklės), kWh
1.14
Triukšmo lygis džiovinant, dB
48
Garantija, mėn.
24
Vaikų saugos funkcija 
Taip
Apsauga nuo vandens išsiliejimo 
Taip
Triukšmo lygis skalbiant, dB
75
Ekranas
Taip
Gręžimo greitis, aps./ min
1400
Prekės ženklas
Electrolux
Valdymas 
Mechaninis, Sensorinis
Džiovinimas
Taip
Triukšmo lygis gręžiant, dB
75
Vandens sąnaudos ciklui, l
41
Programos pradžios atidėjimas 
Taip
Energetinio efektyvumo klasė
E
Energijos efektyvumo klasės skalė
A - G
Gręžimo efektyvumo klasė
B
Skalbimo efektyvumo klasė
A
Papildoma informacija
Sklabimo talpa: 7 kg; Džiovinimo talpa: 5 kg; Didžiausias gręžimo greitis: 1400 aps./min.; Laisvai statoma skalbyklė-džiovyklė; Kondensatorinė džiovyklė: vanduo surenkamas į vandens indą, nereikalingas oro išleidimas.
Gaminio informacijos lapas
Modelis
EW7WO447W
Prekės kodas parduotuvėje
347446

Skalbimo mašina - itin naudingas buitinis prietaisas, padedantis palaikyti drabužių, patalynės ir kitų daiktų švarą. Ermitazas.lt rasite platų skalbimo mašinų asortimentą, atitinkantį jūsų poreikius. Tarp jų yra ir Skalbimo mašina - džiovyklė ELECTROLUX EW7WO447W, 7 kg. Ši skalbimo mašina sukurta taip, kad jūsų buitis taptų lengvesnė ir patogesnė.

Jeigu galvojate rinktis Skalbimo mašina - džiovyklė ELECTROLUX EW7WO447W, 7 kg, jums reikia atsižvelgti į savo poreikius ir techninius skalbimo mašinos parametrus. Svarbiausi parametrai - mašinos dydis, būgno talpa, funkcijų gausa ir kaina. Jeigu Skalbimo mašina - džiovyklė ELECTROLUX EW7WO447W, 7 kg funkcijos atitinka jūsų asmeninius ir namų ūkio poreikius - ją pirkti tikrai apsimoka. Nepamirškite pagalvoti apie džiovinimo bei energiją taupančias funkcijas, kurios gali padėti sutaupyti ir laiko, ir pinigų. Taip pat svarbus ir valdymo paprastumas, kad naudotis įrenginiu būtų lengva.

Skalbimo mašina Skalbimo mašina - džiovyklė ELECTROLUX EW7WO447W, 7 kg tikrai gali būti puikus sprendimas, jeigu jos parametrai atitinka jūsų poreikius!

Ermitazas.lt elektroninėje parduotuvėje rasite daug stambios buitinės technikos. Perkant buitinės technikos prekes jus nudžiugins ne tik gausus asortimentas, bet ir 2 metų garantija. Kiekviena skalbimo mašina atkeliauja su instrukcija, tad jos sumontavimas ir eksploatavimas bus sklandus. Na, o norintiems maksimalios naudos perkant internetu, siūlome prisijungti prie ERMI KLUBO ir mėgautis galimybe pažymėtas skalbimo mašinas ar buitinės technikos prekes pirkti pigiau!