0
tik_internetu

Sieninis šviestuvas ZIG ZAG AP D75 BIANCO 3000K

Kodas: 537BENEGCD6N

Kaina
140,00 €/vnt

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Sieninis šviestuvas ZIG ZAG AP D75 BIANCO 3000K

Pagrindinė informacija:

Sieninis šviestuvas ZIG ZAG AP D75 BIANCO 3000K

Spalva
Balta

Papildoma informacija:

Prekės tipas
Sieniniai šviestuvai
Įtampa, V
220 - 240
Energetinio efektyvumo klasė
E
Energijos efektyvumo klasės skalė
A - G
Gaminio informacijos lapas

Sieniniai šviestuvai - tai universalus ir praktiškas apšvietimo sprendimas, galintis pagerinti bet estetiką bet kurioje patalpoje bei net pridėti jaukumo.

Sieninis šviestuvas ZIG ZAG AP D75 BIANCO 3000K skirti montuoti ant sienų ir tikslingai apšviečia tam tikras zonas, pavyzdžiui, skaitymo kampelį svetainėje, persirengimo erdvę prieškambaryje ar prie spintelės darbo kambaryje.

Sieniniai šviestuvai yra įvairių stilių, formų ir dydžių, todėl nesunku rasti tinkamiausią savo poreikiams ir interjerui. Renkantis sieninį šviestuvą, tarp kurių yra ir Sieninis šviestuvas ZIG ZAG AP D75 BIANCO 3000K, svarbu atsižvelgti į tokius dalykus, kaip patalpos, kur jį montuosite, dydis, šviestuvo paskirtis ir jūsų interjero stilius. Prioritetą galite teikti modeliams, kurie būtų reguliuojami, pritemdomi ir kuo geriau įsipaišytų prie likusių baldų bei spalvų gamos.

Jeigu Sieninis šviestuvas ZIG ZAG AP D75 BIANCO 3000K – tinkamas variantas, su juo bet kurioje erdvėje sukursite šiltą ir malonią atmosferą.

Labai patogu tokius sieninius šviestuvus, kaip Sieninis šviestuvas ZIG ZAG AP D75 BIANCO 3000K pirkti internetu. Čia galite pasirinkti patogiausią apmokėjimo bei pristatymo būdą, o prekės puslapyje matysite aktualią techninę informaciją apie patį šviestuvą. Be to, jeigu prisijungsite prie ERMI KLUBO, šioje kategorijoje sulauksite ir nemažai ypatingų pasiūlymų.