0
tik_internetuSKINK5

Sieninis šviestuvas WL-1122-2-BL-BM-RO-BL

Kodas: 7NG9Z25K7DKD

Kaina
83,00 €/vnt

-5€

PAPILDOMAI -5 EUR su kodu SKINK5

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Sieninis šviestuvas WL-1122-2-BL-BM-RO-BL

Pagrindinė informacija:

Sieninis šviestuvas WL-1122-2-BL-BM-RO-BL

Spalva
Juoda

Papildoma informacija:

Prekės tipas
Sieniniai šviestuvai
Šviesos spalvos temperatūra, K
3000
Įtampa, V
230
Šviesos srautas, lm
350

Sieniniai šviestuvai - tai universalus ir praktiškas apšvietimo sprendimas, galintis pagerinti bet estetiką bet kurioje patalpoje bei net pridėti jaukumo.

Sieninis šviestuvas WL-1122-2-BL-BM-RO-BL skirti montuoti ant sienų ir tikslingai apšviečia tam tikras zonas, pavyzdžiui, skaitymo kampelį svetainėje, persirengimo erdvę prieškambaryje ar prie spintelės darbo kambaryje.

Sieniniai šviestuvai yra įvairių stilių, formų ir dydžių, todėl nesunku rasti tinkamiausią savo poreikiams ir interjerui. Renkantis sieninį šviestuvą, tarp kurių yra ir Sieninis šviestuvas WL-1122-2-BL-BM-RO-BL, svarbu atsižvelgti į tokius dalykus, kaip patalpos, kur jį montuosite, dydis, šviestuvo paskirtis ir jūsų interjero stilius. Prioritetą galite teikti modeliams, kurie būtų reguliuojami, pritemdomi ir kuo geriau įsipaišytų prie likusių baldų bei spalvų gamos.

Jeigu Sieninis šviestuvas WL-1122-2-BL-BM-RO-BL – tinkamas variantas, su juo bet kurioje erdvėje sukursite šiltą ir malonią atmosferą.

Labai patogu tokius sieninius šviestuvus, kaip Sieninis šviestuvas WL-1122-2-BL-BM-RO-BL pirkti internetu. Čia galite pasirinkti patogiausią apmokėjimo bei pristatymo būdą, o prekės puslapyje matysite aktualią techninę informaciją apie patį šviestuvą. Be to, jeigu prisijungsite prie ERMI KLUBO, šioje kategorijoje sulauksite ir nemažai ypatingų pasiūlymų.