0
tik_internetu

Elektrinis grilis Severin PG 8119 SEVO GS

Kodas: 8Y4NRT9ZFLPV

Kaina
227,99 €/vnt

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Elektrinis grilis Severin PG 8119 SEVO GS

Prekės aprašymas:

Per maža kaitra, per lėtas darbas, per mažai vietos - elektrinis grilis Severin PG 8119 SEVO GS panaikina visus šiuos išankstinius nusistatymus apie elektrines kepsnines. Jis stebina savo dydžiu, tvirta, aukštos kokybės konstrukcija ir elegantišku juodos ir sidabrinės spalvos dizainu. Tačiau, žinoma, jis ypač pasižymi vidinėmis vertybėmis: 3 000 vatų galia ir naujoviška dvigubo kaitinimo technologija bei specialiai sukurta reflektorinė lėkštė leidžia pasiekti maksimalią 500 °C temperatūrą tiesiai ant kepamo maisto. Galinga padidinto galingumo zona yra perskirta, todėl maždaug 30×40 cm grilio paviršiuje galima kepti dviejose zonose. Tiksli temperatūra reguliuojama skaitmeniniu būdu OLED ekrane, kuris taip pat gali būti naudojamas integruotam grilio termometrui su dviem temperatūros davikliais nuskaityti ir laikmačio funkcijai valdyti. Temperatūra gali būti tiksliai palaikoma kelias valandas.

Papildoma informacija:

Ilgis, mm
665
Plotis, mm
850
Aukštis, mm
900
Spalva
Juoda
Medžiaga
Metalas
Programų skaičius
1
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Elektriniai griliai
Laikmatis
Taip
Ekranas
Taip
Valdymas 
Mechaninis
Su dangčiu
Ne
Termostatas
Taip

Kas gi nemėgsta skanaus kepto maisto? Būtent tam skirtas Elektrinis grilis Severin PG 8119 SEVO GS – kokybiškas elektrinis grilis, gerokai palengvinantis kasdienes ar progomis pasitaikančias maisto gaminimo užduotis. Ermitažas.lt virtualiose prekių lentynose rasite daugybę kokybiškos smulkios virtuvinės technikos, o taip pat ir elektrinius grilius, kaip kad Elektrinis grilis Severin PG 8119 SEVO GS. Šiame prekės puslapyje galite sužinoti visą aktualiausią techninę informaciją, kurią žinodami lengviau išsirinksite ar Elektrinis grilis Severin PG 8119 SEVO GS yra tas grilius, kuris suteiks daugiausiai laisvės gaminti.

Renkantis Elektrinis grilis Severin PG 8119 SEVO GS arba kitą elektrinį grilių svarbu įvertinti funkcijų ir temperatūros reguliavimo galimybes. Taip pat nepamirškite apie grilio matmenis bei svorį. Tai labai svarbu patogiam laikymui. Kaina taip pat yra svarbi, tačiau mes siūlome ir lanksčias sąlygas perkant išsimokėtinai, o jeigu dar prisijungsite ir prie ERMI KLUBO, galėsite džiaugtis ypatinga kaina pažymėtiems griliams.

Šis įrenginys yra daug pigesnis ir užima mažiau vietos nei didelis, pastatomas lauko grilis. Elektrinis grilis Severin PG 8119 SEVO GS įsigyti apsimoka visiems, kurie vertina skanų maistą bei nori jį gaminti paprastai.