0

Medienos impregnantas PINOTEX ULTRA LASUR, raudonmedžio sp., 10 l

Kodas: MS794RMGDMNT

106,99 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai


Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Prekės aprašymas:

Paruošta naudoti medinių paviršių apsaugos priemonė, pagaminta taikant aplinką tausojančią AE technologiją. Gaminio sudėtyje yra veikliųjų medžiagų neleidžiančių plisti pelėsiams ir dumbliams, ir veiksmingai saugančių paviršių nuo atmosferos poveikio. Dekoratyvinė priemonė „Pinotex Classic AE“ išryškina natūralią medienos tekstūrą. Galima naudoti kartu su apsauginiu medienos gruntu. Naujiems ir anksčiau medienos apsaugos priemonėmis apdorotiems mediniams paviršiams lauke – fasadams, pertvaroms, stoginėms, apkalams, rąstiniams paviršiams, medienos masyvo konstrukcijoms ir kt. Ypač tinka pjautinei medienai.

Pagrindinė informacija:

Tūris
10 l
Spalva
Ruda
Džiūvimo laikas
4 val.

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Europos Sąjunga
Pakuotės tūris
0.0189 m³
Prekės tipas
Medienos impregnantai
Kolekcija
ULTRA LASUR
Savybės
Sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, saugančių medieną nuo pelėsių ir pamėlynavimo, „UV“ filtras padidina apdoroto paviršiaus atsparumą ultravioletiniams spinduliams; gerai sukimba su mediniu paviršiumi; išryškina medienos tekstūrą
Paskirtis
Medienos apsaugai
Prekės ženklas
PINOTEX
Išeiga, m²/l
5 - 8
Naudojimo instrukcijos
Naujiems ir anksčiau medienos apsaugos priemonėmis apdorotiems mediniams paviršiams lauke, ypač tinka obliuotam mediniam paviršiui, ant kurio geriausiai išryškėja laką primenanti gaminio plėvelė; tinka ir pjautinei medienai.
Laukui/vidui
Laukui
Pilnas džiūvimo laikas, val.
24
Skiediklio tipas
Vanduo
Prekės kodas parduotuvėje
130895