0
tik_internetu

Konstruktorius LEGO® City Policijos automobilis 60312

Kodas: SJF72YMJZNRG

ERMI klubo nariams
7,79 €/vnt
Įprasta kaina
10,99 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Atsiėmimas parduotuvėjeAtsiėmimas parduotuvėje

Į paštomatąĮ paštomatą

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Konstruktorius LEGO® City Policijos automobilis 60312

Prekės aprašymas:

Supažindinkite vaikus su pramogų ir nuotykių pasauliu su šiuo LEGO® City Policijos automobilio (60312) žaidimo rinkiniu, kurį sudaro sportiškas žaislinis policijos patrulio automobilis su įmantriais ratlankiais, plačiais sparnais ir didelio sukibimo padangomis. Ištisas valandas išradingo veiksmo gaudant nusikaltėlius garantuoja pridedama policininko minifigūrėlė su žaisliniu žibintuvėliu ir policininko kepuraite!

• Žaislinis policijos automobilis vaikams nuo 5 metų amžiaus. Kilstelėkite kūrybingą žaidimą į aukštesnį lygį su šiuo LEGO® City Policijos automobilio (60312) konstravimo ir žaidimo rinkiniu.

• Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikui reikia sukonstruoti žaislinį policijos automobilį, kuriame yra vietos prie vairo pridedamai policininko minifigūrėlei.

• Konstruojamas žaislas išradingam žaidimui. Konstruodami vaikai gali susipažinti su policijos automobiliu, o tada prie vairo pasodinti policininką ir leistis gaudyti nusikaltėlių.

• Smagi dovana bet kokiai progai. Šį LEGO® City Policijos automobilio žaislą galima dovanoti gimtadieniui, šventei ar bet kuria kita proga vaikams 5 nuo metų amžiaus.

• Žaiskite kelyje. Sukonstruotas žaislinis Policijos automobilis yra 4 cm aukščio, 11 cm ilgio ir 5 cm pločio. Idealiai tinka žaidimams visur ir visada.

• Su LEGO® minifigūrėlės priedais. Šis žaislinis policijos automobilio žaidimo rinkinys turi žaislinį žibintuvėlio ir policininko kepuraitės elementus pridedamai policininko minifigūrėlei.

• Instrukcijos mažiesiems konstruotojams. Šį konstravimo rinkinį sudaro spausdintas iliustruotas vadovas ir skaitmeninės konstravimo instrukcijos, pasiekiamos programėlėje LEGO® Building Instructions.

• Realiu gyvenimu grįstas žaidimas. LEGO® City žaidimo rinkinius sudaro pastatai, transporto priemonės ir personažai, kurie įkvepia išradingam žaidimui vaidmenimis, įkvėptam kasdienio gyvenimo istorijų.

• Užtikrinta kokybė. Visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų.

• Svarbiausia sauga. LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Pagrindinė informacija:

Konstruktorius LEGO® City Policijos automobilis 60312

Rekomenduojamas amžius nuo
5 metų
Komplekto dalių skaičius
94
LEGO serija
City

Papildoma informacija:

Medžiaga
Plastikas
Prekės tipas
Konstruktoriai
Prekės ženklas
LEGO
Įspėjimas
Netinka vaikams iki 3 metų