0
tik_internetuMOKEKITE_DALIMISFDVENIPAK

Konstruktorius LEGO® Harry Potter Magijos ministerija 76403

Kodas: 4B22YF4G256J

ERMI klubo nariai sutaupo39,00 €
Kaina
90,00 €/vnt
Įprasta kaina
129,00 €/vnt

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Pristatymo būdai

Greitas atsiėmimas parduotuvėjeGreitas atsiėmimas parduotuvėje

Į paštomatąĮ paštomatą

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Konstruktorius LEGO® Harry Potter Magijos ministerija 76403

Prekės aprašymas:

Sužavėkite Hario Poterio™ gerbėjus nuo 9 metų amžiaus LEGO® Harry Potter Magijos ministerija™ (76403) –  detali magiškosios būstinės versija.

Šis kelių aukštų rinkinys įkūnija visą Magijos ministerijos veiklos mastelį ir spektrą. Pažįstamus personažus sudaro Haris Poteris, Hermiona Įkyrėlė™ ir Ronis Vizlis™, kurie pasukus galvą ir sukeitus plaukus magiškai virsta Albertu Runkornu, Mafalda Hopkirk ir Regu Katermolu. Už fasado slypi keletas detalių interjerų: Doloresos Ambridž kabinetas, Arturo Vizlio biuras, Pranašysčių salė ir teismo salė. Vaikams reikia surasti Klastūnyno™ medalioną ir pasprukti nepastebėtiems Jakslio, Pijaus ir Dementoro™! Nemokama programėlė LEGO Building Instructions suteikia vaikams galimybę priartinti ir pasukti modelį, o dėl modulinio dizaino Ministeriją lengva perkonfigūruoti naujiems nesibaigiantiems nuotykiams.

• Magiška būstinė. LEGO® Harry Potter™ Magijos minisiterija™ (76403) yra pirmasis LEGO rinkinys įkūnijantis šurmuliuojančio veiklos epicentro mastelį ir spektrą.

• Minifigūrėlės. Haris Poteris™, Hermiona Įkyrėlė™, Ronis Vizlis™, Albertas Runkornas, Mafalda Hopkirk, Regas ir Merė Katermole, Arturas Vizlis, Doloresa Ambridž™, Pijus Tiknesas, Korbanas Jakslis ir Dementoras™.

• Autentiški priedai. Pažįstamus daiktus iš filmų sudaro raudona telefono būdelė, laikraščio Dienos pranašas numeriai, Ambridž katinas patronas, 2 jauko detonatoriai ir Klastūnyno™ medaliono Horkruksas.

• Įtraukianti žaidimo patirtis. Šis gyvas modelis yra kupinas tikroviškų detalių ir išradingo žaidimo vaidmenimis nuotykių, todėl atvers Hario Poterio™ gerbėjams neišsemiamas žaidimo ir eksponavimo galimybes.

• Išskirtinė dovana. Unikalus žaidimo rinkinys taps kerinčia gimtadienio, šventine ar bet kurios progos dovana raganaitėms, burtininkams ir žiobaramas nuo 9 metų amžiaus.

• Mega modulinis žaislas. 31 cm aukščio, 21 cm pločio ir 21 cm gylio,rinkinio modulinis dizainas suteikia galimybę lengvai perkonstruoti modelį naujiems nesibaigiantiems nuotykiams.

• Įtraukianti konstravimo patirtis. Nemokama programėlė LEGO® Building Instructions suteikia naudotojams galimybę apžiūrėti, priartinti ir pasukti konstruojamą modelį.

• Dalelė gausaus asortimento. LEGO® Harry Potter™ žaidimo rinkinių asortimentas suteikia mažiesiems burtininkams, raganoms ir žiobarams mėgstamų personažų, pažįstamų vietų ir stebuklingų nuotykių.

• Garantuota kokybė. LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės kokybės standartus, todėl jie yra vienodi, suderinami ir kaskart lengvai susijungia ir atsiskiria.

• Užtikrinta sauga. LEGO® komponentai yra mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Pagrindinė informacija:

Konstruktorius LEGO® Harry Potter Magijos ministerija 76403

Rekomenduojamas amžius nuo
9 metų
Komplekto dalių skaičius
990
LEGO serija
Harry Potter

Papildoma informacija:

Medžiaga
Plastikas
Prekės tipas
Konstruktoriai
Prekės ženklas
LEGO
Reikalingi elementai
Ne
Išmanus įrenginys
Ne

LEGO kaladėlės ir konstruktoriai yra vienas iš pagrindinių žaislų, kurie leidžia vaikams ir paaugliams lavėti bei tobulėti. Konstruktorius LEGO® Harry Potter Magijos ministerija 76403 – ne išimtis. Jeigu norite padovanoti kažką įdomaus ir unikalaus savo atžalai ar augančiam vaikui, rinktis LEGO tikrai apsimoka. Begalės skirtingų serijų ir rinkinių puikiai papildo laisvalaikį bei praturtina vaizduotę.

Ermitazas.lt elektroninėje parduotuvėje Konstruktorius LEGO® Harry Potter Magijos ministerija 76403 ir kiti LEGO rinkiniai bei konstruktoriai parduodami tikrai patrauklia kaina. Jeigu esate ERMI KLUBO nariai, galite tikėtis dar daugiau ypatingų kainos pasiūlymų šioje kategorijoje bei įvairiems vaikiškiems žaislams.

Patogu tai, kad perkant Konstruktorius LEGO® Harry Potter Magijos ministerija 76403 internetu jūs galite pasirinkti patogiausią pristatymo ir apmokėjimo metodą. Apsipirkimo patirtis bus sklandi ir maloni. Tam, kad užsisakyti dovaną ar pirkinį net nereikės išeiti iš namų. Viską galima padaryti telefonu ar per kompiuterį, planšetę.

Konstruktorius LEGO® Harry Potter Magijos ministerija 76403 prekės puslapyje galite matyti visas aktualias technines šio konstruktoriaus savybes – nuo kokio amžiaus jis tinka, kiek dalių turi ir ne tik.