0
tik_internetu

Konstruktorius LEGO® Harry Potter Magijos ministerija 76403

Kodas: 4B22YF4G256J

ERMI klubo nariams
90,89 €/vnt
Įprasta kaina
129,00 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Atsiėmimas parduotuvėjeAtsiėmimas parduotuvėje

Į paštomatąĮ paštomatą

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Konstruktorius LEGO® Harry Potter Magijos ministerija 76403

Prekės aprašymas:

Sužavėkite Hario Poterio™ gerbėjus nuo 9 metų amžiaus LEGO® Harry Potter Magijos ministerija™ (76403) –  detali magiškosios būstinės versija.

Šis kelių aukštų rinkinys įkūnija visą Magijos ministerijos veiklos mastelį ir spektrą. Pažįstamus personažus sudaro Haris Poteris, Hermiona Įkyrėlė™ ir Ronis Vizlis™, kurie pasukus galvą ir sukeitus plaukus magiškai virsta Albertu Runkornu, Mafalda Hopkirk ir Regu Katermolu. Už fasado slypi keletas detalių interjerų: Doloresos Ambridž kabinetas, Arturo Vizlio biuras, Pranašysčių salė ir teismo salė. Vaikams reikia surasti Klastūnyno™ medalioną ir pasprukti nepastebėtiems Jakslio, Pijaus ir Dementoro™! Nemokama programėlė LEGO Building Instructions suteikia vaikams galimybę priartinti ir pasukti modelį, o dėl modulinio dizaino Ministeriją lengva perkonfigūruoti naujiems nesibaigiantiems nuotykiams.

• Magiška būstinė. LEGO® Harry Potter™ Magijos minisiterija™ (76403) yra pirmasis LEGO rinkinys įkūnijantis šurmuliuojančio veiklos epicentro mastelį ir spektrą.

• Minifigūrėlės. Haris Poteris™, Hermiona Įkyrėlė™, Ronis Vizlis™, Albertas Runkornas, Mafalda Hopkirk, Regas ir Merė Katermole, Arturas Vizlis, Doloresa Ambridž™, Pijus Tiknesas, Korbanas Jakslis ir Dementoras™.

• Autentiški priedai. Pažįstamus daiktus iš filmų sudaro raudona telefono būdelė, laikraščio Dienos pranašas numeriai, Ambridž katinas patronas, 2 jauko detonatoriai ir Klastūnyno™ medaliono Horkruksas.

• Įtraukianti žaidimo patirtis. Šis gyvas modelis yra kupinas tikroviškų detalių ir išradingo žaidimo vaidmenimis nuotykių, todėl atvers Hario Poterio™ gerbėjams neišsemiamas žaidimo ir eksponavimo galimybes.

• Išskirtinė dovana. Unikalus žaidimo rinkinys taps kerinčia gimtadienio, šventine ar bet kurios progos dovana raganaitėms, burtininkams ir žiobaramas nuo 9 metų amžiaus.

• Mega modulinis žaislas. 31 cm aukščio, 21 cm pločio ir 21 cm gylio,rinkinio modulinis dizainas suteikia galimybę lengvai perkonstruoti modelį naujiems nesibaigiantiems nuotykiams.

• Įtraukianti konstravimo patirtis. Nemokama programėlė LEGO® Building Instructions suteikia naudotojams galimybę apžiūrėti, priartinti ir pasukti konstruojamą modelį.

• Dalelė gausaus asortimento. LEGO® Harry Potter™ žaidimo rinkinių asortimentas suteikia mažiesiems burtininkams, raganoms ir žiobarams mėgstamų personažų, pažįstamų vietų ir stebuklingų nuotykių.

• Garantuota kokybė. LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės kokybės standartus, todėl jie yra vienodi, suderinami ir kaskart lengvai susijungia ir atsiskiria.

• Užtikrinta sauga. LEGO® komponentai yra mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Pagrindinė informacija:

Konstruktorius LEGO® Harry Potter Magijos ministerija 76403

Rekomenduojamas amžius nuo
9 metų
Komplekto dalių skaičius
990
LEGO serija
Harry Potter

Papildoma informacija:

Medžiaga
Plastikas
Prekės tipas
Konstruktoriai
Prekės ženklas
LEGO
Reikalingi elementai
Ne
Išmanus įrenginys
Ne
Įspėjimas
Netinka vaikams iki 3 metų: yra smulkių detalių. Pavojus užspringti!