0
tik_internetu

Konstruktorius LEGO® Creator Lenktyninių automobilių transporteris 31113

Kodas: V2V93GP78NBN

ERMI klubo nariams-27%
20,99 €/vnt
Įprasta kaina
28,99 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Atsiėmimas parduotuvėjeAtsiėmimas parduotuvėje

Į paštomatąĮ paštomatą

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Konstruktorius LEGO® Creator Lenktyninių automobilių transporteris 31113

Prekės aprašymas:

Mažųjų laukia įspūdingi lenktynių nuotykiai su puikiuoju LEGO® Creator 3in1 Lenktyninių automobilių transporteriu (31113). Jį sudaro sunkvežimis su atjungiama priekaba 2 greitiems automobiliams, kuriuos galima išridenti rampomis, kad vaikai galėtų leistis į lenktynes. Smagūs žaislai išradingam žaidimui! Šiame LEGO Creator 3in1 rinkinyje yra 3 skirtingi įspūdingi modeliai. Vaikai gali sukonstruoti sunkvežimį ir priekabą su 2 lenktyniniais automobiliais, tada jį perkonstruoti į žaislinį kraną ir mini laivą vilkiką. Arba jie gali sukonstruoti ką nors visiškai naują iš 328 kaladėlių ir dalių. Geriausi žaislai kūrybiškam konstravimui! LEGO Creator 3in1 žaislai atveria begalinių galimybių pasaulį su 3 skirtingais modeliais kiekvienoje dėžutėje!

  • Įkvėpkite begaliniam kūrybiškam žaidimui su šiuo fantastišku LEGO® Creator 3in1 Lenktyninių automobilių transporterio (31113) žaisliniu rinkiniu, kurį sudaro 3 modeliai 1 dėžutėje: transporteris, sunkvežimis su kranu ir laivas vilkikas su kranu.
  • Automobilių transporterio rinkinį sudaro 2 lenktyniniai automobiliai – vienas mėlynas, kitas raudonas, vaikai galėtų sėsti prie vairo ir surengti įtemptas lenktynes trasoje.
  • Lenktyninių automobilių transporteris yra lankstus sunkvežimis nuimama priekaba, gabenančia 2 automobilius, kuriuos galima išridenti 2 rampomis. Atlenkus stovą priekaba gali stovėti savarankiškai.
  • Šis žaislinis sunkvežimis turi kraną, kuris sukasi 360 laipsnių ir gali pakelti krovinius aukštyn ir žemyn, o mini laivas vilkikas turi darbinį kraną.
  • Puikus atlygis LEGO® gerbėjams nuo 7 metų amžiaus, kurie mėgsta šaunius sunkvežimius ir laivus.
  • Automobilių transporteris yra 7 cm aukščio, 24 cm ilgio ir 4 cm pločio – puikus nešiojamas dydis žaisti namuose ar pasiimti pas draugus.

Pagrindinė informacija:

Konstruktorius LEGO® Creator Lenktyninių automobilių transporteris 31113

Rekomenduojamas amžius nuo
7 metų
Komplekto dalių skaičius
328
LEGO serija
Creator

Papildoma informacija:

Svoris
0.445 kg
Ilgis, mm
262
Plotis, mm
190
Aukštis, mm
61
Medžiaga
Plastikas
Prekės tipas
Konstruktoriai
Prekės ženklas
LEGO
Reikalingi elementai
Ne
Išmanus įrenginys
Ne
Įspėjimas
Netinka vaikams iki 3 metų: yra smulkių detalių. Pavojus užspringti!