0
tik_internetu

Konstruktorius LEGO® Creator Lenktyninių automobilių transporteris 31113

Kodas: V2V93GP78NBN

Kaina
28,99 €/vnt

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Konstruktorius LEGO® Creator Lenktyninių automobilių transporteris 31113

Prekės aprašymas:

Mažųjų laukia įspūdingi lenktynių nuotykiai su puikiuoju LEGO® Creator 3in1 Lenktyninių automobilių transporteriu (31113). Jį sudaro sunkvežimis su atjungiama priekaba 2 greitiems automobiliams, kuriuos galima išridenti rampomis, kad vaikai galėtų leistis į lenktynes. Smagūs žaislai išradingam žaidimui! Šiame LEGO Creator 3in1 rinkinyje yra 3 skirtingi įspūdingi modeliai. Vaikai gali sukonstruoti sunkvežimį ir priekabą su 2 lenktyniniais automobiliais, tada jį perkonstruoti į žaislinį kraną ir mini laivą vilkiką. Arba jie gali sukonstruoti ką nors visiškai naują iš 328 kaladėlių ir dalių. Geriausi žaislai kūrybiškam konstravimui! LEGO Creator 3in1 žaislai atveria begalinių galimybių pasaulį su 3 skirtingais modeliais kiekvienoje dėžutėje!

Pagrindinė informacija:

Konstruktorius LEGO® Creator Lenktyninių automobilių transporteris 31113

Rekomenduojamas amžius nuo
7 metų
Komplekto dalių skaičius
328
LEGO serija
Creator

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Čekija
Ilgis, mm
262
Plotis, mm
190
Svoris
0.445 kg
Aukštis, mm
61
Medžiaga
Plastikas
Prekės tipas
Konstruktoriai
Prekės ženklas
LEGO
Reikalingi elementai
Ne
Išmanus įrenginys
Ne
Įspėjimas
Netinka vaikams iki 3 metų. Smulkios dalys, pavojus užspringti.

LEGO kaladėlės ir konstruktoriai yra vienas iš pagrindinių žaislų, kurie leidžia vaikams ir paaugliams lavėti bei tobulėti. Konstruktorius LEGO® Creator Lenktyninių automobilių transporteris 31113 – ne išimtis. Jeigu norite padovanoti kažką įdomaus ir unikalaus savo atžalai ar augančiam vaikui, rinktis LEGO tikrai apsimoka. Begalės skirtingų serijų ir rinkinių puikiai papildo laisvalaikį bei praturtina vaizduotę.

Ermitazas.lt elektroninėje parduotuvėje Konstruktorius LEGO® Creator Lenktyninių automobilių transporteris 31113 ir kiti LEGO rinkiniai bei konstruktoriai parduodami tikrai patrauklia kaina. Jeigu esate ERMI KLUBO nariai, galite tikėtis dar daugiau ypatingų kainos pasiūlymų šioje kategorijoje bei įvairiems vaikiškiems žaislams.

Patogu tai, kad perkant Konstruktorius LEGO® Creator Lenktyninių automobilių transporteris 31113 internetu jūs galite pasirinkti patogiausią pristatymo ir apmokėjimo metodą. Apsipirkimo patirtis bus sklandi ir maloni. Tam, kad užsisakyti dovaną ar pirkinį net nereikės išeiti iš namų. Viską galima padaryti telefonu ar per kompiuterį, planšetę.

Konstruktorius LEGO® Creator Lenktyninių automobilių transporteris 31113 prekės puslapyje galite matyti visas aktualias technines šio konstruktoriaus savybes – nuo kokio amžiaus jis tinka, kiek dalių turi ir ne tik.