0

Konstruktorius LEGO® City Mėnulio kosminė stotis 60349

Kodas: Z2H2VT8M595R

ERMI klubo nariai sutaupo21,00 €
Kaina
45,99 €/vnt
Įprasta kaina
66,99 €/vnt

Kiekis:

Prekės kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis.

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Konstruktorius LEGO® City Mėnulio kosminė stotis 60349

Prekės aprašymas:

LEGO® City kosmoso tematikos žaidimo rinkiniai – LEGO City Mėnulio kosminė stotis (60349) yra kupina NASA įkvėptų ypatybių ir funkcijų išradingam kosminiam žaidimui. Kas yra dėžėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti Mėnulio kosminei stočiai su prisišvartuojančia kosmine kapsule, ir 5 astronautų minifigūrėlės. Sukurta kūrybiškam žaidimui. Ši žaislinė kosminė stotis turi mokslinę ir botanikos laboratorijas, patalpas miegui ir prisišvartuojančią kosminę kapsulę. Dovana visoms progoms. Šį LEGO® žaislą galima dovanoti gimtadieniui, šventei ar bet kuria kita proga vaikams 6 nuo metų amžiaus. Sukonstruota Mėnulio kosminė stotis yra 13 cm aukščio, 32 cm ilgio ir 28 cm pločio. Su LEGO® minifigūrėlių priedais. Šio žaislinės kosminės stoties žaidimo rinkinio minifigūrėlių priedus sudaro fotoaparatas, veržliaraktis, gręžtuvas, šalmai ir augalai. Interaktyvios konstravimo instrukcijos. Vaikai gali priartinti, pasukti ir apžiūrėti modelius iš visųkampų, konstruodami su LEGO® Building Instructions programėle, skirta išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Žaisk ir mokykis. LEGO® City Kosmoso žaislai įkvėpti tikrų NASA mašinų, transporto priemonių ir kosminių laivų nevaržomam žaidimui pagal tikrus įvykius. Visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų. LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Pagrindinė informacija:

Konstruktorius LEGO® City Mėnulio kosminė stotis 60349

Rekomenduojamas amžius nuo
6 metų
Komplekto dalių skaičius
500
LEGO serija
City

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Kinija
Medžiaga
Plastikas
Prekės tipas
Konstruktoriai
Prekės ženklas
LEGO
Reikalingi elementai
Ne
Išmanus įrenginys
Ne
Įspėjimas
Netinka vaikams iki 3 metų. Smulkios dalys, pavojus užspringti.
Prekės kodas parduotuvėje
357611

LEGO kaladėlės ir konstruktoriai yra vienas iš pagrindinių žaislų, kurie leidžia vaikams ir paaugliams lavėti bei tobulėti. Konstruktorius LEGO® City Mėnulio kosminė stotis 60349 – ne išimtis. Jeigu norite padovanoti kažką įdomaus ir unikalaus savo atžalai ar augančiam vaikui, rinktis LEGO tikrai apsimoka. Begalės skirtingų serijų ir rinkinių puikiai papildo laisvalaikį bei praturtina vaizduotę.

Ermitazas.lt elektroninėje parduotuvėje Konstruktorius LEGO® City Mėnulio kosminė stotis 60349 ir kiti LEGO rinkiniai bei konstruktoriai parduodami tikrai patrauklia kaina. Jeigu esate ERMI KLUBO nariai, galite tikėtis dar daugiau ypatingų kainos pasiūlymų šioje kategorijoje bei įvairiems vaikiškiems žaislams.

Patogu tai, kad perkant Konstruktorius LEGO® City Mėnulio kosminė stotis 60349 internetu jūs galite pasirinkti patogiausią pristatymo ir apmokėjimo metodą. Apsipirkimo patirtis bus sklandi ir maloni. Tam, kad užsisakyti dovaną ar pirkinį net nereikės išeiti iš namų. Viską galima padaryti telefonu ar per kompiuterį, planšetę.

Konstruktorius LEGO® City Mėnulio kosminė stotis 60349 prekės puslapyje galite matyti visas aktualias technines šio konstruktoriaus savybes – nuo kokio amžiaus jis tinka, kiek dalių turi ir ne tik.