Užsisakykite internetu ir nemokamai atsiimkite jau po 2 valandų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių atsiėmimo punktuose!

0
tik_internetuNemokamas_pristatymas_nuo_49_EUR

Indukcinė kaitlentė BOSCH PVS611BB6E

Kodas: EUHLJ5BJEB57

411,29 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Indukcinė kaitlentė BOSCH PVS611BB6E

Prekės aprašymas:

Indukcinė kaitlentė BOSCH PVS611BB6E

Viskas piršto palietimu

Su TouchSelect valdymo skydeliu galite lengvai nustatyti pageidaujamą gaminimo zoną ir pasirinkti reikalingą galios lygį.

Dabar lengva maistą gaminti dideliuose puoduose ir prikaistuviuose.

Norite ant inducinės kaitlentės naudoti didelį puodą arba kepimo padėklą? Naudodami funkciją „CombiZone“ galėsite sujungti dvi apskritas gaminimo sritis. Tada turėsite daugiau vietos patogiai pastatyti didelius gaminimo indus.

Paspartinkite maisto gaminimo procesą.

Jei norite maistą pagaminti greičiau, jums padės „PowerBoost“. Ši praktiška funkcija padidina galingumą, kad kaitinimas vyktų sparčiau. Ją naudokite norėdami ant indukcinės kaitlentės užvirinti didelį kiekį vandens – tada jį įkaitinsite 35 % sparčiau, palyginti su didžiausio galingumo lygiu.

Išsaugo pasirinktas nuostatas

Jei gaminant nutinka kažkas nenumatyto ar maistas išsilieja, kaitlentė automatiškai išsijungia išsaugodama paskutinę pasirinktą nuostatą. Tai reiškia, kad galite patogiai nuvalyti kaitlentę ir vienu mygtuko palietimu atkurti nuostatas.

Greitesnis gaminimas, mažiau energijos: tai yra indukcija

Indukcinės kaitlentės generuoja šilumą tik ten, kur ji reikalinga – po puodų pagrindu. Ką tai duoda Jums? Daugiau saugumo ir patogumo. 

Greita pradžia – greitesnis rezultatas.

QuickStart funkcija aptinka, kur padėjote indą, ir automatiškai parodo atitinkamą gaminimo zoną valdymo sąsajoje. Galite pradėti gaminti nė kiek nedelsdami: tiesiog pasirinkite norimą kaitros lygį. Be to, indukcinė kaitlentė užvirina du litrus vandens dvigubai greičiau, nei stiklo keramikos kaitlentė, taip irgi sutaupydama nemažai energijos.

Pagrindinė informacija:

Indukcinė kaitlentė BOSCH PVS611BB6E

Plotis, mm
592
Kaitviečių skaičius
4
Rėmas
Ne

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Ispanija
Ilgis, mm
522
Spalva
Juoda
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Indukcinės kaitlentės
Vaikų saugos funkcija 
Taip
Laikmatis
Taip
Likutinės šilumos indikatorius 
Taip
Prekės ženklas
Bosch
Modelis
PVS611BB6E
Valdymas 
Sensorinis