Užsisakykite internetu ir nemokamai atsiimkite jau po 2 valandų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių atsiėmimo punktuose!

oranzine_kaina

Gipso kartono plokštė KNAUF GKBI, impregnuota, 12,5 x 1200 x 2000 mm

Kodas: P7F8A2L6CMHE

10,99 €/vnt

Kiekis:

Prekės kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis.

Pristatymo būdai

Gipso kartono plokštė KNAUF GKBI, impregnuota, 12,5 x 1200 x 2000 mm

Prekės aprašymas:

Gipskartonio plokščių populiarumą ir platų naudojimą lemia unikalus derinys: prieinama kaina, montavimo paprastumas ir puikios eksploatacinės savybės. Svarbūs privalumai yra ir nedidelis konstrukcijos svoris, galimybė pasirinkti reikiamo dydžio ir savybių plokštes, patvarumas, garso izoliacija bei patogus ir paprastas komunikacijų įrengimas gipskartonio sistemose.

KNAUF gipso kartono plokštes sudaro tarp kartono sluoksnių esanti gipso šerdis su specialiomis priemaišomis ir armavimo komponentais. Kartono apvalkalas dengiantis gipso šerdį yra nekenksmingas aplinkai ir tinkamas naudoti gyvenamosiose patalpose. Priekinėje plokštės pusėje esantis kartonas yra padidintos gramatūros, dėl to gipskartonio plokštės puikiai tinka aukštos kokybės dekoratyvinei apdailai. Plokštės viduje esanti gipso šerdis yra atspari ugniai ir į aplinką neišskiria jokių kenksmingų medžiagų. Priedai, sumaišyti su gipso rišikliu, padidina bendrą plokštės stiprumą, tankį ir kitas eksploatacines savybes. Be to, specialūs lipnūs komponentai užtikrina tvirtą gipso ir kartono sukibimą.

Pagrindinė informacija:

Gipso kartono plokštė KNAUF GKBI, impregnuota, 12,5 x 1200 x 2000 mm

Rūšis
H2
Atsparumas drėgmei
Taip
Atsparumas ugnies poveikiui
Taip

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Europos Sąjunga
Pakuotės tūris
0.024 m³
Ilgis, mm
1200
Plotis, mm
2000
Storis
125 mm
Spalva
Žalia
Prekės tipas
Gipso kartono plokštės
Prekės ženklas
KNAUF
Papildoma informacija
Atspari drėgmei
Plotas, m²
2.4
Plokštės paskirtis
Sienų, lubų įrengimas
Prekės kodas parduotuvėje
255337