0
tik_internetu

Elektroninė knygų skaityklė Pocketbook Verse Pro 6", 16GB

Kodas: SCEV3BGU7239

ERMI klubo nariai sutaupo14,41 €
Kaina
155,73 €/vnt
Įprasta kaina
170,14 €/vnt

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Elektroninė knygų skaityklė Pocketbook Verse Pro 6", 16GB

Prekės aprašymas:

Pocketbook Era turi 6 colių jutiklinį ekraną. 

Ekranas 1072x1448.

CPU Dual Core (2 × 1 GHz)

16GB

RAM 512 MB |

1xUSB-C

Bluetooth

Operating System Linux

Pagrindinė informacija:

Elektroninė knygų skaityklė Pocketbook Verse Pro 6", 16GB

Atminties talpa, GB
16

Papildoma informacija:

Spalva
Raudona
Prekės tipas
Elektroninės knygų skaityklės
Prekės ženklas
Pocketbook
Operacinė sistema
Linux

Puikus pirkinys laisvalaikiui, produktyvumui darbe didinti ar kaip dovana. Planšetinis kompiuteris Elektroninė knygų skaityklė Pocketbook Verse Pro 6", 16GB leis mėgautis filmais ar video turiniu per aukštos raiškos ekraną. Tačiau tai yra dar ne viskas. Nesvarbu ar Elektroninė knygų skaityklė Pocketbook Verse Pro 6", 16GB naudosite tik laisvalaikio pramogoms, ar ir darbui bei kūrybai, ji tikrai gali patenkinti nemažai jūsų poreikių.

Šiame puslapyje rasite svarbiausią informaciją apie Elektroninė knygų skaityklė Pocketbook Verse Pro 6", 16GB. Kai ieškote geriausio varianto internetu, atkreipkite dėmesį į: ekrano dydį, procesoriaus pajėgumą, RAM operatyvinės atminties kiekį, vidinę atminties talpą bei ekrano raišką. Šie parametrai bei kaina yra turbūt svarbiausi faktoriai, kurie nulems ar Elektroninė knygų skaityklė Pocketbook Verse Pro 6", 16GB bus tinkamas pasirinkimas.

Tinkamam planšetės naudojimui reikalingas ir kokybiškas dėklas. Jis apsaugos Elektroninė knygų skaityklė Pocketbook Verse Pro 6", 16GB ekraną ir korpusą nuo pažeidimų. Tokius dėklus bei aksesuarus galite rasti ir mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Jeigu norisi Elektroninė knygų skaityklė Pocketbook Verse Pro 6", 16GB ar kitas planšetes įsigyti kuo patrauklesne kaina, kviečiame prisijungti prie ERMI KLUBO. Būdami klubo nariais galite tikėtis daugiau ypatingų pasiūlymų pirkti techniką išskirtinėmis kainomis, pigiau nei įprastai.