0
tik_internetu

Ventiliatorius Zyle ZY050BF

Kodas: MTRTLS5C98HK

Kaina
164,00 €/vnt

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Ventiliatorius Zyle ZY050BF

Prekės aprašymas:

Ventiliatoriai be besisukančios sparnuotės yra naujausia hidrodinaminė inžinerijos technologija. Esminiai ventiliatorių be sparnuotės privalumai yra absoliutus saugumas, tolygesnis oro srautas, ypač tylus veikimas ir modernus dizainas, papuošiantis bet kurią namų ar biuro erdvę.


Visiškai saugus

Zyle „ZY050BF“ ventiliatorius be sparnuotės yra tinkamas naudoti namuose, kur yra mažų vaikų ir gyvūnų. Tai visiškai saugus prietaisas, nes jo išorėje nėra nei vienos besisukančios detalės. Ventiliatorių be sparnuotės veikimo principas pagrįstas per korpuso apačioje esančias groteles įtraukiamu oru, kuris išpučiamas pro nedideles angas ventiliatoriaus žiede. Šitokiu būdu išpučiamo oro srautas tampa itin vientisas, tolygus ir malonus, lyginant su besisukančių menčių ventiliatoriais.


Beoris“ principas

Ventiliatoriaus veikimo principas vadinamas „beoriu“, nes užtikrina, kad pučiamas ne tiesiai iš aplinkos paimtas oras, tačiau jis praleidžiamas pro ventiliatoriaus apačią ir, dideliu greičiu veikiant varikliui bei turbokompresoriui, sugeneruojama stipri kinetinė energija, taip sukurianti stabilų ir stiprų oro srautą. Besisukanti oro pūtimo galva padeda šį oro srautą dar tolygiau paskirstyti po kambarį.


Praktiškas ir patogus

Mažesnis oro srauto pasipriešinimas bei nuolatinė transmisija garantuoja žymiai mažesnį ventiliatoriaus keliamą triukšmą. Pats ventiliatorius yra lengvas, todėl patogesnis ir praktiškesnis. Jis veikia kokybiškiau, priimtiniau ir puikiai atitinka poreikius karštą vasaros dieną. Ventiliatoriui be sparnuotės nereikalingos apsauginės grotelės, jį lengva ir patogu valyti paprasčiausia šluoste. Prietaiso valdymas itin paprastas ir vykdomas nuotoliniu pulteliu reguliuojant vėjo greitį ir stiprumą.


Ventiliatoriaus be sparnuotės „Zyle“ techninės savybės:

• Elektroninis variklis: bešepetis (brushless)

• Laikmatis: 1–9 valandos

• Garso lygis: 55 dB

• Liečiamas ekranėlis

• Galia: 45 W

• Svyravimas: 90°, apvertimas: 180°

• Matmenys: 63 x 32 x 43 cm

• Nuotolinio valdymo pultelis: yra

Pagrindinė informacija:

Ventiliatorius Zyle ZY050BF

Greičių skaičius
1

Papildoma informacija:

Ilgis, mm
430
Skersmuo, mm
320
Plotis, mm
320
Aukštis, mm
530
Spalva
Juoda
Medžiaga
Plastikas
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Ventiliatoriai
Galima nuotolinio valdymo funkcija
Ne
Korpuso sukimosi laipsniai
90