Užsisakykite internetu ir nemokamai atsiimkite jau po 2 valandų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių atsiėmimo punktuose!

tik_internetuEnergijos klasės informacija

Džiovyklė Bosch WQG245AASN

Kodas: T47P4PHCJ97M

1 079,00 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Džiovyklė Bosch WQG245AASN

Prekės aprašymas:

Savaime nuo pūkelių išsivalantis kondensatorius.

Tausokite drabužius ir taupykite energiją: šilumos siurblio džiovyklės su kondensatoriumi „SelfCleaning Condenser“ apsaugo drabužius ir itin ekonomiškai naudoja energiją. Naudojama technologija „SelfCleaning Condenser“ – kondensatorius džiovinimo proceso metu iki keturių kartų išsivalo automatiškai, todėl kaskart užtikrinamas didžiausias energijos naudojimo efektyvumas. „Bosch“ šilumos siurblio džiovyklės sukonstruotos taip, kad veiktų efektyviai ir drabužius išdžiovintų švelniai bei idealiai.

 

Jūsų lyginimo padėjėjas.

Tereikia paspausti mygtuką ir skalbiniai taps lygūs. Kai naudojama programa „Iron Assist“, įleidžiama garų, kurie išlygina išdžiovintus skalbinius – pastebėsite, kad kai kurių skalbinių visai nereikia lyginti. Ji puikiai tinka striukėms, dalykiniams marškiniams ir net kostiumams.

 

Automatiškai nustato, kada skalbiniai išdžiūsta.

Į skalbyklę arba skalbyklę-džiovyklę įdėkite iki dešimties kilogramų skalbinių ir „AutoDry“ užtikrins reikiamą sausumo lygį – jie gali būti pakankamai sausi, kad galėtumėte lyginti, arba ypač sausi, kad būtų paruošti sulankstyti. Jutikliai nuolat matuoja temperatūrą ir drėgmės lygį, kad jūsų skalbiniai būtų apsaugoti nuo pernelyg aukštos temperatūros ir neperdžiūtų. Džiaukitės tobulai sausais skalbiniais kaskart.

 

Pusės įkrovos parinktis.

Pusės įkrovos parinktis: optimizuoja mažų įkrovų džiovinimo nuostatas (įkrovos ir trukmės).

 

Tyliai veikianti ir ilgai tarnaujanti džiovyklė.

Inovatyvi AntiVibration šoninių sienelių konstrukcija specialiai sukurta užtikrinti daugiau stabilumo ir optimaliai sumažinti vibraciją. Be to, pagerinta izoliacija padeda sumažinti triukšmo lygį, tad Bosch džiovyklės dabar pasižymi išskirtinai tyliu veikimu, kuris nesutrikdys net nakties miego.

 

Audinius tausojantis džiovinimas.

Naudojant sistemą „SensitiveDrying System“ jūsų skalbiniai tausojami, iš visų pusių džiovinant juos švelnia šilto oro srove. Dėl būgne esančių minkštų lenktų mentelių skalbiniai niekada neguli sukritę, todėl nesusidaro raukšlės. Rezultatas jus nudžiugins – švelniai išdžiovinti skalbiniai, kurie yra minkšti, purūs ir nesusiglamžę.

Pagrindinė informacija:

Džiovyklė Bosch WQG245AASN

Talpa
9 kg
Energetinio efektyvumo klasė
A++
Energijos efektyvumo klasės skalė
A+++ - D

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Lenkija
Plotis, mm
598
Triukšmo lygis
64 dB
Aukštis, mm
842
Spalva
Balta
Programų skaičius
14
Gylis, mm
613
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Džiovyklės
Metinės energijos sąnaudos
258 kWh
Prekės ženklas
Bosch
Modelis
WQG245AASN
Valdymas 
Elektroninis
Programos pradžios atidėjimas 
Taip
Džiovinimo tipas 
Kondensacinis su šilumos siurbliu
Montavimo tipas
Laisvai pastatoma
Džiovinimo efektyvumo klasė
B
Gaminio informacijos lapas