Užsisakykite internetu ir nemokamai atsiimkite jau po 2 valandų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių atsiėmimo punktuose!

tik_internetu

Dulkių siurblio priedas ELECTROLUX E201SM

Kodas: HAZUC4ZSJBT4

19,92 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Dulkių siurblio priedas ELECTROLUX E201SM

Prekės aprašymas:

Dulkių siurblio priedas ELECTROLUX E201SMI

  • Ilgalaikis veikimas
„s-bag® Classic Long Performance“ maišelius galima naudoti 50 % ilgiau nei įprastus popierinius dulkių siurblių maišelius.

  • 60 % didesnė siurbimo galia
Atspari sintetinė „s-bag® Classic Long Performance“ maišelių medžiaga garantuoja optimalų oro srautą ir suteikia dulkių siurbliui pastovią siurbimo galią, kai dulkių maišelis prisipildo.

  • Didelis filtravimo pajėgumas
Sintetinė šio dulkių maišelio medžiaga išfiltruoja daugumą (iki 99 %) tokių mažų kaip 1 mikrono (15 kartų mažesnių nei žmogaus plauko skersmuo) dalelių. Jis filtruoja orą 40 % veiksmingiau nei įprastas popierinis maišelis ir padeda atsikratyti ore esančių dalelių, pavyzdžiui, alergenų ir kai kurių bakterijų.

  • „Powerflow™“
„s-bag®“ sukurtas su specialia raukšle, suteikiančia daugiau talpos, palyginti su plokščiu maišeliu. Dėl galingo srauto maišelis yra lankstus ir jį lengviau įdėti į dulkių siurblį.

  • Patobulinta uždarymo sistema – patvari ir higieniška
Uždarymo sistema buvo perprojektuota ir sukurta tvirtesnė, naudojant stipresnę medžiagą ir naują sandarinimo technologiją. Taip garantuojama, kad „s-bag®“ kaskart užsidarys, nesupliš ir jo turinys neišsipils. Šį dulkių siurblio maišelį galima lengvai įdėti į dulkių siurblį ir jis yra higieniškas, nes išėmus automatiškai užsandarinamas, todėl niekas neišsipila, ir maišelį galima greitai ir lengvai pakeisti.

Pagrindinė informacija:

Dulkių siurblio priedas ELECTROLUX E201SM

Suderinami gamintojai
AEG, Electrolux, Philips, Tornado, Volta
Prekės tipas
Dulkių siurblio maišeliai
Kiekis pakuotėje, vnt.
12

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Švedija
Konteinerio talpa, l
3.5
Garantija, mėn.
24
Prekės ženklas
Electrolux
Tinka modeliams
UltraSilencer, SilentPerformer, PowerForce, ClassicSilence, EasyGo, PURE D9