0
tik_internetu

Čiužinys MARVETI MultiLux, 90x200 cm

Kodas: SYLMGU89KSUR

ERMI klubo nariai sutaupo66,01 €
Kaina
248,99 €/vnt
Įprasta kaina
315,00 €/vnt

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Čiužinys MARVETI MultiLux, 90x200 cm

Prekės aprašymas:

MARVETI MultiLux praktiškas ir universalus, vidutinio kietumo, dvipusis, vartomas spyruoklinis čiužinys su galimybe rinktis kietesnį arba minkštesnį pagrindą miegui. Komfortiškas, visų mėgstamas, nepriklausomų mikro spyruoklių blokas su unikalios struktūros standžiu HR putų poliuretano sluoksniu vienoje pusėje ir kitoje pusėje orui pralaidi ir elastinga unikali putų poliuretano medžiaga.

Čiužinys pasižymi puikiomis savybėmis, todėl ilsėtis ant čiužinio yra patogu ir komfortiška. Taip pat pasižymi ortopedinėmis savybėmis, gerai prilaiko stuburą, formuoja taisyklingą laikyseną.

Vidutinio kietumo MARVETI MultiLux čiužinio pagrindą sudaro mikro spyruoklių blokas (Multipocket) pasižymi didesniu spyruoklių, įvilktų į kišenes, skaičiumi bei tolygesniu svorio paskirstymu, vertinama dėl tylumo bei patogumo. Įvilktų (Multipocket) spyruoklių sistema yra geriausias pasirinkimas, kai norima tikrai kokybiško miego bei poilsio.

Aukštis su užvalkalu 25 cm.

Čiužinio užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus, antialerginio audinio, kurį malonu liesti. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40ºC temperatūroje.

Išmatavimai: 90x200 cm.

Rekomenduojame žmonėms iki 130 kg.

GAMINTOJO REKOMENDACIJOS/ČIUŽINIO PRIEŽIŪRA

  • Rekomenduojame rinktis groteles su 3-5 cm tarpais tarp lentelių. Taip nepažeisite čiužinio konstrukcijos ir užtikrinsite oro pralaidumą.
  • Kad gaminys tolygiai dėvėtųsi ir ilgiau išlaikytų savo asmenines savybes, rekomenduojame jį vartyti ir vėdinti (sukeiskite čiužinio puses, galvūgalį su kojūgaliu). Jeigu įsigytas čiužinys yra abiejų pusių naudojimo, rekomenduojame jį taip pat vartyti kas 2-3 mėnesiu (apverskite kita puse, sukeiskite galvūgalį su kojūgaliu).
  • Čiužiniai neskirti plauti. Tik užvalkalus galima skalbti ar kitaip valyti (žr. Užvalkalo priežiūros etiketę).
  • Transportuojant draudžiama lenkti spyruoklinius čiužinius. Susukti ir sulankstyti galima tik čiužinius be spyruoklių, pagamintus iš putų poliuretano arba latekso.
  • Venkite čiužinio sudrėkimo.
  • Nuimkite nuo čiužinio plastikinį maišą, kad nesusidarytų kondensatas. Sausas čiužinys tarnaus ilgiau. Pasirūpinkite čiužinio apsauga.
  • Neleiskite vaikams šokinėti ant lovos. Tai gali deformuoti čiužinį.
  • Nerekomenduojama pastoviai sėdėti toje pačioje vietoje ant čiužinio krašto. Tai gali deformuoti čiužinį. 9. Gabenti ir saugoti čiužinį galima tik horizontalioje padėtyje ir tik ant lygaus paviršiaus, po čiužiniu negalima laikyti jokių daiktų. 10. Čiužinys ant lovos turi būti padedamas laisvai (lovos išoriniai matmenys neturi būti mažesni, nei čiužinio matmenys).

Pagrindinė informacija:

Čiužinys MARVETI MultiLux, 90x200 cm

Čiužinio tipas
Spyruoklinis
Čiužinio kietumas
Vidutinis
Čiužinio užvalkalas nuimamas
Taip

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Lietuva
Medžiaga
Putų poliuretanas
Prekės tipas
Čiužiniai
Ilgis, cm
200
Aukštis, cm
25
Plotis, cm
90