Užsisakykite internetu ir nemokamai atsiimkite jau po 2 valandų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių atsiėmimo punktuose!

0
tik_internetuNemokamas_pristatymas_nuo_49_EUREnergijos klasės informacija

Skalbimo mašina BOSCH WAJ240L8SN

Kodas: 5YMDAFCBB4BE

373,89 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Skalbimo mašina BOSCH WAJ240L8SN

Prekės aprašymas:

Skalbimo mašina BOSCH WAJ240L8SN 

Patvari ir ypač tyliai veikianti skalbimo mašina.
Triukšmas namuose gali trikdyti. Todėl savo skalbyklėse naudojame pavarą „EcoSilence Drive™“. Dėl efektyviai energiją naudojančio variklio be šepetėlių sumažėja trintis, todėl skalbyklė veikia tyliai. Be to, jis sukonstruotas taip, kad jo eksploatavimo laikotarpis būtų itin ilgas.

Idealūs rezultatai per mažiau nei pusę laiko.
Kai labai skubate, naudodami skalbyklę su programa „SpeedPerfect“, skalbimo laiką sutrumpinsite iki 65 %*, o rezultatai vis tiek bus puikūs. „SpeedPerfect“ galima naudoti kartu su dauguma programų, be to, šią programą galima naudoti esant bet kokiam įkrovos dydžiui ar audinio tipui. Pavyzdžiui, galite pasirinkti programas „Mix“ bei „SpeedPerfect“ ir 4 kilogramai mišrių skalbinių bus išskalbti vos per 46 minutes.

* Skirtumas tarp 40°C programos Easy Care trukmės ir 40°C programos Easy Care su parinktimi „SpeedPerfect“ trukmės.

Įkrovos dydžiui pritaiko vandens kiekį.
Technologija ActiveWater Plus užtikrina, kad drabužiai bus išskalbti idealiai, tuo tarpu kiekvienai įkrovai, įskaitant ir mažas, sunaudojama tik tiek vandens, kiek reikia. Integruoti jutikliai nustato įkrovos dydį ir automatiškai pagal skalbinių kiekį ir audinio tipą pakoreguoja vandens sąnaudas. Drabužiai tampa idealiai švarūs ir sunaudojama mažiau vandens.

Dėl pakartotinio įkrovimo funkcijos daugiau niekada nereikės rūpintis, kad pamiršote ką nors įdėti.
Pamiršote įdėti vaiko kojinę arba marškinėlius? Ne bėda! Naudodami pakartotinio įkrovimo funkciją galite lengvai įdėti ar išimti skalbinių skalbimo ciklo metu*. Tiesiog paspauskite mygtuką „Reload“ (pakartotinis įkrovimas), atidarykite dureles, įdėkite pamirštus skalbinius ir tęskite skalbimą.

*Dėl saugumo pakartotinio įkrovimo funkcijos negalima naudoti, kai vandens temperatūra aukštesnė nei 50 °C arba jo lygis per didelis.

Veikia vos girdimai.
Technologija AntiVibration pagrįsta naujoviška skalbimo mašinos šonų konstrukcija pasižymi ne vien tik puikia estetine išvaizda. Dėl jos prietaisas puikiai stabilizuojamas ir sumažinamas vibracijos lygis, todėl jūsų Bosch skalbimo mašina veikia itin tyliai. Net ir gręžimo ciklo metu.

Švarūs drabužiai vos per 30 minučių.
Lengvai pasirinkite tinkamą programą.
Naudodami TouchControl mygtukus norimą programą pasirinkti itin lengva.

Reikiamu metu išskalbti skalbiniai.
Esate labai užsiėmę ir norite, kad skalbiniai būtų baigti skalbti jums baigus darbus? O galbūt norite, kad jie būtų išskalbti ryte? Naudokite funkciją TimeDelay, kai norite, kad programa būtų paleista bet kuriuo metu per kitas 24 valandas. Tai patogu ir praktiška.

Pagrindinė informacija:

Skalbimo mašina BOSCH WAJ240L8SN

Skalbimo talpa, kg
8
Energetinio efektyvumo klasė
A
Energijos efektyvumo klasės skalė
A - G

Papildoma informacija:

Plotis, mm
598
Metinės vandens sąnaudos
1200 l
Aukštis, mm
848
Spalva
Balta
Gylis, mm
546
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Skalbimo mašinos pakraunamos iš priekio
Gręžimo greitis, aps./ min
1200
Prekės ženklas
Bosch
Modelis
WAJ240L8SN
Valdymas 
Sensorinis
Skalbimo efektyvumo klasė
A
Gaminio informacijos lapas